X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 13 października 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się...odliczanie każdego kolejnego cyklu jest bardzo dołujące....zadręczanie nić nie pomoże!!!!

    Karola0704 mnie też już tyka do 31 a mój mąż 39.... stany depresyjne chyba mam już za sobą:-)
    z pierwszą ciążą też nie było łatwo, ale się udało a na domiar po porodzie okazało się, że wszystkie zmiany się wycofały - zatem mój 6 letni syn jest dla mnie cudem, to że jestem zdrowa i on też to kolejny cud, no i oczywiście wierzę, że kolejny cud się jeszcze wydarzy:-)

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam córcie 3 letnią nasz mały wielki cud bo jak nam powiedział jeden lekarza większą szanse mamy w totka trafiając 6 niż zajść naturalnie w ciąze ale udało się ciąza zagrożona ale było warto wycierpieć

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 13 października 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze.... wierze, że się uda.. choć z moją cierpliwością bywa różnie:-)
    u mnie dziś 38 dc i nadal cisza... nic tylko czekać na @.. choć mogłaby już nie nadejsc hihi

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widze że też masz długie cykle ja tak mniej wiecej 32-37 i to tak dziwnie ten był 32 dniowy a poprzednie 37

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 13 października 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie Karola0704 bywa różnie, ale ja z tych długo cyklowych.... teraz już trochę ponad to ale czekam.. to pierwszy cykl po lekach wiec moze byc różnie... jutro wizyta u gina wiec zobaczymy co tam sie dzieje...

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszą ciąże zaszłam dzięki CLO i luteinie jak w tym cyklu nie wyjdzie to w grudniowym ide po Clo i mam nadzieję że sie uda

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 13 października 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez mam nadzieje, że przyjdzie @ i tez od nowego cyklu wariant z clo :-)może i mnie się uda:-)
    Będę trzymała kciuki!!!!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez trzymam za nas wszystkie bysmy w świeta miały małe fasoleczki :)

    missy83, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 13 października 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj takkk...piękny prezent:-)spokojnej nocki życzę:-)do jutra!zerknę wieczorem po wizycie...

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok daj znać co i jak trzymaj sie do jutra :)

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 14 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    karola0704 mam podobna sytuacje meza widuje od siweta poniewaz taka ma prace i odnosze wrazenie ze nigdy mi sie nie uda miec 2 dziecka.
    Ola_85 - czasem takie odświętne serduszkowanie może okazać się szczęśliwe.
    Niech mąż postara się być akurat w Twoim okresie płodnym :-). Obserwuj cykl, korzystaj z metod NPR :-)
    Powodzenia u Was, u mnie tez już powoli zaczyna się nowy cykl . Czekam na rozkręcenie

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 14 października 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas córka, w lutym skończy 2 latka, chciałabym wtedy już być w ciązy :) Może wszystki nam uda się do świat :) byłoby super :)

    Ja bardzo staram się nie nakręcać. Przy pierwszej ciązy - po staraniach 10 miesięcznych, plakalam co miesiąc przy okresie i miałam oczywiście wszystkie objawy ciąży zawsze. i biegałam na bete nawet jak test nie pokazywal nic :(
    A jak troche odpuscilam to zaciażyłam. PEwnie to znacie też.
    Dlatego proboje podejść luźno do tematu. Teraz jeszcze mam gynagin na infekcje, @ ma być około 18 i od nowego cyklu postaram się wycelować w owulacje.
    Wczesniej mierzyłam temerature, teraz przy wstawaniu w nocy do małej - nie mam szans mierzyc skrupulatnie wiec odpuszczam. Kupilam testy owu. Macie z nimi jakies doświadczenia?

    relgh371zv6v421k.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 14 października 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam testy owulacyjne. Dwa razy pomogły mi zajść w ciążę :) wcześniej są pozytywne niż występuje wzrost temp, wiec można łatwiej utrafic ze staraniami ;)

    Natalia lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 14 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez sie sprawdzily :-)

    Natalia lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 14 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie obserwacje sluzu nie sa brane pod uwage bo mam susze hee niestety nie mam sluzu i w tym problem.Tabletek anty nie biore od maja i nadal nic.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 14 października 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed ciążą nie miałam problemów ze śluzem. Po urodzeniu córeczki sytuacja zmieniła się radykalnie więc nie wiem czym to tłumaczyć.. Dodam że tabletek anty nie brałam nigdy ani żadnych leków hormonalnych..

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 14 października 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzecie wiesiolka na sluz? Ja lykam Oeparol femina. Odpowiednia ilosc plynow tez jest wazna. Tez mam lipe ze sluzem, ale widze poprawe, a podczas staran stosuje zel intymny Conceive :-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 14 października 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    MOI, letty, może jeszcze się na porodówkach spotkamy :P Wiecie, 4tygodnie różnicy może być w terminie porodu ;)

    niby tak... ale u mnie to pewnie przenoszone będzie :P Ala 11 dni po terminie i nawet oxy nie dała rady jej wywołać :D

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 14 października 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam zdiagnozowane PCOS i jakaś lekarka zasugerowała żebym starała się w 1 cyklu :) i tak powstała Ala, w 1 cyklu po tabletkach, bez mierzenia temp., bez testów, bez mierzenia szyjki. Ot tak... spontan :D a jeszcze miałam z moim takie gorsze dni, że mniej więcej raz w tygodniu :P i ustrzelił skubany... a teraz... mierze szyjkę, mam paski... no i nadzieje, że teraz się uda (2 cykl) ale też bez stresu i spinania

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 14 października 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia, h-anulka - jak trafiłyście w płeć ze staraniami, że macie córeczkę? :-). Wiem,że głuuuupio pytam, bo liczy się najbardziej by mieć zdrowe dziecko. Ale ja mam syna, dlatego też i bardzo mi się marzy córka, no bo wiadomo.... 50% na 50%, ale...może ..może przez testy LH mozna bardziej przewidzieć, kiedy owulacja? Niż tylko przez mierzenie temp. ?

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ