X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki żeby sie dostał ;-) wiem ile kosztuje prywatna placówka ;-/


    dziewczyny a tak z innej beczki jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z tych takich pierwszych objawów to ból piersi, dużo śluzu i mega senność przez 24h

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Pozytywny test owu był wczoraj kolo 14

    Acha czyli owu dziś albo jutro :)

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u ginekologa i miałam robione badanie czystość pochwy, wyszła mi infekcja. Mam nadzieję, że wyleczę ją przed staraniami.
    Ale zmartwiło mnie:
    Lactobacillus sp. - regulator pH (flora fizjolog.) -mierna ilosc

    Jak szybko odbudować dobra flore?
    Dodam, że wybrałam opakowanie lacibios femina doustnie, i invag 2 opakowania dopochwowo. A tu taki wynik :(

    Teraz biorę provag doustnie. Jem 380 ml-500 ml jogurtu dziennie. Za kilka dni jak zastosuje 2-ga kaspułkę na leczenie infekcji, będę stosować Lactovaginal.

    Po jakim czasie ilość pałeczek mlekowych wzrośnie do dobrej ilości?
    Martwie się, że przez to będę miec problem zajść w ciąże :(:(:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 20:03

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    Acha czyli owu dziś albo jutro :)
    Tak mnoe dzisiaj bolal brzuch w okolicach jajników, że wydaje mi się ze to dzisiaj :)
    Co do objawów to ból piersi,duża ilość śluzu i gigantyczne wymioty

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall a co na to przepisał Ci gin?? Ja to miałam pod koniec ciąży i brałam antybiotyk dopochwowy przez tydzień.

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży brałam macmirror, a teraz przepisał mi Gynoxin 2 kapsułki. Ogólnie infekcja mieszana bezobjawowa, wyszło w cytologii i teraz potwierdziło się w tym badaniu.
    Ja myślę, że to też może być wina kp, bo jednak te hormony inaczej pracują, pewnie estrogen niski, bo przy karmieniu piersią w organizmie kobiety utrzymuje się niski poziom estrogenu, a tym samym pewnie stąd ta infekcja, i ogólnie słaba flora :(

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall infekcje to temat bardzo dobrze mi znany dokładnie w styczniu 2015 jak zaczęliśmy sie starac to wyszło mi w cytologii tak jak u Ciebie i od tego czasu cały czas borykałam sie z infekcjami raz było lepiej ,raz gorzej,ale nigdy idealnie.Stosowalam rożne specyfiki a co mi pomogło to juz Ci pisze wlasnie Provag w kapsułkach ,Gynoxin -Jest świetny najlepszy lek jaki zastosowałam i odrazu czułam, ze działa :-) - jogurty sie u mnie nie sprawdziły ,mój gin tez uważa , ze raczej za bardzo nie pomogą i uwaga najważniejsze chyba co miało duży wpływ to zaczęłam sie myć samą wodą tzn przód a tył mydłem bambino ;-) bieliznę piorę w białym jeleniu i pucze 2razy i Provag biorę cały czas bez przerwy ;-) gin stwierdził,ze nie trzeba ,ale nie posłuchałam go :-P
    I od 2 miesięcy wkońcu mam spokój a było to bardzo męczące i przeszkadzało zapewne w staraniach ...

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa dałaś mi nadzieję :-)
    Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie. Ale wiecie co, to pierwszy lekarz co zrobił mi wymaz, w poprzednim cyklu byłam u 3 różnych (mam pakiet w enel-med) i każdy po badaniu na krześle mówił, że nie ma infekcji, a mnie zaniepokoiła zmiana wydzieliny, ale wg ich było ok, dodatkowo jak mówiłam, ze nie mam innych objawów to tym bardziej byli przekonani, że coś wymyślam.
    Nawet jedna ginekolog, powiedziała mi dosłownie żebym nie była mądrzejrza od lekarza jak powiedziałam, aby zrobili mi to badanie czystości, bo mnie wydzielina zaniepokoiła.
    Także w dzisiejszych czasach trafić na dobrego gin to po prostu sukces.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall szkoda gadać, teraz ci lekarze nie wiem od czego są, co im szkodziło przecież i tak jak to wizyty prywatne były to za badanie Ty płaciłaś bądź w cenie tego pakietu, a to że objaw jakichś szczególnych brak to nie znaczy że nic się nie dzieje, po porodzie to wskazane takie badania a ręcznie to się mogą co najwyżej po głowie podrapać może by to trochę ich rozumy rozbudziło. Teraz to jak pacjent o coś prosi to zaraz że wydziwia albo naciąga :/

    Alexiaa, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 1 maja 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto testuje w tym tygodniu :) ? za kogo mam trzymać kciuki?

    Bociany przylatuja, to pewnie się posypią II na testach ciążowych :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 13:08

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 maja 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy testować ,czy nie poczekać ,az @ przyjdzie ,bo jak mam znów widzieć ta I kreskę to odechciewa mi sie :-/ a jeszcze od owu mam wkrętki,ze sie udało po piersi powiększone odrazu ,ale przez te pare miesięcy juz miałam tyle objawów,ze juz niemal pewna byłam II kresek.Dzis mam 19 dc cykle zazwyczaj 28 dniowe

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja planuję testować 10 maja, jeśli po drodze nic nie wyniknie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was majówka? :)

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez 10,11 jeśli @ nie bedzie do tego czasu ... Narazie mam piersi powiększone bardzo od owu i przez to sie nakręcam .dzisiaj mam 21 dc a Ty?

    My w tym roku w domu grillowalismy ;-) a dzisiaj do ciotki na obiadek :-) macie juz plany na wakacje ? Ja juz zaklepałam noclegi cieszę sie bi w tym roku bardzo szybko udało mi sie znaleźć i 50 m od morza ;-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 3 maja 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) czy można dołączyć???
    Dzis dostlam @ i po jej skończeniu zamierzamy zaczac intensywne starania o rodzeństwo dla naszego skarba <3
    Pozdrawiam :D

    channah, NIEPOKORNA, Alexiaa, mizzelka lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 3 maja 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki.Dzisiaj u mnie bole podbrzusza i jajnika
    testuje dopiero 12-13 maja :( oby szybko zleciało.
    my nie mamy plaow. maz nie ma urlopu.

    Witaj Manius

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 20:02

    Maniuś lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dopisuję się i ja :) Jestem mamą 2-miesięcznej kluseczki. Jednakże za jakieś 3-4 miesiące zacznę prawdopodobnie starania o drugie dziecko. Także będę do Was zaglądała :) Pozdrawiam :D

    olka30, channah, Alexiaa lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • ewix124 Debiutantka
    Postów: 6 7

    Wysłany: 3 maja 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dawno mnie tu nie bylo u was. Zawiadamiam ze udalo sie nam i Maja w sierpniu bedzie miała rodzeństwo.

    olka30, channah, Jagah, Alexiaa, NIEPOKORNA, mizzelka, Bluberry lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po długim weekendzie ,czas wrócić do codzienności. Ja od paru dni wieczorami nie mam normalnie siły na życie ,jak dalej bede sie tak dziwnie czuła to chyba szybciej zatestuje ,dziś 21 dc,zauważylyscie dziewczyny ,ze testujemy w podobnych terminach ;-D czujecie, ze mogło sie udać ? Bo ja w tym cyklu czuje sie inaczej niż we wszystkich poprzednich od kiedy sie staramy :-)

    Witam nowe dziewczyny :-) i gratuluje ewix :-) długo walczyłas o rodzeństwo dla Mai ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 21:55

    Maniuś lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ