X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do różnicy wieku to myślę że w każdym przypadku są plusy i minusy ;)
    i nie wiadomo co lepsze ;)
    jedno wiem... chciałbym aby moja córka miała rodzeństwo..
    kiedyś w przyszłości... siostra czy brat będą najważniejsi....
    tak jak teraz w moim wieku nie wyobrażam sobie że nie miałabym braci :)

    chociaż jak widzicie niektórzy decydują się tylko na jedno dziecko....

    ja sobie tego nie wyobrażam...

    oby się tylko udało :)

    MOI, celia, unt, missy83 lubią tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Czekamy na wiesci z wizyty!!!

    Moi, na szczęście Twoje przeczucie się nie sprawdziło :P jeden bobas prawie 3cm, machal rączkami i nóżkami ;)

    celia, unt lubią tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    Moi, na szczęście Twoje przeczucie się nie sprawdziło :P jeden bobas prawie 3cm, machal rączkami i nóżkami ;)
    Wooow! Jaki duzy czlowiek! Gratuluje! Jednoczesnie jestem szczesliwa i rozczarowana, ale najwazniejsze, ze jest po Twojej mysli :-D

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie córka ma 3,5 roku zawsze chiałam by róznica wieku była 4 lata mam nadzieję że to marzenie sie spełni juz niedługo i będziemy miec niespodzinkę miedzy mna i bratem jest 10 lat różnicy i miedzy siostrą a mna 9 myslę że to troszkę za dużo mam nadzieję że córka nie będzie musiała tak długo czekac na braciszka o którym marzy tym bardziej ża ja w kwietniu kończę 31 lat a maż w lipcu 40 oj miałby prezent na urodzinki ;)

    celia, Ola_85, missy83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz faktycznie jak piszesz, to nie wydaje mi się już to takie ciężkie :) a jak np podnosisz z łóżeczka, z wanienki, masz z kim zostawić, jak idziesz do gina?

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie umiem sobie wyobrazić tego że moje dziecko miałoby nie mieć rodzeństwa....a jak braknie nas rodziców, znajomi to nie rodzina...Rozumiem jedynactwo z przyczyn losowych (czyli po prostu mimo chęci nie ma możliwości by dziecko miało brata/ siostrę) ale z wyboru to moim zdaniem bardzo egoistyczne i wygodnickie podejście z krzywdą dla własnego dziecka. Pewnie, że zdarzają się rodzeństwa które nie za sobą ale to chyba rzadkość i jakiś problem w domu, że tak jest...

    gabryśka, celia, h_anulka, missy83 lubią tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwójkę rodzeństwa i dla nas oczywistym było, że Justysia musi mieć brata lub siostrę :)

    Kornelia też się czasem zastanawiam jak to będzie z dwójką maluchów, ale nie my pierwsze, nie ostatnie, damy radę :) Ja na szczęście mam teściów do pomocy, więc nie martwię się szczegółami ;) A co do ciąży, tak jak MOI, może ze dwa razy wymiotowałam, a poród ekspresowo w 1,5h siłami natury i mam nadzieję na drugi taki ;)

    Zgadzam się, że każda różnica wieku niesie ze sobą jakieś zagrożenia, ale i plusy. Najważniejsze, że w końcowym efekcie będą mieli na kogo liczyć :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa DeLaCruz gratulacje :D

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    DeLaCruz faktycznie jak piszesz, to nie wydaje mi się już to takie ciężkie :) a jak np podnosisz z łóżeczka, z wanienki, masz z kim zostawić, jak idziesz do gina?

    Franio śpi na materacu, więc sam wstaje :) a z wanny wyciąga mąż, bo mi zabronić. Franio do 12 jest w żłobku, więc mogę załatwić swoje sprawy, a po południu mąż jest już w domu, więc on się może nim zajac

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    poród ekspresowo w 1,5h siłami natury i mam nadzieję na drugi taki ;)
    Kurczaki, Celia!!! Drugi podobno jest jeszcze szybszy :-D :-D :-D Zebys tylko zdazyla do szpitala :-D :-D :-D

    celia, h_anulka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam dołączyć do Waszego forum:)Mam córeczkę, która w styczniu skończy 4 latka i postanowiliśmy z mężem postarać się o rodzeństwo dla niej. Staramy się 3 cykl, termin @ wypada mi 23 listopada choć bardzo bym chciała żeby tym razem @nie przyszła. Jak na
    razie zero objawów opróżnianie tego, że w piątek miałam strażnik klocie w brzuchu a dziś tak pobierają mnie piersi, tzn to jest takie jakby mrowienie...ale nie jestem pewna czy sama sobie nie wmawiam, bo to czas człowiek fisiuje:) w piątek chce zrobić test.

    celia lubi tę wiadomość

  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Ja mam dwójkę rodzeństwa i dla nas oczywistym było, że Justysia musi mieć brata lub siostrę :)

    Kornelia też się czasem zastanawiam jak to będzie z dwójką maluchów, ale nie my pierwsze, nie ostatnie, damy radę :) Ja na szczęście mam teściów do pomocy, więc nie martwię się szczegółami ;) A co do ciąży, tak jak MOI, może ze dwa razy wymiotowałam, a poród ekspresowo w 1,5h siłami natury i mam nadzieję na drugi taki ;)

    Zgadzam się, że każda różnica wieku niesie ze sobą jakieś zagrożenia, ale i plusy. Najważniejsze, że w końcowym efekcie będą mieli na kogo liczyć :)

    Wow 1,5h to marzenie :) ja z moimi 35h zdazylabym trójkę dzieci urodzić :P

    celia lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy wszystkim za gratulacje :) trzymam za Was kciuki;)

    MOI, celia lubią tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez próbuje przywrócić cykl po tabletkach.Jutro lekarz zobaczymy jakie zalecenia beda

    missy83 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila30 wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam dołączyć do Waszego forum:)Mam córeczkę, która w styczniu skończy 4 latka i postanowiliśmy z mężem postarać się o rodzeństwo dla niej. Staramy się 3 cykl, termin @ wypada mi 23 listopada choć bardzo bym chciała żeby tym razem @nie przyszła. Jak na
    razie zero objawów opróżnianie tego, że w piątek miałam strażnik klocie w brzuchu a dziś tak pobierają mnie piersi, tzn to jest takie jakby mrowienie...ale nie jestem pewna czy sama sobie nie wmawiam, bo to czas człowiek fisiuje:) w piątek chce zrobić test.

    MIla to mocno ściskam kciuki :D Ja pewnie nie wytrzymam do soboty i też siknę w pt na test :D

    MOI, DeLaCruz lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    MIla to mocno ściskam kciuki :D Ja pewnie nie wytrzymam do soboty i też siknę w pt na test :D
    Juz nie moge sie doczekac!!!!! :-D

    celia lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję DeLaCruz :) dbajcie o siebie i rośnijcie zdrowo :)

    Mam nadzieję, że niebawem i My do Ciebie dołączymy :)

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    MIla to mocno ściskam kciuki :D Ja pewnie nie wytrzymam do soboty i też siknę w pt na test :D

    Celia to obie niecierpliwe testujemy w piątek. .oby to był nasz szczęśliwy dzien:)

    celia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam miec @ 12 grudnia jak nie dostane to sikac na test bedę 15 w tym dniu 4 lata temu dowiedziałam sieże będę miec córeczkę ;) może bedzie szczęśliwy

    celia lubi tę wiadomość

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 16 listopada 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    Dziękujemy wszystkim za gratulacje :) trzymam za Was kciuki;)

    No pięknie!!! Gratuluję i życzę zdrówka dla Ciebie i maleństwa(:)

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ