X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki :)

    [img]http:[/img]
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) ciekawosc to koje drugie imie,zatem poszlam na bete.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve to trzymam kciuki za wynik bety ;-)

    borsuczka cześć ,co u ciebie?

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, mogę dołączyć?
    Jestem tu nowa mam 30 lat i staram się o drugie maleństwo, w sumie to się jeszcze nie staram dopiero zaczniemy ;)

    aga.just, Sabina lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Hej:-) ciekawosc to koje drugie imie,zatem poszlam na bete.
    moje też ;)
    trzymam kciuki ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • madziad Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katy1986 w takim razie za Was mocno trzymam kciuki będe do Ciebie zaglądać i czekać na zieloną kropeczkę :)

    37218bc88ec301f1022932c8ee636f84.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! @ mnie rozkłada ale daje radę. Już szykuje plan na ten cykl starań :) Ja też chciałam 2 lata różnicy, później 3 ale też już się nie zmieszczę niestety.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve kiedy wyniki? Trzymam kciuki :)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAdzia u Ciebie też ciekawie wygląda :) beta, test? Myślalaś?

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim:) mam nadzieje, ze dzis jakies dobre wiesci przyjda:) Eve trzymam kciuki:)

    Ja ja ten cykl trpche odpuscilam i nawet udalo mi sie zapomniec o staraniach az do dzis...
    za 3dni ma przyjsc @ i w zwiazku z tym znowu rozbudzily sie we mnie nadzieje....
    mam niby postanowienie ze test zrobie najwczesniej w poniedzialek... ale cos zaczynam watpic
    w swoja silna wole....

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki
    u mnie nadchodzi @ a miałam taką nadzieję, że się uda :(

    co do różnicy wieku to ja mam planowane 6 lat i uważam, że to bardzo fajna różnica :)

  • katy1986 Koleżanka
    Postów: 43 4

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Hej wszystkim:) mam nadzieje, ze dzis jakies dobre wiesci przyjda:) Eve trzymam kciuki:)

    Ja ja ten cykl trpche odpuscilam i nawet udalo mi sie zapomniec o staraniach az do dzis...
    za 3dni ma przyjsc @ i w zwiazku z tym znowu rozbudzily sie we mnie nadzieje....
    mam niby postanowienie ze test zrobie najwczesniej w poniedzialek... ale cos zaczynam watpic
    w swoja silna wole....

    Trzymam kciuki Olitka ja bym pewnie nie wytrzymała:)

    Ja robiłam wczoraj test i niestety negatywny @ miałam wg owu dostać wczoraj poki co jej nie ma.Jak myślicie czy 14dpo test mógł się mylić pewnie nie ale poki @ nie mam to mam nadzieje:)

    katy1986
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, generalnie testy bywaja omylne i poki nie ma @ to jest nadzieja....a moze owulka byla pozniej...ja tak mialam z synkiem test wyszedl dopiero 2 tyg. po terminie @ :)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj oj oj jaki piękny wózek widziałam na mieście.... wiem że to o dużo za wcześnie na oglądanie takich rzeczy, ale jak zobaczyłam go to już wiedziałam - ja taki chcę :)))))) - miłość od pierwszego wejrzenia.

    Ps. A dzidzia w nim jeszcze piękniejsza na oko koło miesiąca do dwóch miała - też taką chcę ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobietki:)trochę mnie nie było,bo zajęta jestem działaniami...hihi wiecie jakimi,owulacja będzie lada dzień,no a potem to czekanie....14 długich dni....kochane mam pytanie takie w sumie trochę z innej beczki ale że już mamuśkami jesteście to macie doświadczenie.Chodzi mi o opinię na temat mleczka bebiko2,czy ono może powodować uczulenie w postaci czerwonej wysypki na policzkach(tylko policzki?)bo mój Staś ma tak od jakiegoś czasu,byłam u lekarza i powiedział żeby obserwować i jeśli tak będzie właśnie po jedzeniu to muszę iść do niego i zmienimy mleczko.To mleczko podaje mu od pażdziernika.Proszę odpiszcie jeśli coś wiecie na ten temat?

    angel
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel, maly tez zle reagowal na mleko tylko, ze mielismy bebilon. Tez mial wysypke na buzi i do tego problemy z kupka. Zmienilismy na Hippa i bylo ok:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitko a jak zauważyliście to uczulenie to poszliście do lekarza czy sami zmieniliście mleczko na inne?podobno ze zmianą mleka trzeba uważać i stopniowo wprowadzać nowe żeby dziecko nie dostało rozstroju żołądka...pytam dlatego że na tydzień wyjeżdżam i nie będę w kontakcie z lekarzem pediatrą i nie wiem czy nie zacząć mu już zmieniać to mleczko?a może odczekam jakiś tydzień i zobaczę czy będzie nadal ta wysypka się utrzymywać?jeszcze podejrzewam może jakiś kosmetyk go uczulił?kupiłam teraz do kąpieli żel i szampon z emolium i krem do twarzy,do tej pory stosowaliśmy z jonsona?poczekam i poobserwuję przez tydzień jak nie minie pójdę do lekarza.

    angel
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zmieniałam mleko dwa razy - zawsze po konsultacji z lekarzem

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zabijcie mnie nie pamiętam już dlaczego je zmieniałam.....

    kiedyś nie do pomyślenia że o takich sprawach zapomnę ;/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jeszcze troche poobserwuj bo moze rzeczywiscie od czegos innego. Chociaz emolium nie powinno uczulac.... Moj synek mial taka 'kaszke' na policzkach i byly troche czerwone. Skonsultowalismy to z pediatra i kazala nam zmienic mleko ale powoli co dwa dni pol miarki podmieniac. Czyli np. Jak dajesz 120 ml + 4 miarki to przez dwa dni 3.5 starego mleka + 0.5 nowego, po dwoch kolejnych dniach 3 starego + 1 miarke nowego itd. I caly czas obserwowac jak maluch na to reaguje:)

    Moj ma teraz 2 lata a mamy za soba chyba z 4 mleka takze kazde z nich jest jakies inne a do tego dzieci bardzo roznie je toleruja:)

    powodzenia w 'mlecznym kryzysie' zycze:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ