X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    To tak jak u mnie... Mierze temp ale to chyba temu ze juz mi to weszło w nawyk... Nie doszukuje się juz objawów bo i tak wiem ze nic z tego... Nawet w tym miesiącu 💓 było na spontanie z potrzeby a nie z konieczności... Mykam grzecznie tabletki i juz nie przeglądam stron bo mam juz dosyć...
    A może to okaże się metodą dla Ciebie 💚🙃🙃

    klz9df9hix7ly771.png
  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w poprzednim cyklu w fazie lutealnej temperaturki były takie jak powinny być czyli podwyższone. W tym cyklu po owulacji spadły czego może być przyczyną? Zastanawiam się czy mogłam zafasolkowac... czy może coś nie tak?szyjka macicy jest wysoko I wczoraj miałam dużo mlecznego śluzu dziś jest też to sporo6b2e8cc480ef3ed051178d470fe54b6c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 10:51

  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Nika a może coś powinnaś zacząć brać na tak dokuczliwe pmsy?

    Dlatego robię teraz wszystkie badania, zobaczymy co powiedzą.

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emkaxd wrote:
    Cześć dziewczyny, w poprzednim cyklu w fazie lutealnej temperaturki były takie jak powinny być czyli podwyższone. W tym cyklu po owulacji spadły czego może być przyczyną? Zastanawiam się czy mogłam zafasolkowac... czy może coś nie tak?szyjka macicy jest wysoko I wczoraj miałam dużo mlecznego śluzu dziś jest też to sporo6b2e8cc480ef3ed051178d470fe54b6c.png

    U mnie temp. jak na razie wyższa po owu ale taż od 3 dni mam dużo śluzu, waśnie takiego mlecznego, wydaje mi się, że w poprzednich cyklach tak nie miałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 11:30

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Dlatego robię teraz wszystkie badania, zobaczymy co powiedzą.
    Niby niepokalanek i inofem mogą pomóc złagodzić takie mocne pmsy. Zawsze możesz luźno zapytac swojego gina😊teraz jesteś w trakcie jakieś badań,czekasz na jakieś wyniki ?

    klz9df9hix7ly771.png
  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    U mnie temp. jak na razie wyższa po owu ale taż od 3 dni mam dużo śluzu, waśnie takiego mlecznego, wydaje mi się, że w poprzednich cyklach tak nie miałam.
    Robiłaś test? Czy jeszcze za wcześnie? Ja testować dopiero będę za jakieś 2 tyg

  • Sówka Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam testować w przyszłym tygodniu ale jak to ja nie wytrzymałam 🙈 Widzę na teście delikatny cień, na zdjęciu ciężko uchwycić. Nie nastawiam się, bo to byłby istny cud, muszę przetrzymać i powtórzyć za kilka dni. Bo aktualnie myślę, że widzę po prostu to co chcę widzieć 🙄 Robie testy paskowe kupione na allegro. Już od jakiegoś czasu je robie i nigdy nie zawiodły. W cyklu kiedy paskowe pokazały druga kreskę zrobiłam test pink aby potwierdzić 😊 A testy bobo mnie dwa razy zawiodły więc z nich juz nie korzystam 😊

    • 6cs
    • Stymulacja Lamettą
    • Stwierdzony brak owulacji (PPBJ)
    • Duphaston 1-7 dnia miesiąca, 2x1.
    • Inofem, wit. D3, magnez+B6, kwasy Omega-3, Folik.

    • 04.2020 poronienie samoistne (6tc)💔
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wrote:
    Miałam testować w przyszłym tygodniu ale jak to ja nie wytrzymałam 🙈 Widzę na teście delikatny cień, na zdjęciu ciężko uchwycić. Nie nastawiam się, bo to byłby istny cud, muszę przetrzymać i powtórzyć za kilka dni. Bo aktualnie myślę, że widzę po prostu to co chcę widzieć 🙄 Robie testy paskowe kupione na allegro. Już od jakiegoś czasu je robie i nigdy nie zawiodły. W cyklu kiedy paskowe pokazały druga kreskę zrobiłam test pink aby potwierdzić 😊 A testy bobo mnie dwa razy zawiodły więc z nich juz nie korzystam 😊

    Jeśli cień pojawił się w wyznaczonym czasie to bym chyba szykowała się na następne testy.

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Dokladnie, widać ;)


    Jeśli to bobo test żółty to u mnie było widać chyba nawet mocniej a dziś już nic

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wrote:
    Miałam testować w przyszłym tygodniu ale jak to ja nie wytrzymałam 🙈 Widzę na teście delikatny cień, na zdjęciu ciężko uchwycić. Nie nastawiam się, bo to byłby istny cud, muszę przetrzymać i powtórzyć za kilka dni. Bo aktualnie myślę, że widzę po prostu to co chcę widzieć 🙄 Robie testy paskowe kupione na allegro. Już od jakiegoś czasu je robie i nigdy nie zawiodły. W cyklu kiedy paskowe pokazały druga kreskę zrobiłam test pink aby potwierdzić 😊 A testy bobo mnie dwa razy zawiodły więc z nich juz nie korzystam 😊
    Trzymam kciuki!

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba zadzownie do gina żeby przepisał mi coś na wywołanie okresu. Mam teraz 34 dc. To już jest lekkie przegięcie jak na moje cykle. Chce w końcu dostać okres i zacząć działać a nie siedzieć i czekać bezczynnie bo to jest najgorsze.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dziewczyny, chyba zadzownie do gina żeby przepisał mi coś na wywołanie okresu. Mam teraz 34 dc. To już jest lekkie przegięcie jak na moje cykle. Chce w końcu dostać okres i zacząć działać a nie siedzieć i czekać bezczynnie bo to jest najgorsze.
    Śmiało dzwoń, może się uda

  • Sówka Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w wyznaczonym czasie. Powtórze za dwa dni i zobaczymy. Czuję lekki strach, że stanie się to co ostatnio ale tego uczucia chyba nigdy sie nie pozbędę. Za każdym razem teraz będe się martwić. No nic, trzymam kciuki i zobaczymy co los przyniesie 😊 Trzeba być dobrej myśli!

    • 6cs
    • Stymulacja Lamettą
    • Stwierdzony brak owulacji (PPBJ)
    • Duphaston 1-7 dnia miesiąca, 2x1.
    • Inofem, wit. D3, magnez+B6, kwasy Omega-3, Folik.

    • 04.2020 poronienie samoistne (6tc)💔
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emkaxd wrote:
    Robiłaś test? Czy jeszcze za wcześnie? Ja testować dopiero będę za jakieś 2 tyg

    Jeszcze za wcześnie, ogólnie i jak na ciąże i jak na pms (przynajmniej dotychczasowego) to objawy jakieś za szybkie są bo zaczęło się 3-4 dni po owu, a dzisiaj jest 6 dpo. Zwykle objawy pms pojawiały się na tydzień przed @. Nie chę robić sobie złudnych nadziei więc chcę cierpliwie poczekać do dni, w którym powinna przyjęć @. Ale to jeszcze tyleeee czasu i znając nas kobiety to postanowienie jeszcze może się 100 razy zmienić.

    ZielonaHerbata - niepokalanka mam bo kupiłam jakiś czas temu ale stosowałam jeszcze. Niby wielu osobom pomógł ale wyczytałam też kilka opinii, że komuś rozwalił cykl więc się wstrzymałam. Niech najpierw zrobię badania, niech lekarz to zobaczy i będziemy wspólnie myślały co dalej. Tak naprawdę te pms, poza tym jednym, który dał mi w kość to są znośne, a narzekam na nie bo po prostu nigdy wcześniej ich nie miałam to dla mnie nowość, tak samo jak bóle przy owu. Uczę się, że tak powiem :D
    A co do wyników to czekam teraz tylko na progesteron bo poprzedni zrobiłam za wcześnie bo owu się przesunęło. A reszta no to już zobaczymy albo na początku cyklu albo no..... zobaczymy kiedy i czy @ przyjdzie.

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiego masz niepokalanka? Słyszałam,że w małej dawce rozwala cykl. Najlepszy niby jest że swansona on ma odpowiendia dawkę, która właśnie pomaga a nie szkodzi jak to często bywa w castangusem. Ale to wszytsko najlepiej skonsultować z lekarzem.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emkaxd wrote:
    Cześć dziewczyny, w poprzednim cyklu w fazie lutealnej temperaturki były takie jak powinny być czyli podwyższone. W tym cyklu po owulacji spadły czego może być przyczyną? Zastanawiam się czy mogłam zafasolkowac... czy może coś nie tak?szyjka macicy jest wysoko I wczoraj miałam dużo mlecznego śluzu dziś jest też to sporo6b2e8cc480ef3ed051178d470fe54b6c.png

    Wygląda jakby nie było owulki.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wrote:
    Miałam testować w przyszłym tygodniu ale jak to ja nie wytrzymałam 🙈 Widzę na teście delikatny cień, na zdjęciu ciężko uchwycić. Nie nastawiam się, bo to byłby istny cud, muszę przetrzymać i powtórzyć za kilka dni. Bo aktualnie myślę, że widzę po prostu to co chcę widzieć 🙄 Robie testy paskowe kupione na allegro. Już od jakiegoś czasu je robie i nigdy nie zawiodły. W cyklu kiedy paskowe pokazały druga kreskę zrobiłam test pink aby potwierdzić 😊 A testy bobo mnie dwa razy zawiodły więc z nich juz nie korzystam 😊

    No to witaj bo jestem w tej samej sytuacji. Ale raczej obstawiam,że to wadliwy test.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Wygląda jakby nie było owulki.
    Tyle że wszystkie objawy miałam. No nic zobaczymy co będzie w kolejnych dniach.

  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Jakiego masz niepokalanka? Słyszałam,że w małej dawce rozwala cykl. Najlepszy niby jest że swansona on ma odpowiendia dawkę, która właśnie pomaga a nie szkodzi jak to często bywa w castangusem. Ale to wszytsko najlepiej skonsultować z lekarzem.

    Dokładnie mam Swansona :) Będę też miała badaną prolaktynę więc zobaczymy co nią się dzieje :)

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3647 7535

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    https://zapodaj.net/87facd1e682f6.jpg.html

    https://zapodaj.net/a54f755f5345d.jpg.html
    ZielonaHerbata ja też widzę! Trzymam kciuki!

    Ja ten cykl uważam raczej za stracony, po objawach czułam, że owu była wczoraj, a chłopak w delegacji.... czekam na 5cs

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 12:00

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
‹‹ 402 403 404 405 406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ