X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jest dołączyć do grona starających się,jakoś mi raźniej:)z pierwszym dzidziusiem było chop siup:)ślub w czerwcu a lipcu byłam już w ciąży....więc pewnie dlatego teraz się niecierpliwię?....no ale dorcia masz racje trzeba wrzucić na luz:)

    angel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel mi się macierzyński w marcu kończy i też jakoś do pracy ciężko byłoby wrócić

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel trzeba się czymś zająć, żeby myśli nie krążyły ciągle koło ciąży itd. Ja przygotowuje się do matury, uczę się języków, chodzę do szkoły i też siedzę w domu z moim synkiem. Już prawie 3 lata!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się składa że zaczęliśmy przygotowania do wprowadzenia się do domu...tak więc zapowiada się że mój czas będzie wypełniony przez najbliższe miesiące:) starania o zajście w ciążę nie będą zaniechane,ale moje myśli będą też zajęte innymi rzeczami:)i to mi pasuje,bo lubię jak się coś dzieje:)

    angel
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel wrote:
    Tak się składa że zaczęliśmy przygotowania do wprowadzenia się do domu...tak więc zapowiada się że mój czas będzie wypełniony przez najbliższe miesiące:) starania o zajście w ciążę nie będą zaniechane,ale moje myśli będą też zajęte innymi rzeczami:)i to mi pasuje,bo lubię jak się coś dzieje:)

    Ja mam podobnie.:) zamieniamy sie z moja mama, ona przyjdzie do naszego mieszkania a my sie wprowadzimy do jej domu. Ale zanim to zrobimy czeka nas generalny remont... takze je tez mam teraz co robic, wprawdzie jestem na wychowawczym ale nie wiem w co rece wlozyc... maz duzo pracuje, czesto nie ma go w domu (co tez utrudnia starania....) takze w tym miesiacu jakos o ciazy malo mysle a jak juz to robie to mysle o Was wszystkich, zeby Wam sie udalo:) ja jeszcze moge troszke poczekac:)
    Poki co mam na glowie nie dosc, ze przygotowania do remontu, to jeszcze synek mi choruje, potem ja sie od niego zarazam a potem maz i tak juz domino trwa dwa tygodnie....musimy sie w koncu z tego wygrzebac:) a pogoda tego nie ulatwia... moglaby juz przyjsc wiosna... jak za oknem robi sie zielono to wszystko staje sie prostsze:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A synek jaki duży jest?oj pogoda faktycznie beznadziejna:(mój synuś miał katarek na początku stycznia,przez tydzień,poszłam do lekarza i powiedział że to prawdopodobnie przez ząbkowanie bo szły mu 3 ząbki naraz...katarek ustąpił po wapnie w syropku i witaminie c.Póki co zdrowy ja też jakoś się trzymam mąż ostatnio trochę chorował,ale już jest oki.Byle do wiosny:)

    angel
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Witam nowe panie :)
    Borsuczka my też staramy się drugi cykl i też mam synka. W jakim wieku jest Twój synek i jak ma na imię?
    Angel najlepiej by było jak byś wyluzowała, ale wiadomo, że to nie jest takie proste. Postaraj się czymś zajmować, żeby odwieźć myśli. Będzie dobrze :)
    hej dorocia Bartuś 1 lutego skończy 7 miesięcy :)

    [img]http:[/img]
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja dzis njakas nie teges śpiąca itd i taka nerwowa rano bol głowy cały dzien bolą mnie plecy do tego mam remont w domu a Bartusiowi ząbki idą

    [img]http:[/img]
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i biore 1 dzień kwas foliowy a nóż się udało warto sie zaopatrzyc by nie zbrakło :)

    [img]http:[/img]
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też od wczoraj nie do życia jestem. Głowa i brzuch strasznie mnie bolą i zmęczenie straszne :( Zaraz uciekam do łóżeczka.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam nerwa normalanie mam ochotę wrzeszczeć i gryźć
    i też chce wiosnę !!!!

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel wrote:
    A synek jaki duży jest?oj pogoda faktycznie beznadziejna:(mój synuś miał katarek na początku stycznia,przez tydzień,poszłam do lekarza i powiedział że to prawdopodobnie przez ząbkowanie bo szły mu 3 ząbki naraz...katarek ustąpił po wapnie w syropku i witaminie c.Póki co zdrowy ja też jakoś się trzymam mąż ostatnio trochę chorował,ale już jest oki.Byle do wiosny:)

    Moj Michas ma 21 m-cy generalnie do sierpnia zeszlego roku w ogole nie chorowal a jak zaczal to niemalze co miesiac... jak nie trzydniowka to zapalenie ucha jak nie ucha to gardla i spojowek...a do tego masakryczne zabkowanie (wszystkie trojki na raz), w sobote juz myslalam ze wychodzimy na prosta to dostal pokrzywki po lekach i znowu pielgrzymka po lekarzach...
    Dla mnie rodzice naprawde chorych dzieci to bohaterowie bo ja nie o tyle co fizycznie to psychicznie jestem wykonczona....chciaz pewnie to, ze od dwoch tygodni to malo co sypiam wplywa na fakt, ze sama nie moge wyjsc z przeziebienia i kaszle jak stary gruzlik;-)
    Teraz maz zaczyna pluca wypluwac... ci moi faceci mnie wykoncza;)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja mam 3 letnią córeczkę, bardzo chcielibyśmy mieć więcej dzieci ale niestety mimo starań nic :( staramy się od roku byłam u lekarza wszystko w porządku biorę kwas foliowy ale z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz większe rozczarowanie



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się nie mogę doczekać testowania :) tempka mi trochę wzrosła a jutro już 7 dpo :) ja mam fl około 11 dni, więc powoli mam nadzieję ;) ale co ma być to będzie :) ja mam dwójkę dzieci, więc też myśli zajęte, ale wieczorem kiedy jest cisza... ehhhh jeszcze tylko parę dni :) zobaczymy jak jutro z tempką choć mierzyłam wieczorem i jest 37.44, a rano było 37.12, więc mogę przyjać, że na razie stoi wysoko, ale wiem oczywiście, że tempka w ciągu dnia jest na nic, ale ja to się lubię trzymać nadziei ;) trzymam kciuki za Was wszystkie :) powodzenia :)

    qbxwkvq.png
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide spac dziewczynki do lozka z termometrem by o temp jutro nei zapomniec :)

    [img]http:[/img]
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Kasandra:) jak juz pisalam zawsze chcialam miec trojke dzieci... ale kurcze chyba za stara juz jestem.... cos czuje, ze kolejny cykl do tylu... caly czas oboje przeziebieni jestesmy wiec nawet miziac sie nie chce;) takze w tym miesiacu trzymam za was wszystkie kciuki bo ja na pewno jeszcze troche tu poczekam...

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    Witam ja mam 3 letnią córeczkę, bardzo chcielibyśmy mieć więcej dzieci ale niestety mimo starań nic :( staramy się od roku byłam u lekarza wszystko w porządku biorę kwas foliowy ale z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz większe rozczarowanie

    Witaj Mamo Hani:) moze wzajemne wsparcie pomoze w koncu osiagnac upragniony cel:) jesf tu wiele dziewczyn, ktore jeszcze dluzej sie staraly a jedak w koncu zobaczyly druga kreseczke:) samych pozytywnych myslj zycze:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za miłe słowa :) mam nadzieję ze Hanusia będzie miała rodzeństwo :) i to już nie długo! w pierwszą ciąże zaszłam po 5 miesiącach prób więc dość szybko teraz myślałam że tez tak będzie a tu nic... dzisiaj dowiedziałam się że najlepsza kumpela w ciąży... ciesze się jej szczęściem jednak lekkie uczucie zazdrości było



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry mamuśki:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mamo Hani:)doskonale Cię rozumię też staramy się o rodzeństwo dla naszego Stasia,jestem teraz w 6 dniu cyklu,zaczęłam mierzyć temperaturę,wszystko jeszcze jest do zrobienia:)ile ma Hania?nasz Staś ma 9 i pół msc.zaczęliśmy się starać jak Staś skończył 7 msc.a Wy długo się staracie?

    angel
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ