X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 7 lutego 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Przy okazji - czy test owulacyjny uznaje się za pozytywny tylko jeśli kreska testowa jest równie mocna, co kontrolna?

    Jeśli test wychodzi Ci tak jak mówisz to po 24 godzinach należy test powtórzyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:05

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, że dziś niemile widziana @ przyszła to na dodatek przypaletala sie infekcja ucha. Ech, te nieszczęścia, zawsze chodzą parami.. ;)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia wrote:
    Nie dość, że dziś niemile widziana @ przyszła to na dodatek przypaletala sie infekcja ucha. Ech, te nieszczęścia, zawsze chodzą parami.. ;)
    Podobno szczęścia też. więc musisz byc cierpliwa I jak niedługo zobaczysz 2 kreski to pamietaj że jeszcze jedne szczęście na ciebie spadnie:)

    Tissaia lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 7 lutego 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze wyludnienie na wątku..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Czekam:( Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 8 lutego 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jestem nowa ciemna masa...jakos nie czuje by w tym miesiacu sie udalo...staramy sie od 2 lat...i co miesiac rozpacz @ ...z ovu pierwszy cykl od poczatku badam wszystko jak tylko moge ale cos mi sie te tempki nie podobaja i czuje jedna wielka lipe :( powiedzcie co powinnam zrovuc gdzie pojsc jakie leki zeby tulic w koncu dzieciatko tak wyczekane i kochane....serdecznie was pozdrawiam i zycze wam wszystkim zeby ten lutowy cykl byl szczesliwie zielonyyyyy :)

    Kiwi
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam:( wrote:
    Hej :) jestem nowa ciemna masa...jakos nie czuje by w tym miesiacu sie udalo...staramy sie od 2 lat...i co miesiac rozpacz @ ...z ovu pierwszy cykl od poczatku badam wszystko jak tylko moge ale cos mi sie te tempki nie podobaja i czuje jedna wielka lipe :( powiedzcie co powinnam zrovuc gdzie pojsc jakie leki zeby tulic w koncu dzieciatko tak wyczekane i kochane....serdecznie was pozdrawiam i zycze wam wszystkim zeby ten lutowy cykl byl szczesliwie zielonyyyyy :)
    Staracie się od 2 lat sami? Tzn. nie jesteście pod opieką żadnego lekarza?

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje. U mnie presja... Coraz większa....
    Na szczęście tempka jak na razie "wróciła" go góry. Dziś 12 dzień po ovulce. Jak myślicie, kiedy najlepiej testować? Ile jeszcze poczekać?
    Boję się tego jak nie wiem. Bo u mnie @ zawsze przychodzi w dzień testowania... :(

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki:) Coś czuje że będzie u ciebie zielono. Poczekaj jeszcze z dwa dni dla pewności ;)
    Do mnie też @ przyłazi zaraz po zrobieniu testu. To się nazywa złośliwość losu :p

    o.n.a. lubi tę wiadomość

  • Czekam:( Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Staracie się od 2 lat sami? Tzn. nie jesteście pod opieką żadnego lekarza?
    Od dwoch lat sie nie zabezpieczamy...od roku staramy sie jakby bardziej;).mamy 2 dzieci w wieku 9 i 14 lat mialam cc.lekarz twierdzi ze wszystko ok ale jakos ciazy brak...przeczekam ten cykl i chyba zmienie lekarza...a moze ja juz za stara jestem 34l a moze to przez te cc...Tobie zycze wszystkiego dobrego i pozytywnego zakonczenia ;) sobie po cichu tez choc jakos mi ten moj wykres nie wyglada na szczescie w tym cyklu

    Kiwi
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O.n.a. wykres wygląda bardzo obiecująco! Poczekaj jak najdłużej, bo @ jest zlośliwa, zawsze jak zrobisz test, to przychodzi .... mam wrażenie, że wtedy emocje i napięcie opada i się na tyle kobieta rozluźnia, że @ może się swobodnie pojawić. Ja ostatnio pospieszyłam się z testowaniem i zmarnowałam testy:P @ przyszła 2 dni po nich...

    My jesteśmy w ferworze starań :D fajny to jest czas, staram się nie spinać, ale cieszyć na maxa bliskością z mężusiem :) Jedyne zmartwienie- czy kochać się codziennie, czy co 2 dzień, żeby plemniki były jak najsilniejsze... nie wiem!

    No i owulacja... wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą o tym, ze to jakoś już, ale ovufriend jeszcze nie wyznaczył... Chyba tempka nie jest na razie dla niego satysfakcjonująca... A co Wy sądzicie?

    45dd40529941c54df1d583ab9a600c47.png


    28 lat, 3 cs

    Czekam:( lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Czekam:( Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ile trwaja twoje cykle ?

    Kiwi
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Między 31-35 dni... :(

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Czekam:( Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak moje...kibicuje Ci bardzo ;) mam nadzieje ze nam sie uda

    Kiwi
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki :)
    Będę czekać jeszcze, choć to coraz trudniejsze!

    Kasia, ja też miałam podobny dylemat. Czy codziennie, czy raczej rzadziej.
    Niby jeszcze nie do końca mogę być pewna, ale... To jest pierwszy cykl, w którym "zaryzykowaliśmy" serduszkowanie codziennie, w okolicach owulacji. I mogę powiedzieć, że mój wykres wygląda najładniej jak do tej pory.
    Ja się przekonałam, że tochyba jakaś ściema, żeby najczęściej co 2 dnień.
    Moim zdaniem im częściej, tym zwiększasz potencjalne szanse temu jednemu "Łinerowi" ;D
    Ważne, żeby "na luzie" of course :D

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze jedno głupie pytanie... Tylko proszę się nie śmiać :P)
    Czy uważacie, że serduszkowanie w moim przypadku, w tych dniach, kiedy wszystko się ma wyjaśnić... jest ok?
    Pytam, bo nie chciałabym nawet o 0,001 zmniejszyć swoich szans na zielony finał :P

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahhaha :)
    Wiemy, że zajście jest możliwe tylko w okolicy owulki, a u Ciebie jest już raczej po, więc szans serduszkowanie nie zmienia, ale uważam, że jak tylko ma się ochotę, to trzeba to robić :) dla bliskości, dla dobrego humoru i odprężenia :)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Ja mam jeszcze jedno głupie pytanie... Tylko proszę się nie śmiać :P)
    Czy uważacie, że serduszkowanie w moim przypadku, w tych dniach, kiedy wszystko się ma wyjaśnić... jest ok?
    Pytam, bo nie chciałabym nawet o 0,001 zmniejszyć swoich szans na zielony finał :P

    Nie no kochana, myślę, że nie powinno się nic dziać złego. Chceta to działajta he he.

    Miałam betę dzisiaj robić.....heh... Ale tempka mi zleciała całkowicie.. :( A już miałam znowu nadzieję....

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Kitek85 Koleżanka
    Postów: 59 21

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przyszła @... Czas rozpocząć kolejny cykl starań.

    O.n.a.- w Tobie nadzieja, że może już niedługo podtrzymasz nas na duchu dobrą nowiną :)

    12 cs, 31 lat, PCOS
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, poklepuję Was po ramieniu :)
    Ale nie na pocieszenie, tylko na szczęście, bo nowy cykl się Wam zaczyna, więc nic, tylko działać i czekać na zielony finał.
    Trzymam mocno za Was, NIE PODDAWAĆ SIĘ ! :)

    Kitek85 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitek85 wrote:
    Wczoraj przyszła @... Czas rozpocząć kolejny cykl starań.

    O.n.a.- w Tobie nadzieja, że może już niedługo podtrzymasz nas na duchu dobrą nowiną :)
    Owocnych starań dużo wiary i mało stresu ja dzisiaj idę do lekarza potwierdzić czy owulka była bo pęcherzyk był w sobotę dorodny na usg jeśli tak to z Nadzieją będę czekać na kolejne pozytywne wieści chociaż partner ma tylko 3% prawidłowych plemników co niby zmiejsza szansę.

    Kitek85 lubi tę wiadomość

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ