Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • borsuczka Koleżanka

Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja mam dziś minimalny skok tempki i pierwszy dzien od 5 bez bólu głowy i pleców wiec moze coś w domu ogarne mały spi

[img]http:[/img]
  • dynamiczna Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już pisałam tez o trzeciego maluszka się staramy i mam problem z cierpliwością taka jestem że jak coś postanowię to chciałabym teraz i już a te dni się ciągną i ciągną .... i dopiero 4 dni po ovu :(... ale nic trzeba się wziąć do roboty to szybciej minutki ociekają. pozdrawiam :)

https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

• angel Koleżanka

Wysłany: 21 stycznia 2014, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też cierpliwości brakuje....patrzę tylko w kalendarz i kalkuluję....eh przydałoby się wrzucić w końcu na luz.....i działać nie myśląc co będzie dalej....tak sobie myślę że my mamy i tak lepiej od tych dziewczyn które kochając się myślą... obym tylko nie była w ciąży,my przynajmniej czerpiemy radość z seksu bo wiemy jaki piękny owoc może nam dać;)

angel
  • dynamiczna Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak masz 100% racji :)

relge6yd7jws6b5o.png

• fiona83 Znajoma

Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się teraz cykle dłuuuuuuuuuuuuużą...

• dynamiczna Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2014, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam głupotę.... kupiłam w aptece test.... jak ja teraz wytrzymam do 31 stycznia ????:/

relge6yd7jws6b5o.png

• dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2014, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja nie kupuje żadnego testu i apteki omijam szerokim łukiem :):) Ja czekam do 1 lutego.

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • borsuczka Koleżanka

Wysłany: 21 stycznia 2014, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    zrobiłam głupotę.... kupiłam w aptece test.... jak ja teraz wytrzymam do 31 stycznia ????:/

ja tez mam termin @ na 31:)

[img]http:[/img]
  • angel Koleżanka

Wysłany: 21 stycznia 2014, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dwa testy zakupione jeszcze w grudniu.....czekają na odpowiedni moment,być może w lutym będą wykorzystane;)dziewczyny [email protected] do Was nie zawitała,trzymam kciuki:)

angel
  • mama hani Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel wrote:
    Witaj mamo Hani:)doskonale Cię rozumię też staramy się o rodzeństwo dla naszego Stasia,jestem teraz w 6 dniu cyklu,zaczęłam mierzyć temperaturę,wszystko jeszcze jest do zrobienia:)ile ma Hania?nasz Staś ma 9 i pół msc.zaczęliśmy się starać jak Staś skończył 7 msc.a Wy długo się staracie?
    Hania ma 3 lata staramy się już 12 miesięcy...byłam u lekarza wszystko dobrze a efektów brak, oj tak ciężko ciężko

relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • dynamiczna Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuczka wrote:
    ja tez mam termin @ na 31:)
    no to będziemy wariować razem jeszcze przez te 1,5 tygodnia :)

relge6yd7jws6b5o.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też 31 stycznia :) ale jestem dzielna testu jeszcze nie mam :)

• malutka1989571 Ekspertka

Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się o rodzeństwo dla 5letniego synka :-) o niego staraliśmy się 6mies teraz staram się juz rok i nic z tego mam nadzieje ze to mój ostatni cykl zakończy się na zielono:-):-jestem chyba po owulacji okaże się na dniach pozdrawiam wszystkie staraczki:-) życzę zielonosci a tym którym się udało gratulacje :-)

udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • aga.just Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2014, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia ja siedzę w domu od pocztu 2011, bo od razu jak był II poszłam na L4. Mija mi właśnie 3 lata. Idzie oszaleć. I jak sobie pomyślę, że decydując się na kolejne dziecko czeka mnie to samo to myślę, sobie oszalałaś kobieto :D

Angel nowy dom? Super :) na jakim jesteście etapie? My na wiosnę zaczynamy wykończeniówkę, jupiii!

Kasandra masz ładny wykresik :) Ja się cholernie boję spr temp, ale może jutro spróbuję ....

Mama Hani głowa do góry! W grupie raźniej, damy radę :)

Dynamiczna odpowiedni nick masz zatem :)
    Ja też straszny raptus jestem, chciałabym wszytsko na JUŻ a tak się nie da, szkoda :(

• dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2014, 23:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tyle czasu w domu to czasem też mam dość. Chciałabym pójść do pracy, odpocząć trochę od domu. Ale z drugiej strony kto lepiej zajmie się moim synkiem niż ja. He.

Dziewczyny razem damy radę na pewno!!

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 stycznia 2014, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej słoneczka !

jeśli mowa o siedzeniu w domku z maluchem to z Kasią byłam 3 lata w tym czasie pracowałam w domu, skończyłam dwa kierunki studiów, z Kingą otworzyłam własną firmę i wróciłam do pracy po 3 miesiącach i z perspektywy czasu powiem Wam że i tak i tak było ok.
    Kasia jest mega grzeczną ułożoną dziewczynką, a Kinga z racji tego, że była na zmianę ze mną albo z tatą to jest bardziej odważna mało poukładana :)
    jeśli teraz byłabym w ciąży to najprawdopodobniej znowu musiałabym wrócić szybko do pracy i wymienialibyśmy się z mężem :)

• Robotka1 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2014, 08:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:) a ja tylko czekam na ciążę żeby właśnie móc iśc na L4 i sobie poleniuchować:)
    pracują ciągiem 3 lata i czuję zmęczenie materiału.
    z Mają była w domu bo studiowałam. a teraz chciałabym siedzieć w domu ile się da;) no max rok po porodzie:) a potem się zobaczy:)

ja mam testa w domu schowanego tak że mnie nie razi w oczy jak otwieram szafki:) jestem niezłomna jeśli chodzi o testy:) nie testuję przed terminem @:)

qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2014, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam zimno na pół dolnej wargi. Regularnie co miesiąc mi wyskakuje w różnych lokalizacjach :D Czy, jakbym była w ciąży, to jest to jakieś wielkie zagrożenie?

w5wqkrhmcawmir87.png

relg3e5e4t96ae00.png
  • angel Koleżanka

Wysłany: 22 stycznia 2014, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Aga,my planujemy w okolicach września wprowadzić się do domku......a co z tego wyjdzie zobaczymy?póki co zima do tej pory nam pogodowo sprzyja,bo można działać w środku....ale chyba już niedługo prace potrwają bo chyba zima nadciąga.....tak więc nie zostaje nam nic innego jak zabrać się za inną robotę;)

angel
  • Robotka1 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2014, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lowinko nie mam pojęcia, mi pierwszy raz w życiu opryszcza wyszła własnie w ciąży w pierwszym trymestrze....ale nie miałam żadnych powikłań mimo to.

qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego