X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 15 listopada 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym, dziewczyny, gdyby zachodziło się w ciążę od wpatrywania w wykres to bym chyba była w ciąży z ośmioraczkami :P

    missy83, MOI lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 15 listopada 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) tez staram sie o rodzenstwo dla mmojego 4,5 letniego synka ale bezskutecznie od ponad roku juz nie wiem sama co myslec . maz sie badal niby wyniki w miare bez szalu ale nie sa zle .ja tez mam owulki co miesiac hormony tez ok nie wiem co myslec

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmiłam piersią rok i miesiąc, naprawdę intensywnie, a okres dostałam już po 4 miesiącach... zdziwiona byłam, że tak szybko.

    celia lubi tę wiadomość

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 15 listopada 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) I ja niedługo z mężem oczywiście :P rozpoczniemy starania o rodzeństwo dla Frania :) myślę, że styczeń, marzec...muszę kilka spraw unormować i przekonać męża na 100 %

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2015, 13:31

    celia lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 15 listopada 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia-nie jesteś dziwna,jak napisałaś;-) . Jesteś po prostu stworzona do bycia matką :-). A te pomiary,obserwacje własnego cyklu to sama przyjemność, no i zawsze jakaś wiedza .

    Witam nowe Staraczki o rodzeństwo:-)
    Życzę owocnych starań:-)

    Gosiaczek, celia, unt, Ola_85 lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 15 listopada 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zokeia wrote:
    Zaczynam od stycznia. Póki co próbuje przywrócić cykl. Miałam wyluzować ale znając mnie, to będę spieta jak przy staraniach o pierwsze dziecko. :)
    Dziewczyny jak wyglądały Wasze cykle/miesiączki po porodzie? Czy którejś zdarzyło się kilkudniowe plamienie, czy okres był normalny?

    U mnie od razu normalny okres. 10,5mc po porodzie. Pierwszy cykl był bez owu i trwał 38dni (zwykle mam 31), ale w drugim już udało się zajść :)

    Gosiaczek, MOI lubią tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 15 listopada 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A karmilam 13mc :)

    celia lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 15 listopada 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    U mnie od razu normalny okres. 10,5mc po porodzie. Pierwszy cykl był bez owu i trwał 38dni (zwykle mam 31), ale w drugim już udało się zajść :)


    GRATULACJE :)!!

    Franuś będzie miał rodzeństwo :) ciekawe kiedy mój FRANKO zostanie starszym bratem?! :)

    DeLaCruz, missy83 lubią tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy okres miałam 9 miesięcy po urodzeniu córeczki.. Ale pierwszy cykl trwał tylko 14 dni. później już względnie wróciło do normy - od 26 do 34 dni..

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 15 listopada 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam do pogawędek o wszystkim i o niczym - zaczynamy starania o drugiego maluszka :)
    poznajemy się na nowo , wspieramy i podpowiadamy

    My mamy 13 miesięcznego synka Nikosia i zaczęliśmy starania o drugiego maluszka, gdyż z Nikosiem nie było łatwo - mnóstwo prób, leków, wizyt u specjalistów ale udało się i mam nadzieję że i tym razem się uda

    missy83 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy 3,5 letnia córeczke Julkę od kilku miesiecy nam mówi że chce brata ale dopiero teraz zaczelismy sie starać o maluszka tzn od 3 miesiecy z czego 2 dosć intenstywnie ten bedzie 3 tak bardzo chciałabym zrobiccórci prezent na swieta i podarować ej maleńkie buciki dla braciszka - Juz widze jej radość och marzenia nic nie kosztują a może się spełnią ;) jestem własnie w 5dc i zyję nadzieją że się uda i nie bede musiała wracać do pracy w styczniu czego też sie bardzo boję że córka to źle bedzie znosić nadzieja umiera ostatnia oby sie nam wszystkim udało :)

    missy83 lubi tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    U mnie od razu normalny okres. 10,5mc po porodzie. Pierwszy cykl był bez owu i trwał 38dni (zwykle mam 31), ale w drugim już udało się zajść :)
    Czekamy na wiesci z wizyty!!!

    missy83, DeLaCruz lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a nie macie obaw, jak w ciąży przy małym dziecku dacie sobie radę? Przecież potrzeba podnieść z łóżeczka, wziąć na rączki, w dodatku tak jak ja miałam wymioty intensywne do 5 miesiąca :(
    Bardzo bym chciała drugie dziecko, ale czasami dopadają mnie mega obawy. Nie mam pomocy ani mamy, ani teściowej.
    A jak będę musiała dużo leżeć, albo pójdę do szpitala? Mąż dużo pracuje.

    km5sgu1rsgnmyz2x.png

    Pocieszcie mnie Kochane :(

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia, pewnie, ze sie nad tym zastanawiam. Tez nie mamy pomocy mamy i tesciowej. Jednak mnie to nie zniecheca, wierze, ze bedzie dobrze :-)

    missy83 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI dzięki :) a jaką miałaś ciążę? Dużo wymiotowałaś? Poród naturalny?
    Ja miałam cc, ułożenie pośladkowe.

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 16 listopada 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) my też się staramy o rodzeństwo . Nasza córka ma już 7 lat :) .. z różnych powodów nie staraliśmy się wcześniej...a ten czas tak szybko zleciał... Dopiero od kilu miesięcy intensywne starania...a tu nic. A ja naiwna myślałam że w pierwszym miesiącu się uda ;) . Dziś zrobiłam badania hormonów.. wyniki będę miała w tygodniu...a w sobotę wizyta u endo.

    missy83, celia, Ola_85 lubią tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 listopada 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    W moim przypadku syn ma 5,5 l.,tak więc z drugim dzieckiem - jak nam się trafi niedługo czy później, to będę mieć zdecydowanie lżej.

    Ale dziewczyny....ja zawsze chciałam by różnica pomiędzy dziećmi była jak najmniejsza,bo by się nawzajem lepiej rozumiały, bawiły, ale... życie widocznie chciało inaczej,choć ja mogłam pozwolić sobie na drugie,ale raz że odkładaliśmy,a dwa razy wczesne straty.. ale lepiej nie rozpamiętywać- tylko patrzeć w przód :-) . I "zrobić" rodzeństwo dla synka ;-). Najważniejsze by zdrowa ciąża i zdrowe dziecko.

    Dopinguje Wam, Nam bardzo mocno - by był miły prezencik na święta ;-)
    Również zapraszam do pogaduszek :-)
    Miłego dzionka :-* . Choć deszczowo i zimnawo... ale gorrrące staranka nas rozgrzeją - bez nacisku oczywiście - pamiętajmy o luzie - postawmy na romantyzm i upojenie :-). Wtedy o owoc miłości łatwiej - bo pamiętajmy - "nic na siłę" :-).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 11:13

    celia lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    MOI dzięki :) a jaką miałaś ciążę? Dużo wymiotowałaś? Poród naturalny?
    Ja miałam cc, ułożenie pośladkowe.
    W sumie wymiotowalam tylko pare razy w pierwszym i drugim trymestrze, ciaza przebiegla ksiazkowo, porod tez ksiazkowy silami natury :-)

    celia lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie też nie chcę dużej różnicy wieku... dużo osób mnie straszy, że z dwójką to już czasu dla siebie nie będę miała na pewno itd... jest więcej obowiązków niż z jednym, ale myślę, że to kwestia zorganizowania... mam taką nadzieję :)

    km5sgu1rsgnmyz2x.png

    missy83 lubi tę wiadomość

  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    Dziewczyny, a nie macie obaw, jak w ciąży przy małym dziecku dacie sobie radę? Przecież potrzeba podnieść z łóżeczka, wziąć na rączki, w dodatku tak jak ja miałam wymioty intensywne do 5 miesiąca :(
    Bardzo bym chciała drugie dziecko, ale czasami dopadają mnie mega obawy. Nie mam pomocy ani mamy, ani teściowej.
    A jak będę musiała dużo leżeć, albo pójdę do szpitala? Mąż dużo pracuje.

    km5sgu1rsgnmyz2x.png

    Pocieszcie mnie Kochane :(

    To ja powiem jak to wygląda w praktyce. Franio zaczął chodzić więc jest o niebo łatwiej, jak wyciąga rączki to biorę to za jedną rączkę i idziemy gdzie chce. Staram się nie podnosić z ziemi schylajac się tylko siadam na kanapie, on mi wlazi na kolana i dopiero podnoszę. Okazuje się nie takie trudne w praktyce jak się wydaje :)

    celia lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ