X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki jaki ja mam ropierd.. w domu masakra remont remont remont i jeszcze raz remont Synek własnie drzemke ucina to miałam chwile by lukna i wykres usupelnic tempa mi spada kiedy bedzie ten 31 masakra nooo

    [img]http:[/img]
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No temperatura u mnie jakaś dziwna ale to chyba wina termometra. W każdym razie okaże się na początku lutego co i jak. Pozdrawiam!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się zaczynam bać testowania... :( a co jak się zawiodę ? po raz pierwszy duża nadzieja....

    6a56ef586e5a5c1a6bc14559c731053c.png

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim ja zatestuje 6 lutego bo tak mniej więcej powinnam mieć okres więc jeszcze ponad dwa tygodnie czekania - no i najpierw przydałoby się postarać o malucha :-)

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra będzie dobrze. Trzeba myśleć pozytywnie :) Ja też nie wiem jak u mnie będzie. Czekam na razie spokojnie. Mmmargi w moje urodzinki jak coś testujesz, więc życzę Ci, żeby ta data przyniosła Ci szczęście. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :):)

    mmmargi24 lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chcialam przekaza slowa otuchy wszystkim, ktore niedlugo beda testowac:) badzcie dobrej mysli:) Kasandro u Ciebie to pieknie wyglada:) trzymam kciuki!

    ja testuje 3 lutego ale mysle, ze raczej nic z tego. U mnie wszyscy przeziebieni a do tego nie pamietam kiedy przespalam 3 godziny w ciagu, takze o ile owulacja w ogole bylo to w blizej nieokreslonym terminie...a moze dopiero bedzie.... ktoz to wie.... a do tego trzeba by sie troche pomiziac:) tylko skad na to wziac energie?!;)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chce juz 31 bo głupieje noo nie lubie niepewnosci

    dynamiczna lubi tę wiadomość

    [img]http:[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuczka spokojnie bądź twarda i spróbuj wytrzymać

    malutka1989571 lubi tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was :) ja jakos bede testowac kolo 6,7 dzisiaj moj 11 dc i pierwszy raz bylam na monitoringu na prawym jajniku dwa pecherzyki 16mm i 17mm mam nadzieje ze urosna i pekna w piatek kolejny monitoring:) pozdrawiam i trzymam kciuki za was

    marta
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuczka wrote:
    ja chce juz 31 bo głupieje noo nie lubie niepewnosci
    Borsuczko damy rade nie wymiękaj bo i ja oszaleję razem czekamy na koniec stycznia :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się już 13cykl mam nadzieję że ostatni bo chyba juz po owulce o pierwsze starałam się 6mies wtedy też blokowała psychika jak teraz bardzo chciałam zajsc kiedy odpuściłam byłam już w 3mies zrobiłam test tylko dlatego że zemdlałam przy klientce robiąc włoski no i były 2 grube kreski ....synek ma już 5 lat chciałam mieć rok po roku ale miałam straszny poród który zakończył by się moim zgonem łącznie z dzieckiem przez lekarzy bo wolą czekać aż do ostatniej chwili kiedy zdecydowałam się na 2gie to zbyt mocno pragnę zajść i to jest blokada mam nadzieję. Ze w tym cyklu beda II kreski

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jaki dziś zimy dzień ja już po @ teraz czekam na dni płodne i mam nadzieje, że w końcu się uda :) mąż mówi ze jest zbyt zestresowany pracą i dlatego za każdym razem nic i tak od roku :( trzeba chyba wyluzować nie spinać się tak to może coś pomorze



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na ta ciąże jak na zbawienie od razu bym poszła na l-4 i poleniła bym się trochę z moją córą bo pracy mam już dość :( chciała bym mieć jeszcze co najmniej 2 dzieci ale jak tak trudno o 2 to co dopiero będzie przy trzecim



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny prawda jest tak, że jak na czymś nam zależy to rozczarowania bolą bardzo, do tego wszędzie widzimy to o czym marzymy czy to pragniemy typu brzuszki ciążowe maluszki w wózeczkach.

    Na nic się zdają rady typu wyluzuj, nie myśl - wiem po prostu się nie da.
    Dlatego ja wyznaję zasadę potrzebuję zatestować testuję to tylko 5 zł

    dziewczyny uda nam się ja w to wierzę :)

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje tak bardzo chcemy mieć brzuski ciążowe, a tu nic i nic... Każda ma chwilę lepsze i gorsze. Ale muszę Wam coś opowiedzieć. Ja testuję 1.02 ale tak szczerze mam jakieś takie przeczucie, że się nie udało. Może dlatego, że nie chce się rozczarować. Ale mój 2,5 letni synek dzisiaj dobiega do mnie i zaczyna mnie całować po brzuchu. I tak kilka razy. Od razu z moim pomyśleliśmy, że może on już coś czuje. Hehe. Może to jakiś znak, że się udało. Na pewno się niedługo okaże. :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale te maluchy to slodziaki:) ale cos w tym jest, ze dzieci maja szosty zmysl... moj Michas kilka razy doslownie 15sek przed tym jak moja mama weszła do domu stanął przy drzwiach i powiedzial 'baba' :) nie wiem skad wiedzial, ze za chwile ona wejdzie:) takze zycze aby gest Twojego maluszka okazal sie dobra wrozba:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak. Mój też wiele razy mnie zaskakuje. Właśnie tak jakby wiedział, że coś się za chwilę wydarzy :) Oby zaskoczył mnie pozytywnie i tym razem :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczynki :)

    [img]http:[/img]
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    borsuczka spokojnie bądź twarda i spróbuj wytrzymać
    nie mam wyjścia musze wytrzymać do tego synek zaziębiony roboty kupe więc czas szybciel leci :)

    [img]http:[/img]
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    borsuczka spokojnie bądź twarda i spróbuj wytrzymać
    kochana widze u ciebie jakies objwy objawów na wykresie hehe :)

    [img]http:[/img]
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ