X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 14 października 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Bierzecie wiesiolka na sluz? Ja lykam Oeparol femina. Odpowiednia ilosc plynow tez jest wazna. Tez mam lipe ze sluzem, ale widze poprawe, a podczas staran stosuje zel intymny Conceive :-)

    U mnie teraz był MEGA śluz. Jeszcze takiego rozciagliwego chyba nigdy nie miałam. Może mi się płodność poprawiła po porodzie? ;)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 14 października 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    niby tak... ale u mnie to pewnie przenoszone będzie :P Ala 11 dni po terminie i nawet oxy nie dała rady jej wywołać :D

    Franio za to 2 dni przed, ale za to dluuugo nie chciał wyjść :P

    Zapomniałam - hCG 5131 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 22:14

    MOI, celia lubią tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy córcie 3letnia marzy nam sie synek ale jak tak teraz mysle to mi wszystko jedno prosze Boga o jeszcze jedno dzieciątko i więcej nie chce 2 mi w zupełnosci starczy dziś 4 dc jeszcze troszkę i zaczniemy starania a od 17 dc testy owulacyjne pójda w ruch zobaczymy

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 15 października 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    natalia, h-anulka - jak trafiłyście w płeć ze staraniami, że macie córeczkę? :-). Wiem,że głuuuupio pytam, bo liczy się najbardziej by mieć zdrowe dziecko. Ale ja mam syna, dlatego też i bardzo mi się marzy córka, no bo wiadomo.... 50% na 50%, ale...może ..może przez testy LH mozna bardziej przewidzieć, kiedy owulacja? Niż tylko przez mierzenie temp. ?

    Starając się o dziewczynkę należy współżyć od końca menstruacji tak mniej więcej do dnia przed owulacją gdyż żeńskie plemniki są mało ruchliwe ale wytrzymalsze niż męskie i zwykle żyją kilka dni(nawet do 5) więc jak się współżyje wcześniej to zdążą dotrzeć na miejsce przed tymi szybkimi męskimi ;) Stosując paski owulacyjne myślę że najlepiej współżyć do dnia w którym pojawiły się dwa paski na teście.. Ale znawcą nie jestem więc nie gwarantuję sukcesu (choć znam osoby które tak robiły i też mają córeczki) :)

    Nam się marzy synek do pary... ale kolejna córeczka oczywiście też będzie wielkim skarbem w naszym życiu;)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 15 października 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Bierzecie wiesiolka na sluz? Ja lykam Oeparol femina. Odpowiednia ilosc plynow tez jest wazna. Tez mam lipe ze sluzem, ale widze poprawe, a podczas staran stosuje zel intymny Conceive :-)

    Ja w tym cyklu też biorę ten Oeparol ale póki co jakiejś znaczącej poprawy nie zaobserwowałam.. :(

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 15 października 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    ok daj znać co i jak trzymaj sie do jutra :)

    Hejka no to wielkie nic....
    lewy jajnik powiększony a w nim płyn:-( wiec albo miałam późna owulacje albo coś się dzieje:-((( W tej sytuacji CLO odpada.
    Dostałam duphaston....
    a w następnym cylu estrofem..

    a co tam u Was?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 października 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    U mnie teraz był MEGA śluz. Jeszcze takiego rozciagliwego chyba nigdy nie miałam. Może mi się płodność poprawiła po porodzie? ;)
    Na to wyglada :-D A w 1 cs tez taki mialas?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 października 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unt ja ciagle czekam na @, ale jestem totalnie zdezorientowana, bo pojawilo mi sie sporo sluzu...

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://planowanieplci.blox.pl/2010/05/Dylematy.html Poczytajcie jesli chcecie dziewczynke :-P

    missy83 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 15 października 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Unt ja ciagle czekam na @, ale jestem totalnie zdezorientowana, bo pojawilo mi sie sporo sluzu...

    Jaki to dzień cyklu?
    Bo u mnie już 40.... i po wczorajszej wizycie wiem tyle jajnik lewy powiększony z płynem ... i nie wiadomo czy to po pęknięciu pęcherzyka czy cos innego....
    Dostałam duphaston.... kurcze co Wy o Tym myślicie?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 15 października 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    http://planowanieplci.blox.pl/2010/05/Dylematy.html Poczytajcie jesli chcecie dziewczynke :-P
    :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 15 października 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Na to wyglada :-D A w 1 cs tez taki mialas?

    Śluz był rozciagliwy,ale nie aż taki dorodny;)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 15 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się zaczęły mdłości :/

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 15 października 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    A mi się zaczęły mdłości :/

    Gratuluję:-) i życzę zdrówka!!!!!

    co bym dała, żeby również mieć mdłości właśnie z tego powodu:-)

    missy83 lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 15 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy 83, ja też bym przede wszystkim chciała zdrowe i donoszone tym razem, ale oczywiście w głębi duszy myślę o synku szczególnie ze względu na meza.
    Córa wzięła się z serduszkowania 3 dni przed Owu.
    Poznej tak sobie wyliczyłam bo nie spodziewałam się ciąży akurat w tym miesiącu.

    Teraz może testy owu pomogą celować w chłopaka zobaczymy.

    chociaż czytałam, ze i tak są mężczyźni , którzy maja tylko zenskie lub tylko męskie plemniki i nic nie pomoze wtedy.
    To są te przypadki, kiedy para ma 6 córek czy 7 synów i probuja dalej :)

    missy83, unt, celia lubią tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 października 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    A mi się zaczęły mdłości :/
    Przy takim hcg nie dziwota :-P :-P :-P

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 października 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    Jaki to dzień cyklu?
    Bo u mnie już 40.... i po wczorajszej wizycie wiem tyle jajnik lewy powiększony z płynem ... i nie wiadomo czy to po pęknięciu pęcherzyka czy cos innego....
    Dostałam duphaston.... kurcze co Wy o Tym myślicie?
    Mam udostepniony wykres, wiec mozesz smialo zagladac ;-) Wydaje mi sie, ze dupek ok, choc ekspertem nie jestem i nigdy go nie bralam.

    unt lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jak ja bym chciaa miec znowu mdłości wymioty i te wszystkie ciązowe dolegliwosci może się uda w tym cyklu :) mam do was proźbę bo przez ten rok miałam cykle takie 43,35,37,37,42,36,33,32 i nie wiem do końca kiedy zacząć robić testy owulacyjne w poprzednim śluz płodny miałam w16-18 dc a teraz nadal piecze mnie po prawej stronie cholera wie czy to jajnik czy co już głupieje z tego wszystkiego juz mezowi powiedzialam że minimum co 2 dzień bedzie serduszkowanie bo inaczej nie zajdziemy w ciaze

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 października 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, warto mierzyc temperature, bo wtedy mozna sie dowiedziec kiedy jest owulacja, zwlaszcza, ze nie jestes jednoznacznie tego potwierdzic dzieki obserwacji sluzu. Ja mialam przed ciaza cykle ok 31-dniowe z owulacja miedzy 19 a 21 dniem cyklu, ale dowiedzialam sie tego po paru cyklach z mierzeniem tempki. Proponuje kupic na poczatek kilka opakowan testow i w pierwszym cyklu zamiast standardowo zrobic 5, zrobisz ich nascie zaczynajac np od 13 dc. Do tego mierz tempke i prowadz wykres a bedzie dobrze :-)

    unt, DeLaCruz, celia lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 15 października 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny boje się trochę tego powiększonego jajnika i ten płyn, miała któraś kiedyś podobne doświadczenia?
    kurcze nigdy tego nie miałam...

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ