X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Ale tak zawsze jest, jak się chce, to musi iść coś nie tak, pod górkę...

    milola86 - no właśnie :P partner ma syna, to ja chcę teraz córę! :D (na avatarku Tula?)

    Tak, to Tula:)

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do urlopu po macierzynskim i ewentualnej ciąży go chyba w dniu po urlopire zanosisz zwoknienieni po sprawie.
    Ja staram się nie nakrecac i zbyt wiele nie planować w związku z możliwa ciąża.jestem na etapie podejmowania decyzji o pojęciu do jakiejś pracy. Umowa w mojej starej pracy skonczylansie w trakcie macierzynskiego i nie została przedłużona wiec została na lodzie.

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 wrote:
    Tak, to Tula:)
    Hihihi :D a jaka? my żyrafki mamy ;)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy takie maziaje niebieskawe:) nienwiem jak to opisasc hehe

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 wrote:
    Co do urlopu po macierzynskim i ewentualnej ciąży go chyba w dniu po urlopire zanosisz zwoknienieni po sprawie.
    Ja staram się nie nakrecac i zbyt wiele nie planować w związku z możliwa ciąża.jestem na etapie podejmowania decyzji o pojęciu do jakiejś pracy. Umowa w mojej starej pracy skonczylansie w trakcie macierzynskiego i nie została przedłużona wiec została na lodzie.

    Nie ma to jak firma prorodzinna;(

    A z innej beczki: jakie macie teraz foteliki samochodowe? Ja jestem na etapie poszukiwań i sue zastanawiam...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.zielonamama.pl/product-pol-2758-Nosidlo-Tula-Ikat.html

    O takie jak na tym zdjęciu:)takie folkowe trochę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:37

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy maxi cosi tobi.

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 wrote:
    My mamy maxi cosi tobi.

    No wlasnie zastanawiałam sie nad tym albo romer king plus i nie wiem sama...muszę juz niedługo nabyć, no mała robi sajgon w tym, który ma teraz (maxi cosi cabrio fix).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:41

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 wrote:
    http://www.zielonamama.pl/product-pol-2758-Nosidlo-Tula-Ikat.html

    O takie jak na tym zdjęciu:)takie folkowe trochę:)
    Fajniaste :) nie spotkałam się z taką ;)

    Ja nie wiem, jaki fotelik mamy - dostaliśmy i nawet na firmę nie spojrzałam :P

    Z tego co wiem, to w trakcie urlopu można na L4 przejść.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    No wlasnie zastanawiałam sie nad tym albo romer king plus i nie wiem sama...muszę juz niedługo nabyć, no mała robi sajgon w tym, który ma teraz (maxi cosi cabrio fix).

    Przeważnie dylemat dotyczy tych dwóch opcji:) wybralismy tobi ze względu na to ze dziecko w nim siedzi wyżej wiec ma lepsza widoczność i nie mantak bardzo zabudowanego zaglowka po bokach co również wpływa nanwidocznisc dzieck . A ze nasza Nina jest bardzo ciekawska i zawsze miała problem w wysiedleniem w pierwszym fotekiku wiec postanowiła zapewnić jej jak największe Poole widzenia żeby jej nie wkurzac :) jeśli chodzi o siedzisko to roomer ma minimalnie szersze, wiec jeśli dzidziuś jest okraglusi to może być mu w nim bardziej wygodnie.jeśli chodzi o bezpieczeństwo to oba są wysoko cenione w testach. Najlepiej dzieciom przy mierzyć do fotelika i zobaczyć reakcje dziecka i samemu ocenić w którym lepiej siedzi.

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za składnię, ale pisze na tablecie ze słownikiem i czasem wychodzi jakiś belkot:)

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 wrote:
    Przepraszam za składnię, ale pisze na tablecie ze słownikiem i czasem wychodzi jakiś belkot:)

    No problem, ja z telefonu tez tak mam...

    Musimy zatem wypróbować jeszcze maxi cosi, bo przymierzaliśmy romera chwilowo..,

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja fotelika nie wybierałam, bo dostałam i się cieszę, że nie musiałam wybierać, bo chyba bym zwariowała :P
    Myśmy z kołyski szybko się przenieśli na zwykły - wcześniej jazda to był krzyk, płacz, lament, wrzask... A jak widział wszystko dookoła, to cisza i spokój jest ;)
    W sumie sobie nie wyobrażam, jak kiedyś matki z dzieckiem jeździły autem, jak nie było fotelika, ani pasów. Takie małe dziecko leżało? Czy na kolanach tylko? I sama mama (kierowca) z dzieckiem jechać nie mogła? Bo już kurcze nie pamiętam...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Ja fotelika nie wybierałam, bo dostałam i się cieszę, że nie musiałam wybierać, bo chyba bym zwariowała :P
    Myśmy z kołyski szybko się przenieśli na zwykły - wcześniej jazda to był krzyk, płacz, lament, wrzask... A jak widział wszystko dookoła, to cisza i spokój jest ;)
    W sumie sobie nie wyobrażam, jak kiedyś matki z dzieckiem jeździły autem, jak nie było fotelika, ani pasów. Takie małe dziecko leżało? Czy na kolanach tylko? I sama mama (kierowca) z dzieckiem jechać nie mogła? Bo już kurcze nie pamiętam...

    U nas tak wlasnie jest, bo mała juz siedzi i wkurza ja jak mało widzi:( i teraz jazda to istny horror, ale czekam do tych 10. Miesiecy i 9 kg, bo czytając artykuły na temat bezpieczeństwa, doszłam do przekonania, ze warto sid trochę pomęczyć, zeby dziecko było max bezpieczne. Chyba kupie tego romera jednak, ach dylematy, dylematy;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, my jakoś w 8 miesiącu się przesiedliśmy. Chociaż już z dwa miesiące siedział. Ale jazda autem była masakra. Zwłaszcza jak się ciemno zrobiło... A teraz jedyny mankament, to zjeżdżająca na oczy czapa...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    No, my jakoś w 8 miesiącu się przesiedliśmy. Chociaż już z dwa miesiące siedział. Ale jazda autem była masakra. Zwłaszcza jak się ciemno zrobiło... A teraz jedyny mankament, to zjeżdżająca na oczy czapa...

    Powiem Ci, ze czekam jak na zbawienie, zeby juz mogła jeździć w tym foteliku drugim. A z ta czapka to dobre, ale juz niedługo ciepło sie zrobi;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieraz na światłach się wyginam do tyłu i mu ją podciągam, bo inaczej sztywny siedzi, żeby coś widzieć w szparze i łypie jednym okiem... No i ostatnio skończyło nam się spanie w aucie...
    Dobry taki fotelik, ale później przy zmianie auta już tak łatwo nie jest... Zbyt dużo do przenoszenia.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Ja fotelika nie wybierałam, bo dostałam i się cieszę, że nie musiałam wybierać, bo chyba bym zwariowała :P
    Myśmy z kołyski szybko się przenieśli na zwykły - wcześniej jazda to był krzyk, płacz, lament, wrzask... A jak widział wszystko dookoła, to cisza i spokój jest ;)
    W sumie sobie nie wyobrażam, jak kiedyś matki z dzieckiem jeździły autem, jak nie było fotelika, ani pasów. Takie małe dziecko leżało? Czy na kolanach tylko? I sama mama (kierowca) z dzieckiem jechać nie mogła? Bo już kurcze nie pamiętam...

    Jak dziecko było leżące to chyba na stawiał indie gondole na tylnie siedzenie, z resztabdi tej pory są takie gondole które można przypiax npasami i dziecko może tak podróżować, ale pasy tez konieczne w gondoli. Gdzieś o tym czytalam ale nie widziałam. Ale kiedyś raczej matki same nie jeździły z takimi maluchami samochodami za kierownica. Pamiertam moje siostrzenicę jak były male antonjakies 18-20 lat temu, to jeździły z tylu w samochodzie stojąc za siedzeniami.masakra.

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W gondoli - tej specjalnej - mozna przewozić dziecko tylko w wyjątkowych sytuacjach. Trzeba mieć zgode lekarza (chyba neurologa). I mimo wszystko jest to bardzo niebezpieczne.

    No właśnie, ja jeździłam bez pasów, się siedziało pomiędzy siedzeniami, a teraz sobie tego nie wyobrażam.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szok, szok - ale kiedyś, wiadomo. W ogóle wiele rzeczy robiło sie tak, ze dziś włosy stają dęba;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ