X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • katy1986 Koleżanka
    Postów: 43 4

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super,że się synek przekonał do rodzeństwa przy tak sporej różnicy wieku jego zdanie jest bardzo ważne:)3 mam kciuki i czekamy na wieści:)Pozdrawiam

    katy1986
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Spadek tempki mam koło 12 dnia cyklu - więc tym razem byłoby idealnie - w piątek ;) A mąż jest weekendowy, pracuje 150km od nas. W środę idę do ginki - miał być piatek, ale dzwoniła dziś i przełożyła mi wizytę, bo coś jej nie pasowało. 10 dzień - ciut za wcześnie, ale nie mam wyboru :(

    Dobrej nocy dziewczyny, idę spać :) Pa!
    hej Sabina moj maz tez wekendowy i tez pracuje ponad 150 km od domu

    Sabina lubi tę wiadomość

    [img]http:[/img]
  • madziad Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej My też się staramy o rodzeństwo dla naszego 4 latka od 7 miesięcy i niestety... a tak chciałam aby różnica nie była większa niż 4 lata :( z pierwszą ciąża nie było problemu zaplanowałam sobie dokładnie w jakim miesiącu chcę urodzić kiedy zajdę w ciąże nawet umówiłam się na wizytę do gina bo wyliczyłam że to będzie 7 tydzień :) i tak było w pierwszym cyklu nawet się nie napracowaliśmy:)i wizyta była w idealnym terminie:) a teraz.... tracę już nadzieję,może już za starzy jesteśmy...mam doła bo znowu 2 dzień plamienia :(

    37218bc88ec301f1022932c8ee636f84.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica spora różnica wieku będzie , między mną a młodszym bratem jest 9 lat różnicy i młody dużo na tym korzysta bo częśto go zabieramy na jakieś wycieczki gdy z moim jedziemy :-)

    madziad czasami nie da się wszystkiego tak dokładnie zaplanować, ale życzę ci żeby jak najszybciej się udało

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane. Nie wiem czy mnie pamiętacie bo dawno nie zaglądałam ;) Staraliśmy się o drugiego dzidziusia i dziś ujrzałam II kreski, a cykl był ponoć spisany na straty <3 Chciałam Wam wszystkim życzyć powodzenia, przesłać nieśmiałe jeszcze wiruski i dać nadzieję :) Jestem dowodem na to, że czasem niemożliwe staje się możliwe...

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

    olitka lubi tę wiadomość

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    MArgi temperatura spada, testy ujemne, już bez złudzeń. Dziś zrobiłam betę dla 100% pewności i odstawiam d.u.phaston. Choć beta to już chyba formalność.

    Lithe tak samo wyglądała moja ciąża. Czytałam co i jak. Odliczałam dzień po dniu. Matko mam dziś tak smętny humor, że bym schowała się i ryczała.

    Kas wspieram <3
    fl między 12-14 jest ok :)
    Aga.just mnie właśnie najbardziej męczą te ostatnie dni przed @. Dostaję świra normalnie. Potem nabieram trochę dystansu, nadziei... ale te 2-3 dni przed @ to jakaś tortura. Gapię sie na wykres 100 razy dziennie, zaklinam tempkę, analizuję każdy objaw i wszystko co zrobiłam - może za szybko dziwgnęłm córkę, albo po co podbiegałam do tego autobusu, może zaszkodziłam. A zarazem przelatują mi przed oczami obrazki z pierwszej ciąży, strasznie za tym tęsknię. Czuję się jak wariatka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 10:26

    fiona83 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja niestety dziś dostałam @. Ale nie przejmuję się. Nowy cykl to nowe szanse :) Teraz kupię nowy termometr i będziemy jeszcze więcej i jeszcze namiętniej serduszkować, aż się uda :):) Trzymam kciuki za te, które są jeszcze przed testowaniem i po proszę o masę wirusków od zaciążałych :):):)

    Sabina lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :) dajemy radę tylko musimy wykazać się nieco większą cierpliwością ;)

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lith to jesteśmy dwie wariatki :( Ja już świruje, strasznie znoszę tę porażkę. W przyszłym cyklu po owulacji oddaję termometr mężowi niech mi schowa. W tym miałam nie mierzyć, ale się skusiłam i znów powtórka z nerwówki. Po co mi to?
    Czekam na @ po odtawieniu d.upka. Oby szybko przyszła.
    Nie wiem co robić jeszcze, żeby się udało.
    Dziś zakupuję mężowi Salfazin, zamówię słynną MACA i sobie zafunduje w tym cyklu prolaktynę z obciążeniem + cała lista dotychczasowych witamin/monitoring/żelik/ziółka.
    Aaaa i dziś chyba się upiję. Po prostu nie ogarniam nerwówki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 14:36

  • katy1986 Koleżanka
    Postów: 43 4

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziad wrote:
    hej My też się staramy o rodzeństwo dla naszego 4 latka od 7 miesięcy i niestety... a tak chciałam aby różnica nie była większa niż 4 lata :( z pierwszą ciąża nie było problemu zaplanowałam sobie dokładnie w jakim miesiącu chcę urodzić kiedy zajdę w ciąże nawet umówiłam się na wizytę do gina bo wyliczyłam że to będzie 7 tydzień :) i tak było w pierwszym cyklu nawet się nie napracowaliśmy:)i wizyta była w idealnym terminie:) a teraz.... tracę już nadzieję,może już za starzy jesteśmy...mam doła bo znowu 2 dzień plamienia :(


    Madziad no jak bym czytała o sobie u mnie z synkiem było tak samo jak u Ciebie pierwszy zaplanowany cykl i ciąża a teraz też leci nam juz 7 miesiąc starań dziś robiłam test 14dpo no niestety negatyw ale @ póki co nie mam jeszcze

    katy1986
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    kapturnica spora różnica wieku będzie , między mną a młodszym bratem jest 9 lat różnicy i młody dużo na tym korzysta bo częśto go zabieramy na jakieś wycieczki gdy z moim jedziemy :-)

    madziad czasami nie da się wszystkiego tak dokładnie zaplanować, ale życzę ci żeby jak najszybciej się udało
    Mam siostre 10lat mlodsza ode mnie i nasza zazylosc jest chyab rownie mocna jak miedzy rodzenstwem miedzy ktorymi jest nie za duza roznica wieku.Faktem jest ze ta mlodsza korzystala na tym...heheh Dlatego mysle ze roznica wieku niekoniecznie musi byc zzla..Czasem rodzenstwo w podobnym wieku nie utrzymuje ze soba kontaktu..Wiec nie ma tu jakiegos zalozenia...Napewno to starsze z dzieci predzej juz sie moze zaopiekowac tym mlodszym...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica dokładnie starsze dziecko może Ci pomóc w opiece nad maluchem , aczkolwiek ja wiem że na początku byłam o brata zazdrosna i czasem wkurzało mnie że mama karze mi się nim zając a ja w tym czasie chciałam gdzieś wyjść no ale cóż są wady i zalety posiadania młodszego rodzeństwa, podobne zarzuty morze mieć moje starsze rodzeństwo odnośnie do mnie :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    kapturnica dokładnie starsze dziecko może Ci pomóc w opiece nad maluchem , aczkolwiek ja wiem że na początku byłam o brata zazdrosna i czasem wkurzało mnie że mama karze mi się nim zając a ja w tym czasie chciałam gdzieś wyjść no ale cóż są wady i zalety posiadania młodszego rodzeństwa, podobne zarzuty morze mieć moje starsze rodzeństwo odnośnie do mnie :-)
    Tez to przerabialam hehhehe i mamrotsnie pod nosem ze znow sie mi peleta pod nogami i podsluchuje jak gadamy z dziewczynami..czy skarzy jak sie popalalo po klatkach hehehehA le patrzac z perspektywy to bylam dla niej autorytetem i to bylo mega przyjemnee ze ze swoimi smutkami zawsze do mnie przychodzila a nie do mamy,.,,.Moj syn akurat sam wyszedl z ta inicjatywa nie tak dawno zebysmy sie z ojcem wzieli do roboty i zmajstrowali mu jaka siostre......wiec mysle ze zazdrosci jakiejs nie bedzie...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to synek super ma podejście do tego :-)
    zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko żeby nie było samotne, a róznica wieku nie jest najważniejsza :-P

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inusia wrote:
    Witam Was kochane. Nie wiem czy mnie pamiętacie bo dawno nie zaglądałam ;) Staraliśmy się o drugiego dzidziusia i dziś ujrzałam II kreski, a cykl był ponoć spisany na straty <3 Chciałam Wam wszystkim życzyć powodzenia, przesłać nieśmiałe jeszcze wiruski i dać nadzieję :) Jestem dowodem na to, że czasem niemożliwe staje się możliwe...

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)


    Gratuluje:) i po cichu zazdroszcze:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czytam, ze cos ten styczen pechowy dla staran o rodzenstwo.... musimy szybko te - zmienic na + !! Ale juz do roboty!!!;)

    a serio to duzo cieplych mysli za tych, ktorym sie tym razem sie nie udalo:) nie traćcie nadzieji i zapalu:)

    Sabina, katy1986 lubią tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just jak ja Cię rozumiem - przed każdym @ huśtawka - udało się? Jest nadzieje? Potem wielkie rozczarowanie, załamka...
    Ja też nie wiem co mamy robić? To już 13 miesięcy i wciąż nie widzę światełka w tunelu. Walczymy, ale czy nam się uda?

    madziad ja też marzyłam, że córa będzie mieć rodzeństwo niewiele młodsze :) Najpierw liczyliśmy na 2 lata różnicy, potem na 3, ale wychodzi na to, że w 3 się nie wyrobimy.

    kapturnica powodzenia :)

    borsuczka - no to mamy tak samo :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanko odnośnie progesteronu powiedzmy,że np.norma jest do 30 dla fazy lutealnej gdy wynik jest powyżej tej normy to oznacza to ciążę czy co?

  • konwalie86 Autorytet
    Postów: 720 385

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, staram się o rodzeństwo dla synka :-) i prosze o poradę.
    zrobiłam test owlacyjny i wyszedł pozytywny, czuję kłucie w prawym jajniku ale nie miałam skoku temperatury...nie wiem co o tym sądzić

    <pamiętaj, że dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia>
    ten przystojniak po lewej to mój Jaś :-)
    eiktd5qpodukqm4y.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalie test owu. wychodzi pozytywny prze owulką, czyli przed skokiem. Co masz robić? Działać <3 <3 <3 :D :D :D


    Sabrina to tak jak ja - chciałam 2 lata różnicy, potem 3 i już się w 3 nie zmieścimy ...

    MAdzia taki wysoki wynik prog jest podejrzany i w sumie może wskazywać na ciąże, ale czy na coś jeszcze to nie wiem? Mi się właśnie tylko ciąża kojarzy. A Ty taki masz?

    Sabina lubi tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ