X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co to jestem chwilowo ;)

    Margaretko chyba zaraziłaś mnie swoja bolączką bo tak mnie zaczął brzuch boleć, że masakra :/ nie wiem co jest, ja to ostatnio jakaś cała do D jestem to ząb to głowa to teraz brzuch a tam ciągle narzekam ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to samo- to już 20 dzień cyklu, owulacja za mną, a mnie wciąż pobolewa brzuch tak owulacyjnie:/ fazy po kilka razy dziennie takie mam, skurcze... co to może być?:(

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Lisek ja kupilam owulacyjny termometr i mierzylam zaraz po wstaniu z lozka
    przed wstaniem z lozka sie mierzy :)

    Tissaia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia może zaciążyłaś :D, ja miałam podobnie mam 22dc teraz bolą mnie piersi i lekko głowa ale wcześniej miałam tak jak Ty, też się zastanawiam co to...

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem i ja z doskoku, z kawa.
    maz spi po nocy, a ja staram sie cos szybkiego wymyslec na obiad... tylko pomysłów mi całkiem brak

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam wymyśliłaś coś Evelinko? Byłam sobie zrobić herbatkę :) Co taka cisza tu nastała?

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj w pracy z kierownikiem, więc muszę się pilnować :-D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK w takim razie bądź czujna ;)

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia pilnuj sie w takim razie ;)


    Nad obiadem dalej dumam, w miedzyczasie zrobiłam jedną lekcje z kursu, wyszukałam firme przewozową do nadania paczki i wybrałam 3 zdecia do obróbki. I... zapał mi minął ;)
    kabarety oglądam :P

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opatentowalam nowy sposob na picie lnu. Sam z woda to taki mdły glut, ciężko wchodzi. Zrobiłam eksperyment .. wsypalam do kubka, do tego herbata ekspresowa i zalałam wrzatkiem. Gluta nie czuć i da się pić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 12:33

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveli_na wrote:
    Czyli co ja bede testować ostatnia? Dopiero 18tego... ;)

    ja mam zamiar nie wczesniej niż 28-29 luty....;)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ja na szarym końcu testuję. Około 5 marca..

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też "z doskoku" :)
    eveli_na wrote:
    ona cóż to za teoria? rajciu... cykl zalezy od hormonów, stresu, naszego samopoczucia, warunków pogodowych, od wszystkiego, w sensie wszystko ma wpływ na to czy się czasem nie przedłuży, ale rzucanie starajacej sie matce tekstu o poronieniu w 32dc to juz absurd. Nawet jesli była to ciaza biohemiczna, które czesto sie zdarzają to nie jest to poronieniem....

    No niby tak, też mnie to przeraziło na początku. Teraz już wiem, że to nie takie "poronienie", tylko właśnie biochem... Niemniej cos musi być nie halo, skoro tak się zdarzało.

    Nawet nie wiecie jak mi się pracować nie chce od tych paru dni... :( I w zasadzie nic pozytwnego nie zrobiłam,sama się tylko oszukuję :P

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia o widzisz jakas sprytna :D najwazniejsze to sobie radzic ;)

    Allmita czyli nie jestem wcale tak na koncu ;)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, to że ostatnie, to nie znaczy, że nie szczęśliwe testowanie :)

    Tissaia, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia widzisz wszystko się jednak da ogarnąć ;) ja piję od środy macę mój wypił łyka i woła, że się zaraz porzyga hehe :D a taki był na początku odważny i pewny siebie mówił że on może ją garściami jeść haha :D biedulek by mi się jeszcze rozchorował więc sama ją piję. Kolejny dowód na to że my kobiety to silniejsza płeć :D

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona biochem jest całkiem naturalny, wiele z nas nawet nie wie ze wystepuje.
    Dlatego nie zaleca sie wykonywania testów przed terminem miesiaczki bo test niby pokaze ciaze a potem @ i zonk... a to biochemiczna najczesciej.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam czekam cierpliwie, jeszcze 4 dni ale się nie spinam, tyle razy już myślałam że to już teraz a tu nici więc teraz już nie jestem taka podjarana żeby robić wcześniej testy. Czekam cierpliwie co będzie to będzie przyjme to na klate :) a może następnym razem się uda i maca zdziała cuda hihi ;)

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveli_na wrote:
    ona biochem jest całkiem naturalny, wiele z nas nawet nie wie ze wystepuje.
    Dlatego nie zaleca sie wykonywania testów przed terminem miesiaczki bo test niby pokaze ciaze a potem @ i zonk... a to biochemiczna najczesciej.
    Wiem kochana.
    Moje testy jeszcze nigdy nie pokazały 2 kresek..;/ Gin to "wyczytał z wykresu temperatury. No i jeszcze ze 3 razy, jak się tak cykl wydłużał a potem @ przychodziła, to miałam takie bóle, ze mdlałam prawie.. Ostatnio to myślałam, ze umieram. Ból, osłabienie, walenie serca, brało mnie na wymioty i nie mogłam o swoich siłach nawet 2 kroków zrobić. Normalnie leżałam na łóżku i się modliłam, żeby nie stracić przytomności, bo akurat sama byłam. Dobrze, ze miałam tel przy sobie, bo nie wiem jakby się to skończyło. Jeszcze w życiu się tak nie czułam..
    A potem wracało wszystko do "normy".
    Teraz jakby się okazało, że się udało, to bym nawet tego ajgorszego czasu w swoim życiu nie żałowała :D

    Karolina2787, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, ja tej macy bym też sprobowala. Ale to już chyba z dużo by było. Wiesiolek, len, magnez, Wit b6 i witaminy prenatalne... Więc macy już chyba nie zmieszcze :)

    Mojemu M. zapodaje Salfazin, magnez i wit mesko - prenatalne. On biedny bierze co mu daję i nawet nie pyta już co to i na co. :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ