X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja tam czekam cierpliwie, jeszcze 4 dni ale się nie spinam, tyle razy już myślałam że to już teraz a tu nici więc teraz już nie jestem taka podjarana żeby robić wcześniej testy. Czekam cierpliwie co będzie to będzie przyjme to na klate :) a może następnym razem się uda i maca zdziała cuda hihi ;)

    Kobietki, nie wiem czy wiecie, ale Maca jest też w tabsach. Mój taką zażywa...
    Razem z innymi "cudownymi środkami" typu, L-karnityna, Salfazin, vit C i vit. E, Omega 3 i takie inne :D
    Nie trzeba się aż tak dręczyć :) Już wystarczy, że siemię nie wszystkim odpowiada :)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe nom to trochę tam łykacie :) Mój brał ze mną wcześniej kwas foliowy bo wyczytałam, że dla mężczyzn też jest dobry ale mi się skończył i muszę kupić nowe opakowanie. Poza tym rano pijemy yerbę ;) ale to tak już dla nas zamiast kawy bo zdrowsza :)

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, mój zażywa rano 10 tabletek i popija to flegaminą, siemieniem lnianym i pyłkiem pszczelim :P
    Ja tylko 6 + reszta :)

    Takie mamy zawsze - "przed- śniadanko" :P

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o tym wiem doskonale bo czytałam i wcześniej się zastanawiałam którą wziąć ale zdecydowałam się na tę w proszku bo jak dla mnie to już za dużo wszystkiego łykałam i wolę wypić dla mnie to pestka. Mój wczoraj dodał sobie do soku i tez mu poszło :) więc nie jest źle. Myślę, że ta w proszku szybciej się przyswoi ale jak kto woli :)

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona to bardzo trudny czas, dla wszystkich które marzą o ciąży, wiec naprawde rozumiem Twoje obawy, tylko nie rozumiem postepowania ginekologa, wydaje mi sie ze niektórych rzeczy nie powinno sie w takich słowach przekazywac.
    Gdyby beta czy test wykazywały ciaze to wtedy mozna mowic o poronieniu a tak to takie wrózenie z fusów troche. Moim zdaniem to mocno kobiecie podcina skrzydła, bo zaczyna sobie wyobrazac ze to moze jej wina ze sie nie zagniezdziło, a tak naprawde zanych racjonalnych dowodów na istnienie zarodka niema.


    Byc moze ja nie powinnam wcale zabierac głosu, juz nie raz słyszałam ze czemu sie spinam, mam dzieci powinnam sie cieszyc, ale czasem wydaje mi sie ze wiecej złego robią słowa stwierdzenia. Im bardziej chcemy tym gorzej nam zajsc.... ciezki to temat okrutnie. ech :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 12:53

    Karolina2787, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak faktycznie jest z tymi witaminami i innymi. Czy one faktycznie mają aż tak dobroczynny wpływ. Czy to bardziej takie placebo dla naszych cial I umyslow :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc moze ja nie powinnam wcale zabierac głosu, juz nie raz słyszałam ze czemu sie spinam, mam dzieci powinnam sie cieszyc, ale czasem wydaje mi sie ze wiecej złego robią słowa stwierdzenia. Im bardziej chcemy tym gorzej nam zajsc.... ciezki to temat okrutnie. ech :([/QUOTE]


    Po prostu masz rację i jak najbardziej powinnaś się wypowiadać. Lekarze czasem nie pomyślą i pierdzielną tekstem nawet nie myśląc o czyichś uczuciach i o tym jak kobieta może na to zareagować, liczy się tylko, żę on wie najlepiej, przekaże to prostackim językiem i tyle a Ty kobieto myśl co chcesz on nie jest niczemu winien. Bez uczuciowce, chamy i prostaki ,ze tak powiem. Zgadzam się także z tym, że im bardziej czegoś się pragnie tym bardziej się to oddala dlatego ja staram się wyluzować na swój sposób tak jak potrafię.

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu tylko ma chwilkę obczaić wasze posty i znowu lace. Będę dopiero wieczorem, więc się nie rozpisujcie :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia witaminy sa bardzo wskazane :)
    Kwas jest nawet konieczny :)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mówi tak: Jak ma być nam dane zostanie rodzicami to tak będzie a żadne tabletki nam tego nie dadzą. Dlatego mój nie chce nic łykać, wierzy w nas w naszą miłość i każdą porażkę tłumaczy tym że dzidziuś chce wyjść jak najwspanialszy dlatego też zbiera siły a kiedy w końcu będzie gotowy to nam się pokarze ;) poza tym mówi że nasi rodzice czy dziadkowie nie mieli podobnych problemów, dlatego dlaczego my mamy mieć i brać jakąś chemię. Kto wie a może pogarszamy tym nasze szanse? bo nie zawsze to co dla innych dobre jest dobre też dla nas. Nie zawsze to co reklamują jest dobre. Takie jest zdanie mojego mężczyzny, więc nie łykamy nic poza kwasem a maca doszła w środę i na tym koniec :)

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveli_na wrote:

    Byc moze ja nie powinnam wcale zabierac głosu, juz nie raz słyszałam ze czemu sie spinam, mam dzieci powinnam sie cieszyc, ale czasem wydaje mi sie ze wiecej złego robią słowa stwierdzenia. Im bardziej chcemy tym gorzej nam zajsc.... ciezki to temat okrutnie. ech :(

    Może i jesteś w "ciut" lepszej sytuacji niż te, które dzieci nie mają, ale to na pewno nie powód, zeby kogoś "dyskryminować".
    Wiem jedno, chęć posiadania dziecka jest tak silna, że tu chyba nie ma znaczenia które to z kolei. Jak masz tyle miłości, to ją trzeba rozdawać i się rozmnażać!!! :D
    Nic się nie martw takimi teoriami!
    Ja też jestam pewna, ze nie będę chciała mieć tylko jednego. Więc o kolejne będę się starała tak samo mocno :P

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina nasi rodzice nie miali takich problemów bo swiat nie był tak zanieczyszczony, zywnosc nie była tak napakowana chemią, ludzie byli mniej zestresowani, a po drugie o problemach z płodnoscia kiedys sie nie mowiło tak otwarcie. TERAZ nasz styl zycia, alkohol, nikotyna, smog, chemia, ulepszacze, niektóre leki, przebyte choroby, konserwanty i cała gama innych rzeczy powoduje to ze jestesmy słabsi, bardziej odatni na choroby a czasem mamy problemy z plodnoscia.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelina wiem o tym doskonale

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Może i jesteś w "ciut" lepszej sytuacji niż te, które dzieci nie mają, ale to na pewno nie powód, zeby kogoś "dyskryminować".
    Wiem jedno, chęć posiadania dziecka jest tak silna, że tu chyba nie ma znaczenia które to z kolei. Jak masz tyle miłości, to ją trzeba rozdawać i się rozmnażać!!! :D
    Nic się nie martw takimi teoriami!
    Ja też jestam pewna, ze nie będę chciała mieć tylko jednego. Więc o kolejne będę się starała tak samo mocno :P


    wiesz u mnie to tez złozony problem mocno psychologiczny. Kwestia podejscia rodziny przy ostatniej ciazy i tego co mnie spotkało.
    Poszukuje leku na całe zło ;)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Mój mówi tak: Jak ma być nam dane zostanie rodzicami to tak będzie a żadne tabletki nam tego nie dadzą. Dlatego mój nie chce nic łykać, wierzy w nas w naszą miłość i każdą porażkę tłumaczy tym że dzidziuś chce wyjść jak najwspanialszy dlatego też zbiera siły a kiedy w końcu będzie gotowy to nam się pokarze ;) poza tym mówi że nasi rodzice czy dziadkowie nie mieli podobnych problemów, dlatego dlaczego my mamy mieć i brać jakąś chemię. Kto wie a może pogarszamy tym nasze szanse? bo nie zawsze to co dla innych dobre jest dobre też dla nas. Nie zawsze to co reklamują jest dobre. Takie jest zdanie mojego mężczyzny, więc nie łykamy nic poza kwasem a maca doszła w środę i na tym koniec :)

    Ja mam niby podobne zdanie i uważam, ze to w większości siedzi w psychice.
    Ale przez rok w zasadzie nic takiego nie zażywaliśmy i nic nie wyszło... Wiec teraz chcę sprawdzić kolejną "opcję" :)
    A nóż, widelec.... :P

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym wiecie szkoda zeby sie taki materiał genetyczny zmarnowal nie? ;P

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu każdy inaczej do tego podchodzi. Ja nikomu nie narzucam mojego bycia, każdy robi jak zechce. Wyraziłam tylko swoje zdanie co na ten temat myślę. Każdy wie co dla niego najlepsze. Nie chciałam nikogo niczym urazić czy tp. broń boże. W końcu forum jest po to by rozmawiać i wdawać się w dyskusje, każdy ma prawo głosu i każdy wie co robi :)

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ale nikt tego nie odebrał jako atak :) spokojnie :)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveli_na wrote:
    wiesz u mnie to tez złozony problem mocno psychologiczny. Kwestia podejscia rodziny przy ostatniej ciazy i tego co mnie spotkało.
    Poszukuje leku na całe zło ;)
    To tym bardziej Ci współczuję. Nie ma to jak wsparcie rodziny.. A jak sie tego nie ma, to jest jeszcze gorzej :(
    Ale głowa do góry... Jak to mówią "co nas nie zabije... to nas wzmocni!".
    I spróbuj się nie przejmować tymi, którzy Ci źle życzą.. Nie ma sensu, bo to się odbija niestety na nas i naszym zdrowiu...
    Będzie dobrze!

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Po prostu każdy inaczej do tego podchodzi. Ja nikomu nie narzucam mojego bycia, każdy robi jak zechce. Wyraziłam tylko swoje zdanie co na ten temat myślę. Każdy wie co dla niego najlepsze. Nie chciałam nikogo niczym urazić czy tp. broń boże. W końcu forum jest po to by rozmawiać i wdawać się w dyskusje, każdy ma prawo głosu i każdy wie co robi :)
    Co Ty, kochana!
    My tu zawsze rozmawiamy po przyjacielsku! :)
    Sorki, jeśli odebrałaś to jako "atak", czy "namawianie". Absolutnie tak o tym nie myśl :D

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ