X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Sabina :):) Po to tu jesteśmy, żeby się wygadać ;)Oczywiście po wizycie napisz co i jak. A z pierwszym jak długo się staraliście?

    Sabina lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Spokojnie Sabina :):) Po to tu jesteśmy, żeby się wygadać ;)Oczywiście po wizycie napisz co i jak. A z pierwszym jak długo się staraliście?
    Z pierwszym było idealnie - pierwszy cykl i bach - dwie krechy :)A teraz juz tak łatwo nie idzie.

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj zaliczyłam 3 negatywny z rzędu ;) ale nie łamię się bo szyjka zamknięta i wysoko, a zawsze miałam dzień albo nawet i dwa nisko i otwartą.... póki nie ma @ jesteśmy na polu walki :)

    qbxwkvq.png
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech ja mam nerwa jakiegos wszystko mnie irytowało dzis

    [img]http:[/img]
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie tylko ciebie pogoda do d... a córka chora a mąż w pracy do rana...



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra idziesz tak samo jak ja. Może poczekaj jeszcze, a kiedy powinnaś dostać @? Nie ma co się załamywać. Ja na razie nie testuje. Czekam ze spokojem i pozytywnym nastawieniem. Co ma być to będzie :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najpierw miałam termin na 28, a po wyznaczeniu owu przseuneło mi na dzisiaj, ale nie przyszła dzisiaj :)

    6a56ef586e5a5c1a6bc14559c731053c.png

    qbxwkvq.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Z pierwszym było idealnie - pierwszy cykl i bach - dwie krechy :)A teraz juz tak łatwo nie idzie.


    Sporo tutaj dziewczyn, które za pierwszym razem łatwo zaszły a teraz jakoś nie wychodzi.. ja też jestem jedną z nich... Z synkiem zaszłam w pierwszym cyklu, a teraz działamy i póki co nie wychodzi.... ten cykl odpuściliśmy sobie, nawet mówimy, że jak teraz zajdę to w totka zagramy, takie są według nas małe szanse;)

    Kasandra, trzymam kciuki, póki nie ma @ to jest nadzieja... a jakieś objawy masz, jak np. ból piersi?

    Sabina lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bólu piersi nigdy nie miałam, mdłości też przy 2 poprzednich też nie... jedyne, że faktycznie biegam siusiu co chwilkę i kawa mi jakoś inaczej smakuje, źle jakoś.... ale ja wogole ciąże gładko przechodziłam bez specjalnych objawów na początku, ale siku zawsze latałam... :) wiec jest nadzieja :)

    6a56ef586e5a5c1a6bc14559c731053c.png

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pamiętam, że na początku obydwu ciąż miałam wrażenie ciągle na początku, że zaraz @ dostanę j teraz też tak jest, ale @ nie przychodzi :) i niech już tak zostanie :)

    qbxwkvq.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewno, że jest :) fajowo jakby się udało... troje dzieci... zawsze marzyłam o trójeczce, a póki co opóźnienia w produkcji drugiego:) zobaczymy czy mi życia starczy na to trzecie;)

    Jeszcze raz trzymam kciuki:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mocno trzymam kciuki za Wszystkie Starania :)

    6a56ef586e5a5c1a6bc14559c731053c.png

    qbxwkvq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dziewczyny żeby Wam się poszczęściło



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.

    Dosc dawno tu nie zagladalam. Duzo nas. :( Witam wszystkie pragnace rodzenstwa dla swoich pociech.

    Starajac sie o pierwsze dziecko (1,5 roku) slyszalam pocieszenia ze to stres i ze jak juz sie uda to z drugim pojdzie gladko, a widze ze w wiekszosci przypadkow jest wlasnie odwrotnie. Wiele z Was pisze, ze z pierwszym nie bylo problemu, a teraz jest.

    Ja mialam nadzieje, ze bedzie latwiej, ale nie jest (teraz to juz 3 lata "38cykl") Ostatnie badania mialam w pazdzierniku, przyczyny nie znaleziono i lekarze z kliniki dali sobie spokoj, kaza odpoczac i pomyslec o IVF. Poddalam sie i postanowilam zdac sie na los, ale on nic dobrego ma nie przynosi, chyba zebralam sily i jak w tym cyklu nic sie nie wydarzy to zamierzam walczyc dalej. I niech mnie nie zwodza mzonkami ze mam czekac bo wszystko jest w porzadku ...

    Sabina lubi tę wiadomość

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    ja też mocno trzymam kciuki za Wszystkie Starania :)

    6a56ef586e5a5c1a6bc14559c731053c.png

    A my za Twoje :) Żeby @ nie przyszla....

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naskrobałyście :) nie wiem kiedy Was nadrobię :)
    Melduję się póki co z kiepskim humorem i już raczej bez złudzeń, że się udao w tym cyklu :(

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabrina witaj <3
    W jakim wieku masz malucha?

  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam 11 dzien od owulki tempka utrzymuje sie powyzej 37 do tego w nocy dziwnie pobolewał mnie brzuch i plecy podobnie jak na @ ale to nie tak no i drugi dzień mam płaczki i czuje sie z tym dziwnie

    [img]http:[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Ale naskrobałyście :) nie wiem kiedy Was nadrobię :)
    Melduję się póki co z kiepskim humorem i już raczej bez złudzeń, że się udao w tym cyklu :(

    a czemu czujesz ze się nie udało? @ nadchodzi?

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety nadeszła @ także trwamy w staraniach nadal :) a było tak pięknie :(

    borsuczka trzymam kciukasy :)

    powodzenia wszystkim :) idę pić kawę i zajadać smutek pączkiem :(

    qbxwkvq.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ