X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio wrote:
    Angel strasznie mi się podoba imię dla chłopca Staś mam nadzieję, że kiedyś będę miała mojego Stasia :)
    Oj ja tez mam prawie 11stoletniego stasia :) w tedy jeszcze to imie wogole nie bylo popoularne...jak wolalam na niego na ulicy STACHU to starzy faceci sie obracali :) hahahah wybralismy to imiie, bo dziadek mojego od strony ojca mial na imie STAS i moj dziadek od strony taty rowniez :) Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie tak duzo pic ;) WSZYSTKIE STASZKI TO FAJNE CHLOPY hahaha

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Ja w pierwszej ciąży czułam, że to będzie syn choć mój myślał, że to będzie córka. Przeczucia mnie nie myliły :) A teraz się zawezmę i wytrzymam do porodu :)

    Ja sie bardzo zdenerwowalam w 4tym miesiacu na usg, bo mielismy nie sprawdzac...poszlam pierwszy raz bez mojego na usg a gin...oj ale jajka fajnie widac :) ozesz kurwa....ale moj napierw obrazony ze juz wiedzialam ( wyciagnal to ze mnie) a pozniej chodzil dumny jak paw, ze syna splodzil :)

    Kasandra, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Oj ja tez mam prawie 11stoletniego stasia :) w tedy jeszcze to imie wogole nie bylo popoularne...jak wolalam na niego na ulicy STACHU to starzy faceci sie obracali :) hahahah wybralismy to imiie, bo dziadek mojego od strony ojca mial na imie STAS i moj dziadek od strony taty rowniez :) Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie tak duzo pic ;) WSZYSTKIE STASZKI TO FAJNE CHLOPY hahaha

    ja mam teścia Stasia, i mój kochany dziadek był Staś :)

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się strasznie podoba Staś, Stasiu.... ale jest sprzeciw męża... on twierdzi, że jak będzie drugi syn to będzie Adam a ja tak średnio jestem przekonana.. generalnie mało męskich imion mi się podoba..Także rozwiązaniem jest dziewczynka:))))

    Weronika86 z tego co piszesz przeszłaś długą drogę i trzymam kciuki, że to już nastąpił sukces:) ja też wierze, że dieta, suplementy i psychika potrafią zdziałać cuda. Już zapowiedziałam mojemu, że jak za pół roku nam się nie uda (jesteśmy teraz w 3 cyklu starań) to najpierw wypróbuje wszystkie naturalne sposoby a dopiero potem jak będzie trzeba dam się nafaszerować hormonami...

    aga.just lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż imię Staś wybrał mój mąż,powiedział że to on będzie wybierał imię dla pierworodnego...jak usłyszałam że Stanisław...to zaprotestowałam ponieważ niezbyt wtedy podobało mi się to imię(właśnie raczej kojarzy mi się ze starszymi mężczyznami do których mówi się np. Stach,Staszek)ale mój mąż bardzo się uparł-Jego tato(niestety już nieżyjący)tak właśnie miał na imię,tak więc ustąpiłam,choć nie do końca zadowolona z tego imienia....dopiero jak Staś się urodził i powiedziałam do Niego Staś,to o dziwo poczułam że to imię do Niego pasuje i już nie wyobrażam sobie żeby mógł mieć inaczej na imię.Na dodatek całkiem niedawno odkryłam grób mojego prapradziadka który miał na imię Stanisław(zmarł w 1887r)tak więc ucieszyłam się że Staś nosi imię po swoim dziadku ze strony męża i po swoim praprapradziadku z mojej strony:)Poza tym to takie typowo słowiańskie imię,ale jak byśmy mieli dziewczynkę to kto wie może byłaby NEL?;)co Wy na to podoba Wam się to imię?

    angel
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn.imię dla dziewczynki- NELA:)

    angel
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też staramy się o drugiego dzidziusia,zaczęliśmy koło listopada bo od wtedy mniej więcej nie karmię Stasia....ale dopiero teraz dostałam regularnie miesiączkę,wcześniej było tak że się pojawiła pierwszy raz po 6 msc.od porodu potem zatrzymała się na msc.w następnym znów była,przedostatnim razem mój cykl trwał 33 dni,aż w końcu poszłam do endokrynologa dała mi euthyrox 50(tsh-3,4) i powiedziała obniżamy do poziomu 2 i się zaciążamy...ot takie to proste...no ale muszę przyznać że być może dzięki tym lekom okres pojawił się regularnie niemal co do minuty;)więc kto wie?to 3 dzień cyklu więc wszystko jeszcze jest do zrobienia...być może Nela?;)

    angel
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładnie Nela:) mi się marzy Alicja, Marta albo Adrianna.. no ale pożyjemy zobaczymy:) dzisiaj dni płodne, także czekam na mężusia, który niestrudzenie usypia naszego małego łobuza, i do dzieła;) także płodnej nocy wszystkim życzę:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki:)życzę stosunkowo udanej nocy,żeby zaowocowała:)Adrianna bardzo mi się podoba:)ja za tydzień będę miała dni płodne więc też się zobaczy?mam nadzieję że to tsh też się obniży do tej pory?eh dodatkowo się tym przejmuję:(

    olitka lubi tę wiadomość

    angel
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Tobie ULCIO życzę żebyś miała swojego Stasia:)na pewno spełni się Twoje marzenie:)

    angel
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel ja też dowiedziałam się o płci wcześnie, chyba 15 tc. Tym razem też nie wytrzymam z niecierpliwości :)O ile Bóg da kolejny raz :)
    I kciuki za małą Nelę :)

    MArgi ciąża przy anty :D wow :D a brałaś nieregularnie tabsy czy jak to wyszło? Jak się zorientowałaś, że jesteś w ciąży?

    Werka wow nie sądziałam, że u Ciebie aż tak zaawansowane to PCOS. Czym zbiłaś testosteron?
    I pamiętaj, że kciuków za Ciebie nie puszczam <3

    Olitka ja tak samo mam problem z męskim imieniem. Zawsze podobała mi się AMELIA i mimo wysypu w PL tych imion córa i tak ma tak na imię. Druga w kolejności chyba jest ANIA. A dla chłopca to w sumie nie mam żadnego typu. Może Marcel? Bartek?
    Płodnej nocy życzę :)






  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel wrote:
    A Tobie ULCIO życzę żebyś miała swojego Stasia:)na pewno spełni się Twoje marzenie:)

    dziękuje kochana !!

    ja się obawiam, że u mnie się mąż na to imię nie zgodzi

    wybór imienia to trudna rzecz o ile Kasia miała imię jeszcze w brzuszku u mamy to Kinga dopiero jak miała 2 tygodnie bo nie mogliśmy się zdecydować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2014, 22:57

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście :)
    Weronika jesteś bardzo wytrwałą kobietą i w końcu osiągniesz swojego celu, czyli upragnionej fasolki. Trzymam kciuki, żeby to było już!
    My też sporo myśleliśmy nad imieniem dla synka bo kilka nam się podobało ( min. Wiktor, Igor, Natan ) ale zawsze najbardziej podobało mi się Kubuś i choć to takie pospolite mam teraz mojego małego Kubusia :) A teraz czas na córeczkę :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dowiedziałam ię na połówkowym UG, że chłopak będzie, w zasadzie to potwierdziłam moje poczucie:) A teraz kolej męża na wybór imienia i już cos mówił, że Marysia lub Aleksander.
    Mnie się marzy Iga a dla chłopca może być Alekander:)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich w ten sobotni poranek. Zwracam się do Was z prośbą o głosowanie max 1 raz na dobę do 27.01.2014r. Głos Wasz przybliży do wygranej klasę mojego syna Jest to wniosek pt." ŚNIADANIOWA PRZYGODA" za każdy głos z góry dziękujemy. Jeśli to nie jest dla was kłopotem to proszę poproście swoich znajomych do głosowania na nich. O to strona http://sniadaniedajemoc.pl/reportaz-z-akcji-szczegoly-sniadanie-daje-moc-partnerstwo-dla-zdrowia.dhtml?repid=615179

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wita się i ja mam synka staramy sie drugi cykl o drugą pocieche

    [img]http:[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wam. Tak u mnie była ciąża przy anty - miałam okres chorowity gdzie brałam też antybiotyki, miałam problemy z kamicą nerkową , brałam masę leków i wg mojego gina najprawdopodobniej antybiotyki zaburzyły pracę anty, no i takim cudem widać mój K ma jakieś killery które dały rade i udało nam się przypadkiem spłodzi córę :-P a dowiedziałam sie standardowo bo okres się spóźniał...

    Eve lubi tę wiadomość

  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga trzymaj kciuki żeby nam się tym razem udało,w ostatnim czasie tak się nakręciłam,żeby już być w ciąży że zastanawiam się czy nie wpływa to zbytnio na moja psychikę?za każdym razem jak mi się spóźniał okres to już doszukiwałam się objawów ciąży....mąż mówi żebym wyluzowała,ale nie jest to takie proste siedzę ze Stasiem w domu i się nakręcam....nie wiem czy ten dłuższy macierzyński to dobra sprawa?żartowałam:)cieszę się że mogę z małym być dłużej:)...tylko te myślenice jestem w ciąży już,czy jeszcze nie?super by było jakbym zaciążyła teraz bo w kwietniu kończy mi się macierzyński i trzeba będzie wracać do pracy;(

    angel
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuczka powodzenia,trzymam kciuki:)

    borsuczka lubi tę wiadomość

    angel
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe panie :)
    Borsuczka my też staramy się drugi cykl i też mam synka. W jakim wieku jest Twój synek i jak ma na imię?
    Angel najlepiej by było jak byś wyluzowała, ale wiadomo, że to nie jest takie proste. Postaraj się czymś zajmować, żeby odwieźć myśli. Będzie dobrze :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ