X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 10 października 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Witam się i ja :) Alicja czeka na brata :D pierwsze jej słowo było tata ;) podobno pierwsze tata na brata :D
    To u nas bedzie duzo braciszkow, bo tylko "tata" i "tata" :-P

    letty lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 11 października 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mogę dołączyć? My staramy się drugi cykl o rodzeństwo dla niespełna dwuletniej córki :) dziś 18 dc, już umieram z ciekawości i nie wiem jak wytrzymam jeszcze tydzien do testowania

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 11 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    Cześć! Mogę dołączyć? My staramy się drugi cykl o rodzeństwo dla niespełna dwuletniej córki :) dziś 18 dc, już umieram z ciekawości i nie wiem jak wytrzymam jeszcze tydzien do testowania
    A kiedy mialas owulke skoro chcesz testowac juz za tydzien? :-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 11 października 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż twierdzi że będzie chłopak, a ja, ze dziewczyna :) W poprzedniej ciąży ja miałam rację :P

    celia lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie u nas niestety córcia nie bedzie mieć jeszcze rodzeństwa najprawdopodobniej było samoistne poronienie wczoraj mialam różowy sluz a dziś przed obiadem silny ból brzucha i poszło :( no ale nic nie zamartwiam sie wystarczy że przeryczałam pół dnia może za miesiąc się uda nastepny test 16 listopada :)

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 11 października 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :-* :-* :-*

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 11 października 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    Mąż twierdzi że będzie chłopak, a ja, ze dziewczyna :) W poprzedniej ciąży ja miałam rację :P
    Ciekawe, ciekawe... Rany jak strasznie Ci zazdroszcze :-P

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jej zazdroszczę ;) ale co tam my tez bedziemy miały nasze 2 kreseczki gdyby udało mi sie zajsc w ciąże w tym cyklu maz by miał nizapomniany prezent na 40 urodziny w lipcu ;) więc trzeba zacząć dziaać

    MOI, celia lubią tę wiadomość

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 12 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    A kiedy mialas owulke skoro chcesz testowac juz za tydzien? :-)
    owulacje mialam na moje oko 8 dni temu, cykle mam 27 dniowe max :) w poprzedniej ciazy test ciazowy wyszedl pozytywny dosc wczesnie jeszcze przed terminem okresu bo oczywoscie zrobilam przed, nie wytrzymalam tak dlugo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 10:30

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 12 października 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI zajdziemy w tym cyklu :P będziemy razem na lipcowych :D bo do Oli już raczej bez szans załapać się na czerwcówki :P

    MOI lubi tę wiadomość

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 12 października 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ponownie :-)
    Robię sobie czasem przerwy od Ovu, ale zatęskniłam troszeczku, bo tak czasem samotnie się robi, jak nie można porozmawiać z kimś na luzie o staraniach :-)

    Karolla- przykro mi... :-(. Ale będzie dobrze,bo musi być dobrze :-). Ja tez po poronieniach (ostatnie miałam w marcu), no i czasem emocjonalnie nie wyrabiam i ryczę z tego powodu, że mój synek już by miał rodzeństwo, ale widocznie to nie był czas.Może właśnie coś zdrowotnie zawadziło?

    Ja już troszkę się podłamałam tym oczekiwaniem na starania (robiłam teraz badania,tak więc zrobiliśmy przerwę ze staraniami) i chyba przeraził mnie mijający czas.
    Może dlatego,że nie mam pracy,nie realizuję się też prywatnie jako osoba, a nie tylko matka. No cóż....bardzo mi zależy na drugim rodzicielstwie, strasznie chcę rodzeństwo dla synka. Wiadomo,mogłabym podjąć pracę, ale ... 6 lat nie pracowałam.Dla mnie to jak wstęp do zupełnie innego świata..! ;-). No ale narazie jestem skupiona na staraniach...choć niektórzy mawiają...że można odpuścić starania, iść do pracy, a ciąża przyjdzie wtedy sama ;-), a nie "na siłę". Możliwe, że coś w tym jest

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 12 października 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI, letty, może jeszcze się na porodówkach spotkamy :P Wiecie, 4tygodnie różnicy może być w terminie porodu ;)

    MOI lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 12 października 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    czy mogę dołączyć do grona debatujących:-)?
    Staramy się już od ponad roku z przerwami na diane35 i androcur....to mój pierwszy cykl po odstawieniu wspaniałej mieszanki. cykl rozpoczęty 6 września i do tej pory okresu brak... ale to raczej nic dziwnego.. w środę wizyta u gina:-(

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 12 października 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    MOI zajdziemy w tym cyklu :P będziemy razem na lipcowych :D
    Trzymam Cie za slowo :-P ;-) ;-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 12 października 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unt witamy!!! W kupie sila :-D :-D :-D

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 12 października 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje za tak ciepłe przyjęcie:-) MOI jak sytuacja u Ciebie?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 12 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy83... coś może w tym jest...ja po długich staraniach wróciłam na rynek pracy wiec mam nadzieje, że to oderwie mnie od codziennego myślenia.. 6 września rozpoczęłam cykl po odstawieniu anty i androcuru także oczekuje miesiączki... a to już 37 dc

    MOI, missy83 lubią tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wiem że sie uda bo musi sie udać ja planuje dać męzowi na 40 urodziny synka albo córeczke ma w lipcu 40 wiec prezent na całe życie by miał :) jak sie nie uda w tym cyklu to ide do lekarza po CLO i luteine bo po nich zasząłm w ciąże z crcią za pierwszym razem

    celia, MOI lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już 4 lata siedze w domu i jak pomyslę że w styczniu mam wracać to chora jestem masakra

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 12 października 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy ja wierzę, że skupienie się na czym innym zwiększa szanse :)

    Nareszcie będę miała starania na luzie, bo uregulowała mi się sytuacja w pracy, do której wracam za miesiąc :O Nic nie muszę, ale chciałabym szybko w ciążę zajść, by pobyć z córcią ;)

    I przyznam się Wam, że mam jakieś takie pozytywne przeczucie co do kolejnego cyklu, bo dałby mi drugie sierpniowe szczęście :D

    MOI, missy83 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ