X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuczka wrote:
    Hej dziewczyny mam 11 dzien od owulki tempka utrzymuje sie powyzej 37 do tego w nocy dziwnie pobolewał mnie brzuch i plecy podobnie jak na @ ale to nie tak no i drugi dzień mam płaczki i czuje sie z tym dziwnie

    testujesz 31?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    u mnie niestety nadeszła @ także trwamy w staraniach nadal :) a było tak pięknie :(

    borsuczka trzymam kciukasy :)

    powodzenia wszystkim :) idę pić kawę i zajadać smutek pączkiem :(

    kurcze.... przynajmniej nie tkwisz w niepewności nowy cykl nowe szanse, trzymam kciuki za ten co teraz będzie :-)

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu się nie udało :( mam strasznego doła, wspominam jak to było dy byłam w ciąży... Każdy tydzień zaczynałam od przeczytania, co się zmienia u maluszka, jak się rozwija.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie :) ja mam podobnie :( ale jak nie ten to może właśnie następny :) nie martw się i trzymaj się :) ja też zaczynam dzisiaj nowy cykl :/ ale spoko głowa do góry i naprzód :) a powiedzcie mi fazę lutealną macie zawsze taką samą? ja nie biorę żadnych leków i jak narazie widzę, że mam fl 12 dni to chyba ok nie?

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MArgi temperatura spada, testy ujemne, już bez złudzeń. Dziś zrobiłam betę dla 100% pewności i odstawiam d.u.phaston. Choć beta to już chyba formalność.

    Lithe tak samo wyglądała moja ciąża. Czytałam co i jak. Odliczałam dzień po dniu. Matko mam dziś tak smętny humor, że bym schowała się i ryczała.

    Kas wspieram <3
    fl między 12-14 jest ok :)

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dzień złych wiadomości u mnie dość duże plamienie załamana :(

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymajcie się Dziewczyny :) mocno przytulam :) aga wspieram mocno w czekaniu na wyniki.... daj znać koniecznie....

    Sabina lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie daj znać . Kiedys nam wszystkim się uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paskudny początek tygodnia. Współczuję dziewczyny :( To żadne pocieszenie, ale nowy cykl - to nowe możliwości ;) Wiem, że to wkurza - ja jak dostaje okresu to też najpierw się załamuje, a kolejnego dnia myślę, że tym razem się uda!
    Skro się martwimy, to i ja dołożę swoje 5 groszy - Ja się boję, że w tym cyklu owulka przyjdzie za szybko i mąż nie zdąży zjechać z pracy :( Do piątku jeszcze tyle czasu...

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy wraca mąż? Kiedy zazwyczaj masz owulkę?

  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    u mnie niestety nadeszła @ także trwamy w staraniach nadal :) a było tak pięknie :(

    borsuczka trzymam kciukasy :)

    powodzenia wszystkim :) idę pić kawę i zajadać smutek pączkiem :(
    głupia @ nie lubie ech nastepnym razem się uda przytulam

    [img]http:[/img]
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    testujesz 31?
    ovu mi wyliczyło @ na 29 ale nie zatestuje 29 bo z synem w dniu @ wyszedł mi negatyw dopiero beta po tygodniu potwierdzila

    [img]http:[/img]
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide spac buziaczki Kobietki

    [img]http:[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    MArgi temperatura spada, testy ujemne, już bez złudzeń. Dziś zrobiłam betę dla 100% pewności i odstawiam d.u.phaston. Choć beta to już chyba formalność.

    Lithe tak samo wyglądała moja ciąża. Czytałam co i jak. Odliczałam dzień po dniu. Matko mam dziś tak smętny humor, że bym schowała się i ryczała.

    Kas wspieram <3
    fl między 12-14 jest ok :)

    przynajmniej będziesz miala pewność jak wyniki bety przyjdą.
    Ja tez w ciazy czytałama non stop jak mój maluch się zmienia:-)

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też uwielbiałam czytać co się dzieje z maluszkiem w brzuszku :) Czasem nawet po kilka razy to samo :) Dziewczyny do których zawitała @, trzymajcie się i dużo pozytywnej energii w nowym cyklu :)

    Sabina lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    A kiedy wraca mąż? Kiedy zazwyczaj masz owulkę?
    Spadek tempki mam koło 12 dnia cyklu - więc tym razem byłoby idealnie - w piątek ;) A mąż jest weekendowy, pracuje 150km od nas. W środę idę do ginki - miał być piatek, ale dzwoniła dziś i przełożyła mi wizytę, bo coś jej nie pasowało. 10 dzień - ciut za wcześnie, ale nie mam wyboru :(

    Dobrej nocy dziewczyny, idę spać :) Pa!

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powodzenia w następnym cyklu będę trzymać kciuki mocno ściskam



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie mamy i ja do Was dolaczam Jestem mama prawie 13latka spory odstep czasu miedzy pieworodnym a potencjalnym rodzenstwem ale baaardzo dlugi czasnie chcialam nawet myslec o tym by powiekszac jeszcze rodzine...No ale trafilo i mnie instynkt zadzialal i tak naprawde moje staranka rozpoczne od nastepnego cyklu,,,Pozdrawiam wszystkie mamuski te ci testuja i te co rozpoczely kolejny cykl Napewno nam sie uda!!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • katy1986 Koleżanka
    Postów: 43 4

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kpturnica:)spora różnica wieku będzie między rodzeństwem ale są też tego plusy:)Zyczę Ci byś szybko zafasolkowała:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    katy1986
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katy1986 wrote:
    Witaj kpturnica:)spora różnica wieku będzie między rodzeństwem ale są też tego plusy:)Zyczę Ci byś szybko zafasolkowała:)
    No dosc spora ale moze to bedzie w tym przypadku na plus...Przez lata syn na rodzenstwo reagowal tak samo alergicznie jak ja ...ale teraz i jemu sie odmienilo..To tylko moj malz nieprzerwanie od dekady domaga sie kolejnego potomka,,,,Pozdrawiam

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ