X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona przytulam...

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona przytulam...

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona przytulam...

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona przytulam...

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona przytulam...

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona przyłączam się...
    Kochane... Mam dzisiaj tzw dzień świstaka... Pojechałam tylko na pocztę a wróciłam o 14 usiadłam zjadłam obiad i już w trasie do klienta... Mam jakiś dziwny stan zawieszenia... Zagubiona jestem normalnie...

    A nawiązując do Waszego topiku... Współczuję tego co się wydarzyło i brak słów by to opisać. Moja siostra cioteczna w zeszłym roku straciła dzieciątko a 2 tygodnie wcześniej moja bratowa... Uwierzcie że mnie też było z tym ciężko bo człowiek zdaje sobie sprawę z tego dopiero jak spotka to bliskie osoby. Ale moja kuzynka cały czas mi wypomina że ja to już mam dziecko a ona chciałaby mieć chociaż jedno... To też boli ale co mam w takiej sytuacji powiedzieć?? No bo niby wg reszty świata jestem w tej lepszej sytuacji... Tylko nikt nie pomyśli że dziecko przychodzi do mnie i pyta kiedy będzie miało rodzeństwo... I co ja mam powiedzieć??
    Sory musiałam się wygadać od tego Was mam... To tak w skrócie.

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waldhauzer tak tak słyszałam to juz nie raz i ja.
    Bo niby jak juz mam córki to powinnam dac na luz. Poza tym w PL panuje przekonanie ze dwa plus dwa to najlepsza opcja, a ja poza ramy tu wychodziłam.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    odbiegnę trochę od Waszego tematu! Parę dni mnie nie było, ale wczoraj byłam u gin. Niestety było to już po owulacji, ale zapytałam czy jest szansa że będzie przynajmniej ślad po niej! Okazało się, że prawdopodobnie owu była. Wykres też na to wskazuje. Serduszko 5 i 2 dni przed owu oraz dzień po (według wyznaczonej kreski przez ovu, bo wiadomo, że u niektórych jest nawet w drugim dniu wyższej tempki).
    Dzisiaj miałam skąpe brązowe plamienie, a raczej gęsty śluz zabarwiony na beżowo/brązowo. Zastanawiam się czy może to przez badanie gin. czy może w końcu się udało..? Jak myślicie? na test za wcześnie, jedynie mogę czekać i cierpliwie sprawdzać temp. a potem w końcu testować, ale wiecie kochane jak to jest z tą cierpliwością... :/

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O.n.a. kochana jesteśmy z Tobą przytulam mocno.
    Patkaaa wrote:
    Karolina u mnie było podobnie płacz dół bez przerwy użalanie się nad sobą że do niczego się nie nadaje że kariera mi nie wyszła że nawet nie mogę dziecka mieć i tak w kółko.

    Długo byłam wściekła na siebie i czasem na partnera, gdybym nie odpuściła to by mogło się źle skończyć. Na serio jakbyś mnie wtedy widziała to byś pomyślała, że oszalałam tak mi było ciężko z tym :( ale trochę czasu minęło i jakoś poukładałam sobie wszystko chociaż wiadomo że dalej ma się to w sobie, ale mam Mojego faceta który mnie wspiera we wszystkim dlatego zawsze sobie mówię że czas pokaże jak będzie dalej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 miałaś tak już kiedyś po badaniu? tzn plamienie?

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę sobie przypomnieć więc pewnie nie, bo bym skojarzyła. Raczej nie. Boję się, że się nakręcę niepotrzebnie, a potem znowu będzie płacz...

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie przyjmij to na spokojnie bo do testu trzeba poczekać, zaobserwuj jak będzie jutro. Może rzeczywiście to przez badanie ale nie koniecznie ;)

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, dzięki, dajesz nadzieję i w ogóle nie pomagasz w przyjmowaniu na spokojnie :D ale tego właśnie każda z nas chce usłyszeć kiedy czeka :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe przepraszam najmocniej ;) plamienie implantacyjne jest bardzo możliwe dlatego nie zaprzeczam że możliwa jest ciąża ale nie chce robić nadziei dlatego tak piszę aj nie nadaję się do tego żeby kogoś uspokajać wybacz ;)

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze że bardzo tu było ponuro jak mnie nie było...
    Ona bardzo mi przykro, wyobrażam sobie co możesz czuć. Ale pamiętaj masz nas, więc jak byś chciała pogadać to my tu jesteśmy <3

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Ahh ależ jakie to miłe, jak wciąga się kogoś w swoje wariactwo hehe :) Zobaczymy jak będzie się zachowywać temperatura... Niestety dzisiejszy wynik mało wiarygodny bo miałam pobudkę w środku nocy a potem już wstawałam więc to bez sensu mierzyć! Oby jutro szła w górę...
    A jeżeli mam za mało progesteronu i ciąża się nie utrzyma? tak, że nawet nie będę o niej wiedziała? jest to możliwe? Jak zapytałam wczoraj gin to powiedziała, że skoro temp. rośnie to progesteron się wytwarza i jak jestem w ciąży to będę, a póki co mam nic nie brać.

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 Skoro nie nadaję się do dawania rad i uspokajania ;) to powiem tylko tyle że bardzo, bardzo mocno życzę Ci aby to było to Twoje upragnione serduszko :) 3mam kciuki za Ciebie.

    Margaretko kochana tęskniłam za Tobą :)

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia my wszystkie wciągamy siebie nawzajem w swoje wariactwa, ale popieram Karolinke, musisz cierpliwie poczekać, bo martwienie się nic nie pomoże a jedynie zaszkodzi.
    Ja też tęskniłam, ale nawet do was zajrzeć nie mogłam bo cały dzień miałam zawalony, i zaraz znowu lece, bo mi facet towar przywozi :/ A tak bardzo bym chciała mieć już wolne i posiedzieć z wami ;)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wszystkie trzymane kciuki, na pewno się pochwalę lub pożalę, w zależności... hehe :)
    Ja też trzymam za Was wszystkie! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 17:55

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też muszę zmykać na dziś, spakować się bo jutro w odwiedzinki do mamusi jadę ;) także życzę Wam wszystkim udanego weekendu kochane i do spisania :) buziaki :*

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ