X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam pierwsze mając 19 lat :) Kingusie równo 6 lat później jak by się teraz udało to by też było 6 lat :)

    miłego dnia dziewczynki ja właśnie biegnę do pracy :) jak dobrze, że dziś piątek !!

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio ja mam na imię Kasia a moja siostra to Kinga:D
    mam siostrę 12 lat młodszą:) mama wpadła jak miała 37 lat;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! Ja synka urodziłam mając 20 lat. Powiem tak zawsze chciałam mieć szybko dzieci i na szczęście mi się to udało. Teraz drugie, a później się zobaczy.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam mając 28 lat (bo dopiero wtedy mi się instynkt uruchomił ;)).
    Chciałabym, żeby między moimi dziećmi było ok. 3 lata różnicy (sama mam siostrę starszą o 13 lat... i dla mnie to przepaść)

    Miłego weekendu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Ulcio ja mam na imię Kasia a moja siostra to Kinga:D
    mam siostrę 12 lat młodszą:) mama wpadła jak miała 37 lat;)

    :) mi się teraz marzy synuś, ale na to się niestety nie ma wpływu

  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio, myślę, że można mieć trochę wpływu ;)
    Jeśli Ci bardzo zależy, to skocz na forum babyboom, tam jest cały temat i duużo informacji jak można zwiększyć szanse na daną płeć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 12:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiona83 wrote:
    Ulcio, myślę, że można mieć trochę wpływu ;)
    Jeśli Ci bardzo zależy, to skocz na forum babyboom, tam jest cały temat i duużo informacji jak można zwiększyć szanse na daną płeć!

    czytałam, tyle że bardzo dużo opinii było, że mimo stosowania przepisów się nie udało :) zaplanować płci

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodzilam synka jak mialam 29 lat wlasciwie rocznikowo to 30......
    Takze nie ma co sie ociagac, tylko do roboty:-)
    Ja bym chciala corcie ale jak patrze jakim slodziakiem jest mon synek to dochodze do wniosku, ze chlopczyk tez bylby ok:-) z reszta wydaje mi sie, ze rodzenstwo tej samej plci lepiej sie dogaduje...a Wy jak myslicie?

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam są też aktualne tabelki ze statystykami i ponoć przy spełnieniu większej ilości czynników (min. 5) było jednak więcej sukcesów :) Ja sobie zdaję sprawę, że nie ma gwarancji, ale wychodzę z założenia, że nie zaszkodzi spróbować :D (choć po 3 miesiącach starań mam już ciut mniej entuzjazmu niż na początku, szczególnie w kwestii diety) ;)

  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olitka, mi też się wydaje, że rodzeństwo tej samej płci ma większe szanse na lepszy kontakt i silniejszą więź.

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno lepiej się dogaduje rodzeństwo tej samej płci, ale mimo wszystko chciałabym bardzo mieć córeczkę. Więc tak sobie myślę, że ideałem byłoby mieć dwie parki, czyli czworo dzieci :):):):)

    aga.just lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiem Wam, że mnie jest obojętnie, zawsze chciałam mieć synka i mam, a derugie na prawdę to byle szybko i przede wszystkim zdrowe:)

    aga.just lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Sandra89 Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie o plci to moze ja tez cos napisze, dla mnie jest to bez roznicy jak bylaby dziewczynka to super bo wszystko mam po Amelii a jak chlopczyk tez super bo mialabym parke ;) po takim czasie staran to czlowiekowi bez roznicy oby sie poprostu udalo, ja juz w to powatpiewam...

    dqpri09kpj6igqno.png
    iv09cwa1zcgmcehs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mogę dołączyć się do wątku?
    Ja mam córeczkę i teraz staramy się o drugie - a płeć dla nas nie ma znaczenia

    aga.just, Eve lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiona83 wrote:
    Tam są też aktualne tabelki ze statystykami i ponoć przy spełnieniu większej ilości czynników (min. 5) było jednak więcej sukcesów :) Ja sobie zdaję sprawę, że nie ma gwarancji, ale wychodzę z założenia, że nie zaszkodzi spróbować :D (choć po 3 miesiącach starań mam już ciut mniej entuzjazmu niż na początku, szczególnie w kwestii diety) ;)

    a kogo byś chciała synka czy córeczkę ?

    ja mam dwie dziewczynki jeśli chodzi o dogadywanie się to jest różnie :) bo to dwa różne charakterki hehe właśnie się kłócą !!

  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymy o siostrze dla młodej, ale jak wyjdzie synek to też będzie fajnie ;) A że zdrowie najważniejsze to oczywiste :)

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, że zdrówko dziecka najważniejsze i co by się nie urodziło to będziemy baaardzo mocno kochać. A swoją drogą to tak sobie postanowiliśmy, że przy tym dziecku nie będziemy chcieli wiedzieć płci przed porodem. Będzie to dla nas taka miła niespodzianka :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Wiadomo, że zdrówko dziecka najważniejsze i co by się nie urodziło to będziemy baaardzo mocno kochać. A swoją drogą to tak sobie postanowiliśmy, że przy tym dziecku nie będziemy chcieli wiedzieć płci przed porodem. Będzie to dla nas taka miła niespodzianka :):)

    Dorcia ja też mam taki plan tylko jestem mało cierpliwa :)
    z obiema dziewczynkami chciałam wiedzieć od razu i moje przeczucia się nie sprawdziły dwa razy myślałam że chłopak :)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to samo!!! nie chcę znać płci:D
    ale znając mnie na usg sama wykukam:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w czasie swojej ciązy tak zadecydowałam do końca nie wiedzieliśmy co będzie czy chłopiec czy dziewczynka, każdy mowił chłopak chłopak chłopak a tu niespodzianka dla wszystkich mamy córę:-)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ