X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja mam dziś minimalny skok tempki i pierwszy dzien od 5 bez bólu głowy i pleców wiec moze coś w domu ogarne mały spi

    [img]http:[/img]
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już pisałam tez o trzeciego maluszka się staramy i mam problem z cierpliwością taka jestem że jak coś postanowię to chciałabym teraz i już a te dni się ciągną i ciągną .... i dopiero 4 dni po ovu :(... ale nic trzeba się wziąć do roboty to szybciej minutki ociekają. pozdrawiam :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też cierpliwości brakuje....patrzę tylko w kalendarz i kalkuluję....eh przydałoby się wrzucić w końcu na luz.....i działać nie myśląc co będzie dalej....tak sobie myślę że my mamy i tak lepiej od tych dziewczyn które kochając się myślą... obym tylko nie była w ciąży,my przynajmniej czerpiemy radość z seksu bo wiemy jaki piękny owoc może nam dać;)

    angel
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak masz 100% racji :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się teraz cykle dłuuuuuuuuuuuuużą...

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam głupotę.... kupiłam w aptece test.... jak ja teraz wytrzymam do 31 stycznia ????:/

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja nie kupuje żadnego testu i apteki omijam szerokim łukiem :):) Ja czekam do 1 lutego.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    zrobiłam głupotę.... kupiłam w aptece test.... jak ja teraz wytrzymam do 31 stycznia ????:/

    ja tez mam termin @ na 31:)

    [img]http:[/img]
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dwa testy zakupione jeszcze w grudniu.....czekają na odpowiedni moment,być może w lutym będą wykorzystane;)dziewczyny oby@ do Was nie zawitała,trzymam kciuki:)

    angel
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel wrote:
    Witaj mamo Hani:)doskonale Cię rozumię też staramy się o rodzeństwo dla naszego Stasia,jestem teraz w 6 dniu cyklu,zaczęłam mierzyć temperaturę,wszystko jeszcze jest do zrobienia:)ile ma Hania?nasz Staś ma 9 i pół msc.zaczęliśmy się starać jak Staś skończył 7 msc.a Wy długo się staracie?
    Hania ma 3 lata staramy się już 12 miesięcy...byłam u lekarza wszystko dobrze a efektów brak, oj tak ciężko ciężko



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuczka wrote:
    ja tez mam termin @ na 31:)
    no to będziemy wariować razem jeszcze przez te 1,5 tygodnia :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też 31 stycznia :) ale jestem dzielna testu jeszcze nie mam :)

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się o rodzeństwo dla 5letniego synka :-) o niego staraliśmy się 6mies teraz staram się juz rok i nic z tego mam nadzieje ze to mój ostatni cykl zakończy się na zielono:-):-jestem chyba po owulacji okaże się na dniach pozdrawiam wszystkie staraczki:-) życzę zielonosci a tym którym się udało gratulacje :-)

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia ja siedzę w domu od pocztu 2011, bo od razu jak był II poszłam na L4. Mija mi właśnie 3 lata. Idzie oszaleć. I jak sobie pomyślę, że decydując się na kolejne dziecko czeka mnie to samo to myślę, sobie oszalałaś kobieto :D

    Angel nowy dom? Super :) na jakim jesteście etapie? My na wiosnę zaczynamy wykończeniówkę, jupiii!

    Kasandra masz ładny wykresik :) Ja się cholernie boję spr temp, ale może jutro spróbuję ....

    Mama Hani głowa do góry! W grupie raźniej, damy radę :)

    Dynamiczna odpowiedni nick masz zatem :)
    Ja też straszny raptus jestem, chciałabym wszytsko na JUŻ a tak się nie da, szkoda :(

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tyle czasu w domu to czasem też mam dość. Chciałabym pójść do pracy, odpocząć trochę od domu. Ale z drugiej strony kto lepiej zajmie się moim synkiem niż ja. He.

    Dziewczyny razem damy radę na pewno!!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej słoneczka !

    jeśli mowa o siedzeniu w domku z maluchem to z Kasią byłam 3 lata w tym czasie pracowałam w domu, skończyłam dwa kierunki studiów, z Kingą otworzyłam własną firmę i wróciłam do pracy po 3 miesiącach i z perspektywy czasu powiem Wam że i tak i tak było ok.
    Kasia jest mega grzeczną ułożoną dziewczynką, a Kinga z racji tego, że była na zmianę ze mną albo z tatą to jest bardziej odważna mało poukładana :)
    jeśli teraz byłabym w ciąży to najprawdopodobniej znowu musiałabym wrócić szybko do pracy i wymienialibyśmy się z mężem :)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:) a ja tylko czekam na ciążę żeby właśnie móc iśc na L4 i sobie poleniuchować:)
    pracują ciągiem 3 lata i czuję zmęczenie materiału.
    z Mają była w domu bo studiowałam. a teraz chciałabym siedzieć w domu ile się da;) no max rok po porodzie:) a potem się zobaczy:)

    ja mam testa w domu schowanego tak że mnie nie razi w oczy jak otwieram szafki:) jestem niezłomna jeśli chodzi o testy:) nie testuję przed terminem @:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam zimno na pół dolnej wargi. Regularnie co miesiąc mi wyskakuje w różnych lokalizacjach :D Czy, jakbym była w ciąży, to jest to jakieś wielkie zagrożenie?

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Aga,my planujemy w okolicach września wprowadzić się do domku......a co z tego wyjdzie zobaczymy?póki co zima do tej pory nam pogodowo sprzyja,bo można działać w środku....ale chyba już niedługo prace potrwają bo chyba zima nadciąga.....tak więc nie zostaje nam nic innego jak zabrać się za inną robotę;)

    angel
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lowinko nie mam pojęcia, mi pierwszy raz w życiu opryszcza wyszła własnie w ciąży w pierwszym trymestrze....ale nie miałam żadnych powikłań mimo to.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ