X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jestem mamą 4-letniego mężczyzny i staramy sie z mężem od stycznia. Z pierwszą ciążą zaskoczyło od razu. Teraz musimy sie chyba bardziej nagimnastykowac :P tym bardziej że mąż ma prace wyjazdową,w więc nie zawsze jest możliwość na prokreacje. Miłego dnia dziewuszki ;)

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    a55a0765ad.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna, tak! Znamy się z Grudniówek :) Cieszę się, że jesteś, bo kiedy podzieliłam się z paroma osobami informacją, że zaczynamy starania, to spotykałam się z zaskoczeniem, że tak szybko :) A my chcemy mieć ten niewyspany, niemowlęcy okres za nami... JAK NAJSZYBCIEJ! ;)
    Ale tylko neiwyspania nie będzie mi szkoda. Cała reszta jest cudowna :) Niech coś na ten temat powiedzą dziewczyny, które mają 6, 7 letnie maleństwa - fajnie zatęsknić za niemowlakiem, prawda? :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    MOI, widziałam wpis... wszystko ok? bardzo mi przykro:-(
    Fizycznie w miare ok, choc boli mnie bok. Zaciskam zeby przy byly kichnieciu lub glebszym wdechu, po prostu jestem poobijana. Psychicznie chyba gorzej, choc pomalu ukladam sobie to wszystko w glowie. Bog mial inny plan, nie mialam byc teraz w ciazy! Najpierw infekcja, teraz to...

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciesze sie, ze jest nas tu coraz wiecej! Trzymam za was kciuki!!!

    missy83, Marta29, Ola_85 lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brudzenia i plamienia skonczyly sie z dniem 10.11 i zzczęłam @. Teraz już ją kończę... no i obaczymy jak z tym cyklem. Myślę o monitoringu. Już sama nie jestem pewna kiedy mi pęka pęcheezyk ... no i myślę nad zbadaniem prog 3 razy pod rząd.

    Moi - no życzę by przyszły cykl bez żadnych infekcjowych niespodzianek się odbył i na spokojnie żebyś cieszyła się staraniami.

    Życzę wszystkiego najlepszego również reszcie starających się.
    Oby coraz więcej szczęśliwych cykli :-) !

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zokeia wrote:
    Dynamiczna, tak! Znamy się z Grudniówek :) Cieszę się, że jesteś, bo kiedy podzieliłam się z paroma osobami informacją, że zaczynamy starania, to spotykałam się z zaskoczeniem, że tak szybko :) A my chcemy mieć ten niewyspany, niemowlęcy okres za nami... JAK NAJSZYBCIEJ! ;)
    Ale tylko neiwyspania nie będzie mi szkoda. Cała reszta jest cudowna :) Niech coś na ten temat powiedzą dziewczyny, które mają 6, 7 letnie maleństwa - fajnie zatęsknić za niemowlakiem, prawda? :)
    Potwierdzam,oj potwierdzam....tak bardzo zaluje,ze tyle odkladalam starania o kolejne dziecko. Teraz corcia ma 6 lat a z bobaska zostaly nam zdjecia. Wysypiam sie ile chce I marze o nocnym kwileniu. Sama Natalcia czesto pyta dlaczego jest sama,czemu inni maja siostre,brata a ona jest sama. Maz rowniez bierze mala w ramiona I z czuloscia wspomina jakie to bylo malenstwo...

    missy83, zokeia lubią tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy jest tu juz jakas foasolka??jak ida starania??

    km5s8ribs34fnes6.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 13 listopada 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delacruz jest w ciazy (obstawiam bliznieta) i chyba tyle...

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi nic nam nie napisałaś na październikowych! Albo ja nic nie widziałam! Trzymaj się zdrowo! I nie martw się zajdziesz w następnym cyklu. A może i ten będzie szczęśliwy :-) nic straconego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 21:22

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Moi nic nam nie napisałaś na październikowych! Albo ja nic nie widziałam! Trzymaj się zdrowo! I nie martw się zajdziesz w następnym cyklu. A może i ten będzie szczęśliwy :-) nic straconego
    Oj pisalam na biezaco ze szpitala... No i wlasnie to nie jest nic straconego, bo tomograf zabija mlode komorki i nie mam szans na ciaze w tym cyklu (tak powiedzial lekarz). Moj wykres zdaje sie to potwierdzac...

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie my zaczynamy kolejny cykl starań i tym razem ni będe czekac do kolejnej @ tylko jak poczuje objawy to natychmiast na bete i do lekarza bo na 80 % wiem że to co miałam w tym cyklu to była ciaza biochemiczna niestety bo inaczj nie było by tych objawów i delikatnej 2 kreseczki jest żal troche poczucia winy alei nadzieja że kolejnym razem wyjdzie jedno co mnie cieszy to to że chyba cykle mi sie zmniejszyły z 37 na 32 dni oby tak zostało

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Oj pisalam na biezaco ze szpitala... No i wlasnie to nie jest nic straconego, bo tomograf zabija mlode komorki i nie mam szans na ciaze w tym cyklu (tak powiedzial lekarz). Moj wykres zdaje sie to potwierdzac...

    to musiałam w jakiś sposób przegapić :/ dobrze, że Julci nie było z Tobą... może jest Ci pisane urodzić w październiku? ;)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 14 listopada 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Delacruz jest w ciazy (obstawiam bliznieta) i chyba tyle...

    W poniedziałek się przekonamy :P :P

    MOI lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delacruz od razu pisz ile Fasolinek w brzuszku siedzi :D

    Ja w zeszły poniedziałek wróciłam do pracy po 15 miesiącach :O Miałam nadzieję zajść w ciążę wcześniej, ale cykl wrócił dopiero po odstawieniu Żabki od piersi. W każdym razie obym długo tam miejsca nie zagrzała, trzymajcie kciuki -dziś 6 dpo ...

    MOI a może jednak, jakimś cudem, lekarz się mylił... ;)

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    dzięki CELIA za zaproszenie :) szukałam, ale jakoś nie znalazłam forum o drugim dziecku :)
    Mam córeczkę i marzy mi się rodzeństwo dla mojej Niusi :)
    Za kilka miesięcy chciałabym się zacząć starać... tylko muszę namówić męża :P

    km5sgu1rsgnmyz2x.png

    bfaregz2oa0msiyl.png

    zokeia, celia, Gosiaczek, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 14 listopada 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super, przybywa nas :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zokeia hej :) będziesz się starać o drugie dziecko? Czy już się starasz? :)

  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 15 listopada 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam od stycznia. Póki co próbuje przywrócić cykl. Miałam wyluzować ale znając mnie, to będę spieta jak przy staraniach o pierwsze dziecko. :)
    Dziewczyny jak wyglądały Wasze cykle/miesiączki po porodzie? Czy którejś zdarzyło się kilkudniowe plamienie, czy okres był normalny?

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zokeia wow super :) Jesteś na urlopie rodzicielskim teraz? Ja na zaległym urlopie wypoczynkowym do końca roku, później idę na wychowawczy, niestety bezpłatny :( Jak Twój synek ma na imię? :)
    Ja okres po porodzie dostałam po 4 miesiącach, ale co się dzieje to szok. Pierwsze dni leje się ze mnie :( cykle mam nieregularne, z ostatnich miesięcy np. 39, 27, 30, 34, 29... masakra co? Bez testów owulacyjnych się nie obędzie :P

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 15 listopada 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy okres po porodzie dostałam właśnie 20 października czyli po 14 miesiącach ;) Ale karmiłam piersią i niestety dopiero po odstawieniu cykl powrócil. Ten pierwszy (i oby jedyny) był w zasadzie skąpy co mnie zdziwiło, bo spodziewałam się powodzi. Drugie moje zdziwienie, że wszystko natychmiast powróciło do rytmu sprzed porodu czyli owulka ok 19/20dc no i zobaczymy :)
    Ja wróciłam do pracy w tym tygodniu i bardzo chciałabym jak najszybciej znów być z Żabką, czekając na rodzeństwo ;) Zokeia ja z przyjemnością wróciłam do pomiarów i tego oczekiwania, odliczania, ale ja jestem dziwna :P

    Gosiaczek, missy83 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ