X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj to jajecznice jadłby co dziennie uwielbia ostatnia była wczoraj ;)

    MOI lubi tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć, z tą jajecznicą ;-)

    miłego dnia dla Staraczek :-)

    Pozdrawiam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 10:59

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 6 listopada 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tradycyjnie przez weekend na śniadanie jest jajecznica z parówką bo tak sobie życzy nasza córeczka ;)

    MOI lubi tę wiadomość

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nemka Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć bo ciężko tak samej. Staramy się już 18 miesięcy o drugiego maluszka. Przy pierwszej ciąży zero problemów, a teraz wciąż brak dwóch kreseczek. Podziwiam Was za optymizm, bo ja już tracę siły, nawet z nadzieją już ostrożnie, żeby przy kolejnej @ mniej bolało. Myślę że z Wami będzie raźniej pozdrawiam :)

    MOI, missy83, Ola_85, Martek32 lubią tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 9 listopada 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nemka witamy! Razem razniej! A im nas wiecej tym weselej :-D :-D :-D Powiedz nam jeszcze ile masz lat i w jakim wieku jest Twoj pierwszy skarb.

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 9 listopada 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemka - witaj!
    Ja byłam pełna nadziei i optymizmu na ten cykl,ale niedługo go muszę zamknąć,a z powodu nadchodzącej @,która niech się już rozkręci,bo te jej skąpe początki są bardzo frustrujące i mnie niepokojące...
    Już myślałam,że tak trochę castagnus pomoże na te plamienia..
    ale nie..przecież on jest na pms i bolesne miesiączki pewnie głównie,bo to owszem,mi się zmniejszyło.Natomiast chyba w tych plamieniach,to suplementacja prog mi by pomogła.
    Coś czuję,że w tym siedzi problem.A lekarze...ciągle ta śpiewka:"Jak pani będzie już wiedziała,że jest w ciąży,to wtedy dopiero zacząć brać luteinę..".
    No i krew mnie zaczyna zalewać...ale w mózgu (!) , tam na dole skąpizna już od piątku,brudzenie,znikome plamienie/krwawienie i takie tam...no niestety,to raczej objaw zbyt niskiego prog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 23:26

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 10 listopada 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy a badalas progesteron? O ile sie nie myle magnez i wit b6 moze pomoc w tych sprawach, zreszta ogolnie dobrze robia plodnosci :-)

    missy83 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny jak u was starania??ja czekam na ...sama nie wiem na co moj wykres jest jakis dziki,dzis jest w miare ok nic mnie nic nie boli,ale wczoraj była tragedia...

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Dobrze wiedzieć, z tą jajecznicą ;-)

    miłego dnia dla Staraczek :-)

    Pozdrawiam :-)
    aaa ciebie to gdzies widzialam moja kolezanko :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h_anulka wrote:
    Nie wiem dziewczyny skąd bierzecie tyle optymistycznej wiary w to że się uda.. ;) u mnie to już będzie 6 cykl starań i powoli tracę nadzieję, że w końcu nam się uda..
    u mnie tez 6 cs bedzie jesli okaze sie ze moj cykl diabeł ogonem nakrył.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie u mnie jak na razie bez zmian nadal chodzę co chwile siku bola mnie strasznie piersi plecy i krzyż jestem zmeczona senna wczoraj robiłam test ciazowy PINK i po godzinie pokazała się 2 kreseczka mąż ja widział ale dziś wieczorem miałam jakieś dziwne plamienia przez chwile bolał mnie brzuch tak jak na @ i juz jest po wszystkim jak na razie nie plamię nie wiem co to mogło byc rano powtórze test .

    A mam jeszcze pytanie do babeczek które maja juz 2 dzieci czy jak byłyscie w ciazy z 2 maluszkiem to starszak przytulał sie więcej jeszcze gdy nie wiedział że bedzie miał rodzeństwo ? bo córka 3,5 roku od jakiegos tygodnia jakby była nie moja częściej mnie przytula całuje głaszcze mi brzuch nic jej jeszcze nie mówilismy bo nie ma na rzie czego jej mówić > Kolezanka twierdzi że mała czuje że jej czas jedynaczki się skończy czy to prawda ?

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    A mam jeszcze pytanie do babeczek które maja juz 2 dzieci czy jak byłyscie w ciazy z 2 maluszkiem to starszak przytulał sie więcej jeszcze gdy nie wiedział że bedzie miał rodzeństwo ? bo córka 3,5 roku od jakiegos tygodnia jakby była nie moja częściej mnie przytula całuje głaszcze mi brzuch nic jej jeszcze nie mówilismy bo nie ma na rzie czego jej mówić > Kolezanka twierdzi że mała czuje że jej czas jedynaczki się skończy czy to prawda ?

    Ja w prawdzie nie mam dwójki dzieci ale moja córeczka też ostatnio ma takie dziwne nawyki, ciągle przychodzi i chce się przytulać i powtarza, że mamusia jest tylko jej :) a w ciąży na pewno nie jestem..

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj nemka! wiadomo, że razem łatwiej. Z tego powodu i ja tutaj jestem :) staramy się 11 cykl o rodzeństwo... Trzeba myśleć pozytywnie, co nie?? :)

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączę się i przedstawię, bo tu u Was raźniej :) od stycznia chcemy rozpocząć starania o rodzeństwo. Najlepiej o siostrę ;) mam 31 lat, cudownego syna, a przed nim 1 krótką ciążę. Póki co czekam na okres. Ograniczyła karmienia, ale jak dotąd plamę co drugi dzień. Mam mikro okres, albo wielokrotną owulację ;) czas wrócić do mierzenia temperatury.

    Gosiaczek lubi tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 11 listopada 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zokeja pamiętam Cie z Grudniówek , mm rację ? To niesamowite że wiele z nas wraca tu po roku,by znów się starać :)

    Meginka, zokeia lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nemka Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 12 listopada 2015, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za miłe przyjęcie. Lat mam 30, a mój smyk 4. Pisałam w 1-szym dniu nowego cyklu, a pewnie i u Was jest on trudny. Teraz mimo wszystko rosną nadzieje, bo przecież znów jest wszystko możliwe.

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 12 listopada 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI, widziałam wpis... wszystko ok? bardzo mi przykro:-(

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja tu już chyba kiedyś chyba przez chwilkę byłam ale się zawieruszyłam :)
    Mam córkę,lat 6,panienka już :) o rodzeństwo walczymy 16 cykl! Na razie mąż bierze swoje męskie witaminki,dajemy sobie czas do grudnia a potem zaczniemy wałęsać się dalej po lekarzach. Lat mam 29 :)
    Miłego dnia wszystkim :) niech Wam przyniesie duuuuuużo dobrego <3

    missy83 lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    zokeja pamiętam Cie z Grudniówek , mm rację ? To niesamowite że wiele z nas wraca tu po roku,by znów się starać :)
    Hej :) ja też wracam na forum :) Mam 26 lat i prawie dwuletniego brzdąca :) właśnie zaczynamy starania o rodzeństwo :) na ten cykl nie liczę raczej, bo miałam zapalenie pęcherza i brałam furaginę, wiec mogła mi coś tam poprzesuwać w cyklu, ale zobaczymy :) Teraz zupełnie inaczej do tego podchodzę, w pierwszej ciąży strasznie się nakręcałam, było mierzenie temp, testy owu, cuda wianki, i wielka panika gdy w pierwszym cyklu starań się nie udało. Teraz się z tego śmieję, po co tak się spinałam? Nie wiem. Luzik, będzie co ma być :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @ :/ powinnam mieć 2 października... nie miałam... poszłam po duphaston a teraz jestem 3 dzień po ostatniej tabletce i dalej czekam... Chciałabym już zacząć nowy cykl bo w tej chwili mój bieżący liczy sobie 44 dni :/

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ