X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to będzie dobrze...w końcu musi się udać :) znam dziewczyny po tragicznych i dramatycznych przejściach... które w końcu urodziły zdrowe wspaniałe dzieci także głowa do góry :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech kobietki, jak dobrze, że jesteście :)
    Stwierdzam, że to "zupełnie" fajniej, jak pociesza Cię osoba, która przechodzi podobne rozterki. Bo Wasze "głowa do góry, będzie dobrze", to takie lepsze się mi wydaje :D
    No ale nic. Trochę emocji dziś z siebie wypuściłam (może to dobrze, bo już nie będę jak balon)...
    Czekam jak się to rozwinie, a jutro rano zdecyduję, czy iść do tego gina, czy jeszcze poczekać. Nic mnie jak na razie nie boli (jak zazwyczaj na okres), więc dziś chyba nie przyjdzie... Teraz zobaczymy, co będzie to będzie.
    Qrtka, przydałaby się ciepła kąpiel, ale wanny nie mam :/ :)

    Margaretka89, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 23:24

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    U mnie niby wszystko w porządku, robiłam badania i nic nie wykryły, ale jak to lekarz powiedział, może to siedzieć w psychice- im bardziej chce tym bardziej nie ma.
    Margaretka, ja Ci powiem, ze to PRZEDE WSZYSTKIM w psychice siedzi!! I ja Ci to mówię :D
    Druga moja teoria jest taka, ze strach przed ciażą i macierzyństwem jest "ciążogenny". Niestety jeszcze nie znalazłam leku, jak go wywołać :P

    Margaretka89, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. ciesze się że już ci troszkę lepiej. Może poczekaj jeszcze z wizytą u gina, niech ci emocje do końca opadną ;)
    Coś czuje, że ja w niedziele też będę załamana bo czuje że wredna @ się jednak zjawi :/
    Ale mamy was, to będzie mi raźniej <3

    o.n.a. lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. chyba masz racje. Może jak nie będę jednak chciała mieć drugiego dziecka to wtedy będę miała :D

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówię Ci, że tak jest. Dziewczyny wcale nie jedzą zdrowo, nie ćwiczą, nie dbają o siebie, nie zażywają leków, nie śledzą wykresów i ogólnie mają to w ....., tyle, ze nie chcą zajść w ciążę... A tu "pyk" i wpadka....:)
    Jest jeden "haczyk", jak tu zrobić, żeby z tego wielkiego "chcenia" przerzucić się na obawę...:D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz że coś w tym jest...
    bo u Nas z podjęciem decyzji o 3 dziecku było bardzooo trudno..i był taki raz że się staraliśmy ale ja ciągle nie byłam pewna i gdzieś w głębi duszy się cieszyłam że ten @ przychodzi... a potem kiedy zaczęłam mieć problemy z węzłami chłonnymi i zaczęłam się bać że mogę nie mieć więcej dzieci bo nie powinnam to oszalałam z rozpaczy i zrozumialam że na pewno chcę ! i właśnie o. zaczęły sie schody.. TSH zaczęło skakać itp... i się toczy! :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny zadanie przed nami... Trzeba znaleźć powód, dla którego zaczniemy się bać wpadki... albo qrde "przechytrzyć" system :D

    Gaduaaa, Margaretka89, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Próbowałam kiedyś sobie wmówić że drugie dziecko to same kłopoty, próbowałam znaleźć same minusy, ale niestety moje "chcenie" zwyciężyło. Nawet jak mówię i myślę że nie chce, to i tak w głębi duszy o niczym innym nie marze.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie tak mam teraz... hahaha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co pomaga?

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh :)
    Niestety w tym tkwi "haczyk" :)
    Ja jeszcze nie mam maleństwa, więc nie wyobrażam sobie "odpuścić" ;/

    Nic, ja na razie uciekam do domu, zrobić jakiś obiadek mężowi (w sumie należy mu się za te moje "huśtawki" :D)
    Ale jeszcze do Was potem zajrzę :) (nie rozpiszcie się bardzo :)))

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznego obiadku życzę i wracaj do nas jak najszybciej :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    I co pomaga?
    no nie :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa i zupełnie zielona.
    Od dłuższego czasu rozmyślamy z mężem o kolejnej ciąży, być może to wlasnie ten moment by spróbować.
    Zschecona przez Gadua dolaczam wiec do waszego grona

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Margaretka, ja Ci powiem, ze to PRZEDE WSZYSTKIM w psychice siedzi!! I ja Ci to mówię :D
    Druga moja teoria jest taka, ze strach przed ciażą i macierzyństwem jest "ciążogenny". Niestety jeszcze nie znalazłam leku, jak go wywołać :P

    hehe-mnie wczoraj naszło-jak zobaczyłam takiego małego potwora(nie da sie inaczej nazwać,sorry jeśli kogos uraże..)-no taki z 5-6 lat,rozwydrzony,rozwrzeszczany,kopiący we wszystko po drodze, mama biedna nie dawała sobie z nim rady...i tak się patrze na niego, patrze i myśl przez głowę.."naprawde chcesz przez to przechodzić? i mieć takiego małego krzykacza?"...ale zaraz za nim kolejna myśl.."nie-no przecież MOJE bedzie cud, miód, grzeczny aniołek, na 100%-hehe"...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 16:32

    Margaretka89, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveli_na wrote:
    Witam, jestem tu nowa i zupełnie zielona.
    Od dłuższego czasu rozmyślamy z mężem o kolejnej ciąży, być może to wlasnie ten moment by spróbować.
    Zschecona przez Gadua dolaczam wiec do waszego grona

    Witamy serdecznie. To wy się znacie z gaduaaa?


    Allmita ja mam synka i może raz mi taką akcje w sklepie zrobił. Wszystko zależy od wychowania. Też jak nieraz widzę niektóre dzieci to mnie krew zalewa, ale to wszystko zależy od nas jakie będą dzieci. Nieraz też przechodziłam kryzys jak mój mały bunt przechodził, ale to szybko przychodzi i odchodzi ;)

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita każde dziecko jest inne ciężko tak generalizować. I do swojego zawsze cierpliwość wieksza :)
    Margaretka tak znamy sie juz jakiś czas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 16:39

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super tworzy się coraz większa ekipa :D
    evelina życzę szybkiego zafasolkowania :D

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ