X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od zawsze marzylismy o trojeczce :) zalezy nam na jak najmnniejszej roznicy wieku ..gdyby nie to to pewnie przekladalibysmy w nieskonczonosc nasza decyzje :)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Alexiaa wrote:
    Bluberry współczuje ,tez swoje przeszłaś :-( ja nie wyobrażam sobie stracić dwójki maluchów odrazu ,chyba bym nie przeżyła tego ;-( ale moja koleżanka miała taki sam przypadek jak Ty,ze najpierw straciła jedno z dzieci a pózniej w 14tc kolejne :-(
    Jak sie trzymasz po stracie ?u mnie minęły prawie 4 lata a do teraz to do mnie nie dociera... mam nadzieje,ze moja córcia nie bedzie sama i bedzie mieć jeszcze rodzeństwo ,które miałaby tu na ziemi gdyby nie kogoś przeoczenie :-(


    Było mi naprawdę ciężko, po zabiegu kolejne dni były najgorsze, miałam jeden tydzień wyjęty z pamięci, płacz przez 24h i pytanie dlaczego? U Ciebie wina leży po stronie lekarza, u mnie podobnie z tym że on nie przyczynił się do śmierci, ale zachował się nie etycznie. Nie chcę opisywać całej historii, są na ovu dziewczyny, które są jego pacjentkami, w internecie krążą na jego temat różne opinie, jednym pomógł inne bardzo źle go wspominają. W drugą ciążę zaszłam w pierwszym normalnym cyklu po zabiegu. Na szczęście ciążą przebiegła prawidłowo, syn zdrowy. Bardzo współczuję, przeszłaś horror, raz że śmierć dziecka na tak zaawansowanym etapie i dodatkowo późniejsze zmagania i walka o życie drugiego dziecka :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 15:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam starszego brata, a i tak ja musiałam mu dupsko ratować jak się wplątał w jakieś głupie akcje, zresztą dziś ma 30 lat i dalej tak jest :) takie życie młodszego rodzeństwa, także też nie ma reguły że starsze obroni, pomoże :)
    Wonderwall można się różnić w zadaniach, poglądach itp ale podbierać rodzonej siostrze chłopaka? Nie fajne.

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witacie dawno mnie tu nie było ale zaczynam walke o rodzenstwo dla Julki a byo juz tak dobrze niestety nasze maleństwo nas opusciło odeszło do nieba a ja znowu jestem mamą Aniołka :( w 14 tc nasze maleństwo przestało zyć a ja umarłam razem z nim nie moge sobie poradzić z tym co sie stało i chyba długo sobie nie poradzę

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry to całe szczęście,że tak szybko udało Wam się z synem,przynajmniej mogłaś myśli skupić na kolejnej ciąży...
    Uczucie,że kogoś brakuje już chyba nigdy nas nie opuści ...;-( u mnie było zaniedbanie ze strony lekarzy i personelu,kiedyś o tym napisze,bo dziś już nie mam siły-powiem Ci tylko tyle,że poszłam do szpitala w 35 tc ze zdrową ciążą bez żadnych komplikacji w super stanie czekać na cc a wyszłam z jednym dzieckiem :-(

    Witaj ponownie Karola ;-) jejku Ty tak niedawno straciłaś dzieciątko... pyrzytulam z całych sił...nie jesteś tu sama wiemy co czujesz ;-( ja do teraz duszę wszystko w sobie nie chce z nikim z bliskich rozmawiać o naszej stracie...

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola strasznie mi przykro :( Trzymaj się <3

    Alexia właśnie to jest ból i trudno to pojąć gdy jedziesz zdrowa do szpitala, z bezproblemową ciążą, zaplanowany poród, radość, powierzasz siebie i dzieci lekarzom co powinni wiedzieć co najlepsze a kończy się tragedią bo właśnie lekarz zaniedbał. Ja przyznam bałam się porodu, po tych wszystkich historiach z porodówek, jedna na wyciągnięcie ręki w szpitalu z moich stron przez głupiego lekarza i położne dziecko urodziło jest niepełnosprawne :( moje ostatnie dni ciąży to był ciągły stres, bo już po terminie a w szpitalu nacisk na naturalny poród i ogólnie by akcja porodowa rozpoczęła się bez wspomagaczy a u mnie była totalna cisza, w sumie gdyby nie ingerencja teściowej nie wiem ile bym dłużej w szpitalu leżała czekając na cud.

    Teraz coś nam nie idzie, liczę na ten cykl ale jak się nie uda to następny ostatni :(:(

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny .
    My sobie powiedzielismy że jak nam nie uda sie zajśc w ciaże do końca tego roku to odpuszczamy bo jak już mam dosyć po tym co sie stało teraz mam dość wierzyłam ze już w 4 miesiącu w 2 trymestrze bedzie dobrze niestety mylilam sie :(

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry a dlaczego następny cykl i odpuszczacie ?

    Dobrze,ze teściowa sie wtrąciła,bo mogłoby sie to zle skończyć dla Ciebie i maleństwa ,ja tez drżałabym ze strachu tyle po terminie ,ale całe szczęście,ze wszystko sie dobrze skończyło ;-)

    Karola kurczę jakie to życie jest niesprawiedliwe i nieprzewidywalne :-( zazwyczaj 2 trymestr jest najbezpieczniejszy ,a tu widzisz kiedy juz odetchnęłas z ulga stała sie tragedia :-( ale trzymaj sie dla córci .jeszcze kiedyś dasz jej rodzeństwo zobaczysz ,a tak w ogóle to mamy córki w tym samym wieku ,tylko moja z lipca ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2016, 19:31

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja majowa 18 maja skończy 4 latka i tak sobie marze że może tak miało byc by dac Julci prezent na 5 ur i może uda sie i znowu bedzie may majowy chrabąszcz ;) a my bedziemy miec prezent na 7 rocznices lubu

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strata dziecka to chyba najgorsze co może spotkać kobiete :(

    Mam nadzieję, że szybko uda Wam się dziewczyny zobaczyć II kreski, donosić i urodzić zdrowe dzieci.

    Alexiaa, Karola - mama Julci i ... ?, mizzelka lubią tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj padlam przed 22 :( nie było serduszkowania a test owu pozytywny.ajc :(
    Dobrze, że dziś piątek..u mnie 4 dni wolnego i chciałoby się napisać, że będę się lenic a tu taki barszcz :/
    A jak tam kobietki się czujecie?

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz 2 tydzień przeziębienie :-/ ale juz jest lepiej chyba jakaś angina idę dziś do lekarza po jakiś lek w razie czego bo długi weekend idzie. A u nas dziś pogoda piękna sie zrobiła :-) wkońcu !
    Chanah to dzisiaj możecie nadrobić zaległości ,a wyszedł Ci juz mega pozytyw ,ze 1 kreska od 2 ciemniejsza ?

    channah lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah dzisiaj działajcie! :) z testami nigdy nie wiadomo, mi w tym cyklu np w dniu kiedy byłam pewna że owulka mogła być testy nie wychodziły, cień cienia wyszedł w następnych dniach dopiero, a ovuf w ogóle inaczej wyznaczył, według mnie była wcześniej.

    Alexia zdrówka <3 na przeziębienie polecam syrop z czosnku, miodu i cytryny.

    Mi dziś urlop macierzyński się kończy :( odbieram urlop i od połowy czerwca wracam. Jak teraz się nie udało, to następny ostatni cykl starań.

    Alexiaa, channah lubią tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) strasznie bolą mnie jajniki.wydaje mi się ze to juz ;) dzisiaj będziemy działać :) kreska była taka sama a nawet odrobinę ciemniejsza. A dziś te bóle :) DSC_0005_JPG_300x300_q85.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 15:32

    mizzelka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah to na moje oko dziś jest owulka :-D u mnie tez mocny ból symbolizuje ten moment ,a wiem , bo monitoringiem mam potwierdzone ;-) nie pozostaje Wam dzisiaj nic innego jak <3

    Bluberry może sie uda znów tak szybko i nie będziesz
    musiała wracać do pracy ;-) ja jeszcze nie wróciłam.Pracowalam u mojej mamy znajomych po wychowawczym miałam wrócić ale nie miałam z kim Liwii zostawić a musiałabym wrócić od 10-18 kompletnie mi nie pasowało wiec dogadałam sie z moja szefowa i poszłam na l4 ;-) i narazie ciągnę jeszcze te l4 od neurologa mam,ale w sumie niedługo mi sie kończy,córka dopiero od września do przedszkola ,teraz jeżdzę z nia 3 razy w tyg prywatnie do innego miasta bi u nas miejsc teraz nie było ale cieszę sie , ze we wrześniu sie dostała bo tylko 6 wolnych miejsc mieli ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 18:35

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Utrzymywał się prawie cały dzień :(
    A ja Wam powiem, że mam kompletnie dość mojej roboty :( Codziennie wstaje o 4 rano, bo od 5 pracuje.jestem wykończona :( dzieci nie mają ze mnie pożytku, na męża tez nie mam siły :( Chodź nieprzytomna. Mam ochotę zostawić te robotę w ch...e :( staram się wytrzymać jak najdłużej i zacisnąć zeby

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah pomyśl sobie,że nie musisz tam wiecznie pracować i tylko od Ciebie zależy czy coś zmienisz ;-) zawsze mozesz wytrzymac i po 3 dziecku rozejrzeć sie za czymś dla siebie ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanah dziś u Ciebie test pozytywny, to owulka pewnie będzie 24-48 h po tym pozytywnym teście.

    channah lubi tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Channah pomyśl sobie,że nie musisz tam wiecznie pracować i tylko od Ciebie zależy czy coś zmienisz ;-) zawsze mozesz wytrzymac i po 3 dziecku rozejrzeć sie za czymś dla siebie ;-)
    Tak właśnie chcę zrobić.prztnajmniej będę Dostala kasę..a jak się zwolnienia przed ciążą to Będziemy na jednej pensji.poku co prawie cała moja wypłata idzie na prywatny żłobek.mam nadzieje ze niunio dostanie się w tym roku do państwowego..bo to wszystko mija się z celem.juz 2 lata staramy się o miejsce i tez nie wiadomo czy się dostanie Przez te 3 latki na które noe BedIe miejsca w przedszkolach :/

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    Chanah dziś u Ciebie test pozytywny, to owulka pewnie będzie 24-48 h po tym pozytywnym teście.
    Pozytywny test owu był wczoraj kolo 14

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 18:54

    f2w3rjjg58quuhcd.png
‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ