X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Co tu tak cicho dziewczyny ? Nikt juz sie nie stara o rodzeństwo :-P
    Witaj Belldandy :-)

    hej ja się staram :) Tzn. na razie z przyczyn zdrowotnych przerwa... Mamy już 5 letnią córkę, a w grudniu 2015, tuz przed Świętami Bożego Narodzenia w 13 tc stracilismy nasze drugie maleństwo...

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia chodzi o ten pyłek z kwiatków tak co
    Pszczoły zapylają ? Mam taki w domu akurat :-D do babci kupiłam ale nie chciała,może spróbuje :-)

    Mikka wiem co czujesz przytulam
    :-* ja do teraz mysle,ze to zły sen i nie dociera do mnie,ze moja córcia jest na cmentarzu :-( myśle,ze uda nam
    Sie jeszcze urodzić kolejne maleństwo i wszystko będzie dobrze ... Ja juz powoli tracę siły w tych staraniach,bo tyle miesięcy :-/ a jakie badania robiłaś ?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pylek pszczeli :) takie zolte granulki. Jak masz, to polecam uzywac :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj tak mam :-) to zacznę pić może coś pomoże ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) myślę,że ten co mam będzie ok mam od pszczelarza,tylko musze poczytac ile tego pić przy staraniach ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pilam mala lyzeczke na szklanke po nutelli. Tylko u mnie to byla minimalna dawka, zeby sprawdzic, czy syn nie jest uczulony (bo wtedy karmilam piersia). Kolezanka pila lyzke stolowa na duza szklanke.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up, up!


    Co tu tak cicho? Wątek przymiera Co u Was dziewczyny? :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie trzeba ożywić ten wątek :-) przecież dużo kobietek stara sie o rodzeństwo :-D hallo dziewczyny gdzie jesteście ? :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam się :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my już za 2 cykle będziemy planować rodzeństwo dla synka. A powiedzcie mi chciałybyście mieć dzieci ten samej płci, czy teraz przeciwnej ? :)

    Alexiaa, Bluberry lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie dziewczyny może trochę ożywimy ten wątek ;-)
    Ja zawsze chciałam dwie córcie i mam niestety ,ale jedna z nich w niebie ,przez kogoś zaniedbanie :-(
    Powiem Wam,ze po tylu miesiącach starań ,bo to juz 12cykl obojętne mi czy bedzie chłopiec czy dziewczynka ,oby sie wkońcu udało ...
    A Wy?

    Yasmin lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała core.a mam parke

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mas dwójeczkę super :-) a w jakim wielu sa maluchy ?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 i pol ma corcia.synek ma 2,5 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 12:49

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy teraz córa :) a przynajmniej chciała bym by druga pociecha była ciut spokojniejsza, grzeczniejsza, bo mam takiego słodkiego szoguna że hej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    To fajnie dziewczyny może trochę ożywimy ten wątek ;-)
    Ja zawsze chciałam dwie córcie i mam niestety ,ale jedna z nich w niebie ,przez kogoś zaniedbanie :-(
    Powiem Wam,ze po tylu miesiącach starań ,bo to juz 12cykl obojętne mi czy bedzie chłopiec czy dziewczynka ,oby sie wkońcu udało ...
    A Wy?

    Alexia współczuję śmierci dziecka :( uda Wam się bądź dobrej myśli.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Mi się marzy teraz córa :) a przynajmniej chciała bym by druga pociecha była ciut spokojniejsza, grzeczniejsza, bo mam takiego słodkiego szoguna że hej :)
    Moich nikt chyba nie przebije. To potworki istne.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanah to fajnie masz dwa lata różnicy pomiędzy dziecmi ;-) długo sie staraliście o ta dwójeczkę ?

    Bluberry ja Tobie tez współczuje straty ciąży :-( jeśli można spytać to na jakim etapie straciłaś dzieci ?
    drugie na pewno bedzie miało inny charakterek zawsze tak jest ;-) wiem po moich koleżankach co juz maja dwójkę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 14:36

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Bluberry napisała:
    Mi się marzy teraz córa :) a przynajmniej chciała bym by druga pociecha była ciut spokojniejsza, grzeczniejsza, bo mam takiego słodkiego szoguna że hej :)
    Moich nikt chyba nie przebije. To potworki istne.



    Dziewczyny moja córcia to prawdziwy Aniołek,ale liczę sie z tym,ze drugie bedzie przeciwieństwem :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 14:37

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 271 272 273 274 275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ