X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 19 października 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi, możliwe. Organizm hormonalnie trochę inaczej pracuje. A ja w ciąży mam nagły przypływ mleka :)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze nawet kumpela mi test kupiła i nie wiem czy zrobic teraz czy rano ale jakos tak czuję że i tak nic z tego nie bedzie kumpela ma wiecej wiary niz ja ;)

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 19 października 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola zrob nawet teraz! Przeciez gdyby mialby byc pozytywny to bedzie :-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko teraz jak na złość mi sie sikać nie chce ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i co no i dupa :( ciekawe co mi jutro powiedzą u lekarza :)

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 19 października 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie daj znac!

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o oczywiscie że dam wam znac najwcześniej koło 15 jak wrce jadę już o 8.30 . Kurcze ale mnie mdli od rana masakra nic nie moge zjesc

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 19 października 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie jak na złość przyplątała się jakaś infekcja intymna i nie wiem co z tym począć.. ;(

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczedlaczego to zajście w ciąze nie może był łatwiejsze :( mam jakiegos doła masakra

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 19 października 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    kurczedlaczego to zajście w ciąze nie może był łatwiejsze :( mam jakiegos doła masakra

    nie martw się przyjdzie czas na Ciebie i na nas wszystkie!!! Rozumiem Cię doskonale! Ja już nawet testów nie robie.... jakies 4 miesiace temu wyszedł pozytywnie... nadzieja była i co dupa ciąży brak... to już ponad rok, ponad 30 lat na karku ale wierze, że się uda!!! Musi kurcze!
    Sama tego czasem nie przestrzegam ale coś w tym jest - nie martw się tym na co nie masz wpływu - trzeba wierzyć!!!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 19 października 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI widzę, że temperaturka ładnie idzie w górę....życzę Ci jej przez kolejne miesiące:-)
    Spokojnej nocki Wam życzę!!!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 20 października 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj zaczynam nowy cykl - mozze to będzie ten. Przez weekend bylam pewna , ze jestem w ciąży - mimo, że byloyb to w sumie niemożliwe, sex 10 dni przed owulką, i leczyłam infekcje gynalginem, ale nawet maz zauwazyl, ze piersi sporo większe, okres spóźniony 4 dni, i na teście widziałam cien cienia. Tak myslalam, ze w sumie to niedobry czas - przez tą infekcje i kwas foliowy zaczelam brac w polowie miesiąca, ale już się cieszyłam.
    a tu dzisiaj bol brzucha jakiego już dawno nie pamiętałam i potok @.
    Trzymam kciuki za Wasze wysokie tempki i może jeszcze jakieś październikowe ciążę będą, ja już będę czekać na listopad.

    celia lubi tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 20 października 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia powodzenia w nowym cyklu! Jesli mialas infekcje, to po @ jeszcze przez pare dni aplikuj sobie globulki zeby dziadostwo nie wrocilo.

    Natalia lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 20 października 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Moi, tak zrobię.

    relgh371zv6v421k.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 października 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 jak było u lekarza?

    km5s8ribs34fnes6.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 20 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój cykl jest do dupy... :P może jednak to pcos wciąż działa... no nic... następny cykl z dongiem a za godzinie idę się wyżyć na rurce

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny ta nasza słózba zdrowia masakra do dupy jest i tyle byłam u położnej mówię co i jak o co chodzi a ta że nie maja juz miejsca by mnie mogła gdzieś wpisać na bliski termin nawet dla cięzarnych maja problem z wpisaniem a że dużo kobiet robi ich w jajo mówiąc że sa w ciąży to zyczą sobie nawet testów z krwi na papierze dla pewnosci chore to i tyle kazała mi isć prywatnie a ja jej że nie po to płace składki by chodzic prywatnie rozłozyła ręce ona nic nie może :( na dodatek jedyny lekarz do jakiego mam zaufanie to jeszcze od dzisiaj jest na urlopie nawet gdybym od kogos pozyczyła kase to i tak dupa bo moj ginekolog wracaz urlopu 3 przyjeła by mnie 5 w czwartek to ja już moge mieć @ i szlak by to trafił no chyba że do tego dnia nie dostane to może cos wymysle

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 20 października 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niniejszym rozpoczęłam swoją pierwszą @ po 14 miesiącach od porodu :D :D :D Z nadziejami ruszam do boju :)

    Natalia czyli walczymy razem o drugiego potomka ;) POWODZENIA :)

    MOI lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 20 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia gratuluje pierwszej @!!! Do boju!!! :-D

    celia lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 21 października 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h_anulka wrote:
    a mnie jak na złość przyplątała się jakaś infekcja intymna i nie wiem co z tym począć.. ;(

    Ja kiedyś bardzo często się borykałam z tym problemem... oczywiście zawsze przyjmowałam leki przepisane przez ginekologa ale za jakiś czas problem wracał..
    Postanowiłam trochę na własną rękę - mnie bardzo pomógł kwas borowinowy...i probiotyki - polecam!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ