X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 16 listopada 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    ja mam miec @ 12 grudnia jak nie dostane to sikac na test bedę 15 w tym dniu 4 lata temu dowiedziałam sieże będę miec córeczkę ;) może bedzie szczęśliwy

    No cóż nie pozostaje nic innego jak trzymać mocno kciuki!Oby Twoje marzenie zmieniło się w rzeczywistość!!

    Karola0704 lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    No cóż nie pozostaje nic innego jak trzymać mocno kciuki!Oby Twoje marzenie zmieniło się w rzeczywistość!!
    dokładnie chyba wszystkim sie marzy taki prezent świąteczny oby to był czas spełnionych marzeń w końcu w grudniu marzenia sie spełniają :)

    missy83, unt lubią tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 listopada 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje DeLaCruz :-)

    Ola_85 - powodzenia Kochana :-)

    Ola_85, DeLaCruz lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 03:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...i Ja tez dolacze :) Moj pierworodny skonczyl wlasnie 8 lat i od dluzszego czasu nie daje mi zyc z pytaniami o rodzenstwo. Tak dlugo juz sie wykrecam z "siostrzyczka", ze przestaje wierzyc w moje coraz to nowsze wymysly na ten temat. Dorasta w oszalamiajacym tempie, a nadal jest jedynakiem. Dziecinstwo ucieka, a on nadal nie ma kompana do wspolnych zabaw, smiechu, a nawet i klotni.
    Ale mam ogromna nadzieje,, ze juz niedlugo bede najszczesliwsza mama dwojki szkrabow :)

    missy83, celia lubią tę wiadomość

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 17 listopada 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlacKAngel1989 wrote:
    ...i Ja tez dolacze :) Moj pierworodny skonczyl wlasnie 8 lat i od dluzszego czasu nie daje mi zyc z pytaniami o rodzenstwo. Tak dlugo juz sie wykrecam z "siostrzyczka", ze przestaje wierzyc w moje coraz to nowsze wymysly na ten temat. Dorasta w oszalamiajacym tempie, a nadal jest jedynakiem. Dziecinstwo ucieka, a on nadal nie ma kompana do wspolnych zabaw, smiechu, a nawet i klotni.
    Ale mam ogromna nadzieje,, ze juz niedlugo bede najszczesliwsza mama dwojki szkrabow :)

    rozumiem to doskonale... mój 6 latek też zaczyna pytać kiedy? a czemu? a inni? ale wierze, że się udaa!!! leki lekami... a wszystko w rękach Boga! Zbliża się magiczny czas więc działamy!!!!

    gabryśka, missy83, DeLaCruz lubią tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie dziewczyny :) u Mnie to samo :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlacAngel,unt,gabryśka - no mój już 5,5 l.ma,i tez zaczął mówić coś w tym stylu: "A kiedy będziemy mieć w domu dzidzię, to..." I gada o planach. Urocze urocze :-)

    unt, Ola_85 lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest problem z tym żeby nie nosić córci (jedyne 14 kg żywej wagi).. Bo rano do żłobka i biegiem do pracy więc żeby się nie spóźnić to biorę ją na ręce.. w domu też różnie bywa.. dziś w nocy miała jakieś koszmary więc znów musiałam ją na rękach nosić i uspokajać.. A niestety te kilogramy dają się we znaki mojemu kręgosłupowi..

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja ma 3.5 i od roku nam marudzi i braciszka ale nie mogliśmy teraz gdy bardzo chcemy to jakos nie wychodzi ale mam nadzieję że sie uda jeszcze w tym roku

    missy83, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia nie deklaruje jakiej płci ma być Jej rodzeństwo, tylko jak widzi małe dzieci to mówi że to jej dzidzia :D

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę do szanownych pań wstąpić? :)
    Mój ma 3,5 i publicznie obnaża mój brzuch wrzeszcząc do pępka- "czy masz tam już dla mnie braciszka".Rzuca się na wózki z bobasami i piskliwym głosem mówi" mamusiu wsadź tego słodkiego dzidizusia do brzuszka". Także nie ma co się opierniczać, tylko spiąć się muszę:)

    MOI, missy83, celia, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas dziś była moja koleżanka z 2 córeczkami jedna tez 3.5 roku chodzi z moją córką do przedszkola a 2 ma 5 miesięcy cudowna dziewczynka taka maleńka jak ja trzymalam na rękach przypomniało mi sie jak córcia byla malutka ten zapach jak ja marzę o takim maluszku :) córcia tez powiedziała żebyśmy zostawili sobie malutką że ona chce siostrzyczkę :)oby miała prezent na gwiazdkę :)

    MOI, missy83 lubią tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie wzruszajace sa wasze opowiesci!!! Jak to mozliwe, ze tak male dzieci odczuwaja tak silna potrzebe posiadania rodzenstwa??? Ale sie wzruszylam...

    celia, h_anulka, missy83 lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no córcia mi sie pyta dlaczego Kacper ma Mateuszka ( brat ma 2 dzieci ) Agataka ma Asię ( siostra ma 2 dzieci ) Ola ma Norberta ( siostra męza tez ma 2 ) nawet Wiki ma Gabrysie ( crci kolezanka ) a ja nie mam nikogo :( i co takiemu maluszkowi powiedzieć ostatnio ogladała zdjęcie jak byłam w ciązy i sie pytała jak ona się dostałado brzucha to jej powiedzieliśmy że mama z tata sie przytulała i tak znalazła sew brzuszko to wiecie co zrobiła? powiedziała mama przytulaj się do taty zamknęła nas w pokoju a sama poszła do siebie przyszła po chyba 20 minutach z pytaniem czy już braciszek jest w brzuszku :) a jak pytalismy się co chciała by na prezent od gwiazdorka to powiedziała że chce brata

    MOI, Gosiaczek, missy83 lubią tę wiadomość

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haloo, dziewczyny ja dzisiaj po poradę .... no cóż wszystko wskazuje na to, że mam cykl bezowulacyjny :( chyba juz nie ma na co czekać i zacząć brać duphaston?? poradźcie proszę? Nie wiem czy czekać... chociaż z drugiej strony po co - żeby się jajniki zapchały znowu? kolejny cykl z clo wiec nie potrzebne mi teraz torbiele :(... brać dzisiaj?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unt, nie mialam stycznosci z progesteronem, ale skoro nie bylo owulacji, to chyba nie ma sensu go brac? Moze niech jeszcze ktos sie wypowie w tym temacie?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unt ja zaczekałam do 36 dnia, wzięłam przez 5 dni po 2 tabletki i 2 dni po odstawieniu dupka miałam okres :) test owu miałaś pozytywny to bym poczekała jeszcze te 2 dni

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Letty :)
    ale już wzięłam dupka, i poczekam na @, ten cykl spisany na straty raczej.... nie wiem czy dobrze zrobiłam.... myślisz, że owulka mogła być?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    no córcia mi sie pyta dlaczego Kacper ma Mateuszka ( brat ma 2 dzieci ) Agataka ma Asię ( siostra ma 2 dzieci ) Ola ma Norberta ( siostra męza tez ma 2 ) nawet Wiki ma Gabrysie ( crci kolezanka ) a ja nie mam nikogo :( i co takiemu maluszkowi powiedzieć ostatnio ogladała zdjęcie jak byłam w ciązy i sie pytała jak ona się dostałado brzucha to jej powiedzieliśmy że mama z tata sie przytulała i tak znalazła sew brzuszko to wiecie co zrobiła? powiedziała mama przytulaj się do taty zamknęła nas w pokoju a sama poszła do siebie przyszła po chyba 20 minutach z pytaniem czy już braciszek jest w brzuszku :) a jak pytalismy się co chciała by na prezent od gwiazdorka to powiedziała że chce brata
    piękne ! :-)

    Karola0704 lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    Dzięki Letty :)
    ale już wzięłam dupka, i poczekam na @, ten cykl spisany na straty raczej.... nie wiem czy dobrze zrobiłam.... myślisz, że owulka mogła być?
    Ja niestety w tym temacie nie pomogę...
    Sama teraz idę po raz pierwszy w ogóle w życiu na monitoring owulacji.
    Wg mnie,ja mam wskazania do brania progesteronu,bo jak sobie badałam te 7-8 dpo w jakichś poprzednich cyklach wstecz,to miałam przeważnie niski...no i mam brudzenia przed @.
    Ale ... lekarz mi nie zaleca brać wcześniej,aniżeli jak będę wiedzieć,że już w ciąży jestem.
    Problem w tym,że mogę mieć przez niski prog problem z odpowiednią owulką lub zapłodnieniem,zagnieżdzaniem; w końcu sama sobie "zaleciłam" monitoring! Może jakoś przekonam lekarza,by dostać pozwolenie na te branie proga (miałam już dwie straty,więc raczej mam wskazania...).

    Pozdrawiam i miłego dnia.
    U nas leje i wieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 13:05

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ