X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona to nawet nie chodzi o złożyczenie powaznie.

    Nikt nie spodziewał sie tej ciazy, stad mocno byli zaskoczeni, bardziej chodzi o to co usłyszałam jak okazało sie ze maluszkowi po prostu miedzy 4/5 miesiacem staneło serduszko. Ot tak.

    Do konca zycia zapamietam słowa które usyszałam od kilku osób... masz zdrowe córki czemu płaczesz?... takie wiesz wyparcie, dla kazdego było to na zasadzie przeciez nie urodziło sie jeszcze to czego przezywasz. ciezki temat.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelina ależ oczywiście :) po prostu chciałam dodać, żeby ktoś nie odebrał mnie jako tej co się wymądrza a g..no wie ;) i jak najbardziej nikogo nie urazić :) bo sę trochę rozpisałam heh

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    forum jest po to by wymieniac doswiadczenia :)
    nikt nie powinien odbierac niczego zbyt dosłownie i sie obrazac za czyjas wypowiedz. luzz :)

    oczywiscie jesli nikt nikogo nie obraza ;) bo to juz grubszy temat :)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no nie mogę :D czyli jak w wypowiedzi nie dodam uśmiechu to już jestem obrażona? hehe po prostu napisałam kilka słów a nie żebym była zła czy zdenerowana bo niby dlaczego :) piszę cały czas jak do tej pory a poza tym to Was popieram oczywiście. Napisałam jak to u mnie jest z całą tą akcją ciąża której ciągle brak. U nas też ponad rok stań na początku płakałam codziennie aż mój miał dosyć i poźniej kłótnie były także przestałam się tak spinać z tym wszystkim żeby nie popsuć naszych relacji. Tu w końcu znalazłam poparcie w Was i dzięki bogu bo z kim można pogadać tak jak z innymi kobietami czującymi to samo. Aż mi smutno się zrobiło...

    Patkaaa lubi tę wiadomość

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveli_na wrote:
    Ona to nawet nie chodzi o złożyczenie powaznie.

    Nikt nie spodziewał sie tej ciazy, stad mocno byli zaskoczeni, bardziej chodzi o to co usłyszałam jak okazało sie ze maluszkowi po prostu miedzy 4/5 miesiacem staneło serduszko. Ot tak.

    Do konca zycia zapamietam słowa które usyszałam od kilku osób... masz zdrowe córki czemu płaczesz?... takie wiesz wyparcie, dla kazdego było to na zasadzie przeciez nie urodziło sie jeszcze to czego przezywasz. ciezki temat.
    A to wybacz, źle zrozumiałam... ;/

    Ale teraz rozumiem i podejrzewam jak się musiałaś poczuć...
    Rzeczywiście ciężki temat :(
    Ale to jest troszke tak, jak z ludźmi, którzy nie przeżywają podobnych rozterek co my.. Nie są w stanie tego do końca zrozumieć..
    Dlatego się cieszę, że jestem tu z Wami ;P

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś też były problemy z płodnością...przecież nawet w biblii i w starożytności są tego przykłady...na pewno nikt się z tym tak nie afiszował, kobiety tez często nie wiedziały o wczesnych poronieniach bo nie było testów itp...
    na pewno duże znaczenie ma to że kiedys nie było chemii itp, ale z drugiej strony co druga babka na wsi zabitej dechami na pewno nie prowadziła super zbilansowanej diety tylko np 3 dni z rzędu jadła ziemniaki i kapuste bo nic innego nie było...o cytrusach,kw foliowych i innych nawet nie słyszała...no i jakos zachodziły w te ciąże i to jedna po drugiej często...

    ja mam też taką teorie -troche może niebezpieczną, mam nadzieje że kogoś nie uraże itp...ale...wg mnie duże znaczenia ma genetyka- kiedys zachodzili w ciąże ludzie naprawde płodni i przekazywali dalej swoje geny....ale wiadomo większość chce miec dziecko,wiec wraz z postepem medycyny pojawiły się wspomagacze, kobiety biora mase leków aby ustabiliozwać gosp hormonalną jest też in-vitro..i na pewno (z całym szacunkiem dla wszystkich-sama biore leki), kolejne pokolenia będą coraz mniej płodne.....
    takie to moje rozważania...zwierzęta zazwyczaj nie mają takich problemów, bo jednak jest ta naturalna selekcja.....
    trochę to strasznie brzmi co napisałam ale wg mnie dużo w tym może byc prawdy..
    i żeby nie było nie neguje wspomagaczy, in vitro itp- uważam że po to jest medycyna by każdemu dać szanse...

    Karolina2787, Tissaia, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KArolina nie nie nie cos zle zrozumiała :D wszystko jest ok! :D

    ona tak o czasem w zyciu jest. ale juz to przetrawiłam, jest lepiej :)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko ja nie taka obrażalska ani złośnica :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, bardzo mi sie miło gawędzi z wami, ale chyba ide męża obudze i zrobie jakis obiad.
    A potem moze uda nam sie gdzies wyjsc puki pogoda taka ładna :)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tu gadu-gadu, a ja patrzę, że mi 6 dni pozostało i muszę przedłużyć konto premium.... ;/

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    My tu gadu-gadu, a ja patrzę, że mi 6 dni pozostało i muszę przedłużyć konto premium.... ;/

    a mnie szkoda na to kasy....przyzwyczaiłam sie w końcu do tej szarości...;)
    a z tymi-masz 85% szans na ciąże-to tylko wkręca sie człek niepotrzebnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 13:34

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jak na razie nie płaiłam, bo jakoś gratis był... Zobaczę jhak to będzie wyglądać potem :)
    Ale trochę masz rację, lepiej za to test kupić... heheh :P

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelina to podziel się tą pogodą bo u mnie deszczowo :( nie pada ale taka pogoda że tylko spać się chce.

    O.n.a. te konto premium powinni dawać za to, że się tyle udzielamy co nie? hehe ;) tak w ramach nagrody za to że korzystamy i zaludniamy forum :D

    o.n.a., Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie :)

    Dobra dziewczynki, na razie znikam :) See You soon . :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zesz w mordę co za tematy były poruszane.. Ja już po pracy szykuje obiadek i zaraz młodszego że szkoły odebrać ;) ciekawe jak jego ząb ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    haha no nie mogę :D czyli jak w wypowiedzi nie dodam uśmiechu to już jestem obrażona? hehe po prostu napisałam kilka słów a nie żebym była zła czy zdenerowana bo niby dlaczego :) piszę cały czas jak do tej pory a poza tym to Was popieram oczywiście. Napisałam jak to u mnie jest z całą tą akcją ciąża której ciągle brak. U nas też ponad rok stań na początku płakałam codziennie aż mój miał dosyć i poźniej kłótnie były także przestałam się tak spinać z tym wszystkim żeby nie popsuć naszych relacji. Tu w końcu znalazłam poparcie w Was i dzięki bogu bo z kim można pogadać tak jak z innymi kobietami czującymi to samo. Aż mi smutno się zrobiło...
    Karolina u mnie było podobnie płacz dół bez przerwy użalanie się nad sobą że do niczego się nie nadaje że kariera mi nie wyszła że nawet nie mogę dziecka mieć i tak w kółko.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem tak kiedyś były również problemy z zajściem w ciążę może nie takie jak teraz ale były. Z drugiej strony teraz są większe możliwości kiedyś ludziom się p takich metodach wspomagania się ludziom nie śniło. Z drugiej strony poronienia były są i będą kiedyś to kobieta w polu rodziła jedno dziecko odeszło :-( miała kolejne inaczej to było.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrrrrrrrr..... Chyba @ przyszła ;( :( ;(
    Przepraszam Was dxiewczynki, ale chyba już dzis z Wami nie pogadam:( Muszę to "przetrawić" w samotności.... ;(
    P.s. Temp. Jednak nigdy nie kłamie :(

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona dużo buziaków ode mnie :-*

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona łącze się w bólu.... !!
    głowa do góry :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ