X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 16 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam testy ovu negatywne, dziś tempka spadła, korzystamy:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 16 października 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluzu mam więcej rano, na wieczór jakoś zanika i muszę korzystać z żelu

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 17 października 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz zostal wydojony, dzis tempka odbila, wiec ok. Zobaczymy jak bedzie w nastepnych dniach, czy tempka pojdzie jeszcze w gore, czy znowu spadnie i zrobi kolejnego "zeba" na wykresie. Nie robie sobie nadziei, bo ten cykl jest zryty na maxa, ale przynajmniej nie mam sobie nic do zarzucenia jesli chodzi o starania ;-)

    unt lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 17 października 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Maz zostal wydojony, dzis tempka odbila, wiec ok. Zobaczymy jak bedzie w nastepnych dniach, czy tempka pojdzie jeszcze w gore, czy znowu spadnie i zrobi kolejnego "zeba" na wykresie. Nie robie sobie nadziei, bo ten cykl jest zryty na maxa, ale przynajmniej nie mam sobie nic do zarzucenia jesli chodzi o starania ;-)

    Ja i tak będę trzymała kciuki!!! Cykle spisane na straty bywają zaskakujące!!!

    u mnie 42 dc...3 dzień brania dupka, temperatura nadal się utrzymuje wiec być moze to była późna owulka... czekam.... powiedzcie mi czy duphaston może wpływać na częste bieganie do łazienki i bolesność piersi?
    To moja pierwsza przygoda z tym lekiem zatem wydaje mi się, że tak ale może Wy macie większe doświadczenie?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 17 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI powodzenia, oby to była owulka :D Jak się ogląda wykresy zaciążone w galerii to czasem aż trudno uwierzyć, że po takich zębach ląduje zielona kropka :D

    Unt ja brałam duphaston i jak najbardziej objawy, o których piszesz są możliwe, bo to progesteron po prostu, a jego wzrost najczęściej takie efekty daje :)

    Co do testów owulacyjnych to ja kupuję na allegro i jak do tej pory świetnie się sprawdzały :)

    Karola z mierzeniem tempki, to przede wszystkim zawsze trzeba o tej samej porze. Ja też mam problem, bo moja Justysia często się budzi, dlatego nastawiłam na 4.30 :) Mierzę i idę spać dalej i nie przejmuję się czy Żabka obudzi się o 6 czy 7 ;)

    A ja czekam na swoją pierwszą @ i ten cykl jest dziwny. Poza tym, owulka była na prawym jajniku, a tam mam niedrożny jajowód, więc na nic nie liczę. Ale kolejny cykl będzie mój :D :D :D

    MOI, unt lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 17 października 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia ostatnie zdanie boskie! Uda nam sie, uda!!! <3

    celia lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 17 października 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI nie wiedzieć czemu mam jakieś takie przeczucie, że w kolejnym cyklu pojawi się druga sierpniowa Fasolka w naszym życiu :D Z Justysią szczęśliwy cykl zaczęłam 4 listopada więc byłoby niemal dwa lata później :D

    I NIECH SIĘ STANIE :D

    MOI lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 17 października 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny życzę Wam powodzenia!!!!

    ja w zawieszeniu... ale nie poddam się....

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam powiedzcie mi czy z ta temperatura to jest tak że jak rosnie to jest owu czy jak spad ? bo nie kumam tego ;) u mnie dziś 7 dc rano bolały mnie piersi do tyego te jajniki we wtorek mam wizyte u położnej bo u nas w nagłych przypadkach najpierw położna potem Ginekolog a na wizyte u ginekologa jestem zapisana na 17 maja masakra zobaczymy co mi powie we wtorek

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 17 października 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola w fazie pierwszej czyli od pierwszego dnia @ są niższe temperatury kończące się zauważalnym spadkiem. Po nim powinny być 3 tempki w górę, po których utrzymuje się wyższy poziom i to jest faza lutealna :) Owulacja pojawia się po spadku (niby +/- 3 dni), ale zwykle (np. u mnie) w czasie doby po spadku :)

    UNT czemu w zaiweszeniu?

    MOI lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 17 października 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola u mnie tez spadek w I fazie oznaczal "szykuj sie", bo po nim byla owulka i wyzsze temperatury :-)

    celia lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha dzieki dziewczyny mam jednak nadzieje że we wtorek przepiszą mi CLO i luteine i w gródniu bedzie fasolka tak jak było z córeczką

    MOI lubi tę wiadomość

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 18 października 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znów przesunięcie owulacji.. do wczoraj było, że wystąpiła 15 dc a z dzisiejszą temperaturą że wystąpiła dwa dni później... Ja już nic z tego nie rozumiem.. pozytywny test owulacyjny miałam w 14 dc więc owulacja aż 3 dni później wydaje mi się dziwna..:/

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 18 października 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaczelam mierzyc temp.Zobaczymy co wyniknie

    MOI lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h_anulka wrote:
    A u mnie znów przesunięcie owulacji.. do wczoraj było, że wystąpiła 15 dc a z dzisiejszą temperaturą że wystąpiła dwa dni później... Ja już nic z tego nie rozumiem.. pozytywny test owulacyjny miałam w 14 dc więc owulacja aż 3 dni później wydaje mi się dziwna..:/
    Po pierwsze owulka zaznaczona przerywana kreska, po drugie nie ufaj w 100% programowi. A jak Twoje odczucia, przeczucia co do dnia owulki? Moim zdaniem najwazniejsze zeby tempka rosla, bo serducha byly o czasie :-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 18 października 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Karola w fazie pierwszej czyli od pierwszego dnia @ są niższe temperatury kończące się zauważalnym spadkiem. Po nim powinny być 3 tempki w górę, po których utrzymuje się wyższy poziom i to jest faza lutealna :) Owulacja pojawia się po spadku (niby +/- 3 dni), ale zwykle (np. u mnie) w czasie doby po spadku :)

    UNT czemu w zaiweszeniu?

    Kurcze, bo jakby faktycznie w zeszły piątek to była owulka to zmarnowałam szanse
    bo przytulanko było 3 dni przed :-( nie spodziewałam się, że tak poźno bedzie!
    teraz mam 4 dzień dupka i czekanie - na okres... choć nadzieja jakaś też jest, że może choć jeden wytrzymał te 3 dni:-)... dlatego troszke czuje się w zawieszeniu!!!

    Ale za WAs Wszytskie trzymam mocno kciuki - żeby właśnie teraz okazał się Wasz czas!!!!!

    celia lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 października 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Ja również mam testy ovu negatywne, dziś tempka spadła, korzystamy:-)
    Dzialajcie!!! ;-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 18 października 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jakoś nie czuje żeby owu była :/ śluz kiepski, rozciąga się na ok 1cm i jest białawy, szyjka miękka, wysoko i średnio otwarta... ból jedynie delikatny podbrzusza... pewnie sobie wmawiam... no i testy negatywne... ale nic... i tak będę męczyć mojego

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 18 października 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Po pierwsze owulka zaznaczona przerywana kreska, po drugie nie ufaj w 100% programowi. A jak Twoje odczucia, przeczucia co do dnia owulki? Moim zdaniem najwazniejsze zeby tempka rosla, bo serducha byly o czasie :-)

    Jak dla mnie była gdzieś między 15 a 16 dniem cyklu, śluzu w tym cyklu jak na lekarstwo więc ciężko było coś konstruktywnego ustalić :/

    Ale z tego wynika że dobrze że nie odpuściłam mimo że programik już sygnalizował że mam dni niepłodne i pomęczyłam męża ;)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dołącze do was ale najwcześniej za rok, no chyba, że życie mnie zaskoczy :P Narazie cieszę się synusiem :D

    celia lubi tę wiadomość

‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ