X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unt niestety nie pomoge. Plyn to norma po jajeczkowaniu, ale czy ten u Ciebie byl taki poowulacyjny? Wybierasz sie jeszcze na jakis monitoring?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka co do mierzenia temp jakos zawsze zapominam że przed wstaniem z łózka trzeba dzis np córcia obudziła mnie o 8 cała mokra osikała załe łózko i co trzeba wstać ubrać sie przebrac dziecko i dupa z mierzenia :( po za tym dzis lub jutro powinna przyjść @ która niby juz była ale dziż znowu zaczeły mnie moleć piersi i strasznie plecy no i od @ przez 2 dni było ok a od wczoraj znowu mnie wszystko denerwuje ale tak na maksa dzis nie weim o co pokłóciłam się z moim opiernicz dostaje co jakieś 30 minut już się do mnie nie odzywa

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 15 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Unt ja ciagle czekam na @, ale jestem totalnie zdezorientowana, bo pojawilo mi sie sporo sluzu...

    no no.. to może jednak nie jest bezowulacyjny tylko owulacja się przesunęła? :)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    no no.. to może jednak nie jest bezowulacyjny tylko owulacja się przesunęła? :)
    Cos mnie tknelo i zrobilam test owu. Pojawila sie ciemna kreska! Co prawda nie tak ciemna jak kreska kontrolna, ale to daje do myslenia. Do tego to klocie w jajniku... Jutro musze dokupic test i koniecznie go powtorzyc, a mezowi juz zapowiedzialam ;-)

    DeLaCruz, unt lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 15 października 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź molestowac męża ! ;)

    MOI, h_anulka lubią tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moi no mnie tez pobolewa ten jajnik znowu z prawej stroni takie kucie i pieczenie ale śluzu żadnego nie mam bo to 5 dc zobaczymy co bedzie dalej

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 16 października 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Unt niestety nie pomoge. Plyn to norma po jajeczkowaniu, ale czy ten u Ciebie byl taki poowulacyjny? Wybierasz sie jeszcze na jakis monitoring?

    Z moich obserwacji to mogła być owulacja... i lekarz też to powiedział ale nie mamy pewności.... skok był, w piątek straszy ból poprzedzony plamieniem, na śluz również nie narzekałam... no ale kto to wie...
    Teraz mam brać duphaston przez 10 dni... i poczekać 10 dni na @, jak nie bedzie zrobić test i do lekarza..nigdy też nie miałam takie dysproporcji jajników zatem byc może w końcu zmusił się do pracy i wyhodował wielkie jajeczko:-)
    Niestety to tylko najlepszy z wariantów!
    Nie zakładam innych:-)

    MOI lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 16 października 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Cos mnie tknelo i zrobilam test owu. Pojawila sie ciemna kreska! Co prawda nie tak ciemna jak kreska kontrolna, ale to daje do myslenia. Do tego to klocie w jajniku... Jutro musze dokupic test i koniecznie go powtorzyc, a mezowi juz zapowiedzialam ;-)


    Powodzonka!!!!!! trzymamy kciuki!!!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 października 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    Powodzonka!!!!!! trzymamy kciuki!!!
    Nie dziekuje ;-) Wczoraj serducho bylo, a dzis musze koniecznie kupic i zrobic kolejny test owu ;-) No i oczywiscie wydoic meza, choc bedzie ciezko... ;-)

    unt lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Powodzenia w robieniu testów owu i staraniach :-)

    Jakie testy owu polecacie? Gdzie kupujecie?

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 16 października 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unt myślę, że to była owulacja :)

    a Ty moi działaj! i spotykamy się na lipcówkach :D ja prawdopodobnie owu w niedzielę :P

    MOI, unt lubią tę wiadomość

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 października 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam teraz LH Vitam z apteki. Nie wiem, ktore sa lepsze, a ktore gorsze (moze wiedzialam starajac sie o Juleczke, ale zapomnialam).

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:

    a Ty moi działaj! i spotykamy się na lipcówkach :D ja prawdopodobnie owu w niedzielę :P
    To ekstra, milych staranek :-D U mnie to by bylo szalenstwo, bo owulacja w 30 dc? Ktos widzial takie dziwy???

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 16 października 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Nie dziekuje ;-) Wczoraj serducho bylo, a dzis musze koniecznie kupic i zrobic kolejny test owu ;-) No i oczywiscie wydoic meza, choc bedzie ciezko... ;-)

    Działaj działaj...a mąż niech poddaje się Twojej płodności:-)))) trzymam mocno kciuki!!!!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 16 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    To ekstra, milych staranek :-D U mnie to by bylo szalenstwo, bo owulacja w 30 dc? Ktos widzial takie dziwy???

    No a cóż u mnie byc może te dziwy wydarzyły się w 34 dc - także nie jesteś odosobnionym przykładem!!! Dlatego warto nie odpuszczać!!

    MOI lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 16 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Unt myślę, że to była owulacja :)

    a Ty moi działaj! i spotykamy się na lipcówkach :D ja prawdopodobnie owu w niedzielę :P

    Dziękuje :-*** ja też staram się myśleć pozytywnie, że w końcu doczekałam się owulacji!!!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 października 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test owu i wyszedl ewidentnie negatywny. Do tego sluzu malo. Albo owulka juz byla, albo znowu bawi sie w chowanego :-\

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 16 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Zrobilam test owu i wyszedl ewidentnie negatywny. Do tego sluzu malo. Albo owulka juz byla, albo znowu bawi sie w chowanego :-\

    Moi nie przejmuj się, mnie też tylko w jeden dzień wychodzi test owu pozytywny:-) także owulacja mogła już być:-)

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 16 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z testami też różnie bywa, raz jest pozytywny przez trzy dni a w innym cyklu tylko przez jeden dzień. Jak mąż jeszcze da radę to na Twoim miejscu jeszcze bym Mu dziś poprzeszkadzała w zasypianiu ;)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 października 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h_anulka wrote:
    U mnie z testami też różnie bywa, raz jest pozytywny przez trzy dni a w innym cyklu tylko przez jeden dzień. Jak mąż jeszcze da radę to na Twoim miejscu jeszcze bym Mu dziś poprzeszkadzała w zasypianiu ;)
    Hihi zamierzam :-P :-P :-P A tempka w najbluzszych dniach nam powie, czy byla owulka czy nie.

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ