X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie mam pytanie czy jak zrobie test owulacyjny to serduszko powinno być w ten sam dzień czy na drugi jak to wygląda

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 października 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    słuchajcie mam pytanie czy jak zrobie test owulacyjny to serduszko powinno być w ten sam dzień czy na drugi jak to wygląda
    Zalezy o ktorej robilas test ;-) Owulka jest mniej wiecej 24-48 h po pozytywnym tescie o ile sie nie myle. Jesli dacie rade, to chyba najlepiej i e ten i w nastepny dzien ;-)

    celia lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 18 października 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozytywny test owulacyjny oznacza że w ciągu 24-48 godzin powinna nastąpić owulacja. Podobno im bliżej owulacji tym większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Ale z tego co czytałam to plemniki płci żeńskiej są silniejsze, mniej wrażliwe na czynniki szkodliwe więc proponuję w dniu pozytywnego testu a później co drugi dzień ;)
    Przynajmniej taką metodę stosowaliśmy starając się o naszą córeczkę i wtedy się udało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2015, 20:18

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny mam juz córkę ale tak na prawdę nawet nie wiem jak to sie stało bylismy wtedy z mezem troszke pokłóceni i jeden jedyny raz wystarczyła ale wtedy brałam od 4 do 9 dc CLO i potem chyba od 17 luteine i nam sie udało teraz próbujemy i nic we wtorek ide do lekarza błagać o CLO i lutene

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 października 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, to ja sie pokloce z mezem, skoro jest szansa, ze to zadziala :-D

    unt lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe naprawdę nie wiem kiedy zrobilismy małą :) maż nie chciał iśc juz na badania miał juz dosyc tego wszystkiego wiecznie były kłótnie cały sierpiń ja mu w końcu powiedziałam że jak on mi nie zrobi dziecka to zrobi to kto inny i bedzie rozwód nawet nie wiem kiedy był seks ale na poczatku września gdy mu znowu kaząłam iść na badania powiedział że nigdzie niepójdzie bo jestem w ciąży ( zachowywalam sie tak jak w ciązy która stracilismy) ja mu nie wierzyłam test lezał w szafce od 4 września do 12 wtedy zrobiłam test by mu udowodnić brak ciąży i co wyszły 2 kreseczki ;) teraz mam 8 dzień cyklu i uż zaczynam go molestować bo nigdy nie wiadomo kiedy bedzie owu

    missy83, unt, celia lubią tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 października 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, piekna historia! Taka filmowa :-D :-D :-D

    unt lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 18 października 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam, ponownie po chwilowej nieobecności.
    Karola - niesamowite historie opowiadasz :-). A Twój mąż - jak wyczuł :-). Ja jednak z mężem teraz obiecaliśmy sobie zmianę i zaprzestanie z kłótniami. Na kłócąco nam jednak nie wychodziło. Jak "zrobiliśmy" synka,tak z ok. 6 lat temu,to byliśmy wyluzowani,w pełni zakochani , tak w miesiąc po ślubie... :-) pełna idylla i w ogóle.
    No i niedługo staranka,bo mi się kończy @... :-).

    MOI lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 18 października 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    MOI nie wiedzieć czemu mam jakieś takie przeczucie, że w kolejnym cyklu pojawi się druga sierpniowa Fasolka w naszym życiu :D Z Justysią szczęśliwy cykl zaczęłam 4 listopada więc byłoby niemal dwa lata później :D

    I NIECH SIĘ STANIE :D

    Celia - życzę tego :-)
    I nam wszystkim, starającym się :-)

    btw. Celia, śliczną masz tą Twoją dziewczynkę, córeczkę na pasku w podpisie :-) . Taka moja własna kopia mnie, mi się marzy :-). To chyba cudowne uczucie, gdy kobieta ma córkę, bo właśnie widzi w niej siebie samą :-) Taką chodzącą kopię właśnie. Nawet gdyby była podobna tylko do taty z wyglądu ;-). Ale charakterek mógłby być mamusi ... ;-) . Choć dziecko z wyglądu ma zawsze trochę i mamy, i taty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2015, 23:16

    celia lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak to wyczół moj mąż jeszcze mówił że na badanie nie pojedzie bo jestem w ciązy to mnie dobijało na maksa wręcz wkurzałam sie na niego jeszcze bardziej bo jamyslałam że nie chce jechac na badania a ja robiłam wszystko by wzbudzić w nim zazdrość i by myslał że naprawde zrobie sobie dziecko z kims innym ( i fakt pisalam wtedy z jednym smsy ale na smsach sie skończyło ) a mąż mial wyczucie nie wiem jak to zrobił mówiłże jeszcze tak nerwowa nie chodziłam jak wtedy no poza tą ciąza co stracilismy wtedy też taka wściekła chodziłam

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 19 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Taka moja własna kopia mnie, mi się marzy :-). To chyba cudowne uczucie, gdy kobieta ma córkę, bo właśnie widzi w niej siebie samą :-) Taką chodzącą kopię właśnie. Nawet gdyby była podobna tylko do taty z wyglądu ;-). Ale charakterek mógłby być mamusi ... ;-) . Choć dziecko z wyglądu ma zawsze trochę i mamy, i taty.
    Jula to kopia taty, na prawde trudno doznalezc podobienstwo do mnie :-D A charakterek ma wybuchowy jak ja i maz,cbo oboje jestesmy nerwusami ;-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 19 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa OF wyznaczyl mi owulke! Nie wiem jednak czy tempka jest wiarygodna, bo dopadlo mnie przeziebienie :-\

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piernicze jak mnie dzis mdli od rana masakra i ta kawa nie smakuje mi kwaśna jest jak cholera z 4 łyzeczkami cukru blee

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 19 października 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    ja piernicze jak mnie dzis mdli od rana masakra i ta kawa nie smakuje mi kwaśna jest jak cholera z 4 łyzeczkami cukru blee
    Uuuuuu :-D :-D :-D ;-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 19 października 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Aaaa OF wyznaczyl mi owulke! Nie wiem jednak czy tempka jest wiarygodna, bo dopadlo mnie przeziebienie :-\

    Super! Mi w tym cyklu ciągle wychodziły testy negatywne, oprócz jednego dnia, kiedy był "trochę " pozytywny ;)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI kupmela twierdzi że jestem w ciązy a ten negatywny test był jakis felerny a ta niby miesiączka to nie była miesiączką że ona też krwawiła do 3 miesiąca

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 19 października 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    ja piernicze jak mnie dzis mdli od rana masakra i ta kawa nie smakuje mi kwaśna jest jak cholera z 4 łyzeczkami cukru blee

    No... no...

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 19 października 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    MOI kupmela twierdzi że jestem w ciązy a ten negatywny test był jakis felerny a ta niby miesiączka to nie była miesiączką że ona też krwawiła do 3 miesiąca
    Powtorz test albo idz na bete :-D :-D :-D

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 19 października 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    Super! Mi w tym cyklu ciągle wychodziły testy negatywne, oprócz jednego dnia, kiedy był "trochę " pozytywny ;)
    Czyli dokladnie tak jak u mnie! Moze kp ma na to wplyw?

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 19 października 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    MOI kupmela twierdzi że jestem w ciązy a ten negatywny test był jakis felerny a ta niby miesiączka to nie była miesiączką że ona też krwawiła do 3 miesiąca


    no oby tak właśnie było:-) moja mama też w drugiej ciąży miała "prawie" normalną miesiączkę:-) także trzymamy kciuki!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ