X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Chanah to fajnie masz dwa lata różnicy pomiędzy dziecmi ;-) długo sie staraliście o ta dwójeczkę ?
    Bluberry ja Tobie tez współczuje straty ciąży :-( drugie na pewno bedzie miało inny charakterek zawsze tak jest ;-)
    Nie byłabym tego taka pewna.ja mam 2 potwory, niegrzeczne :) corcia była wpadka :) syn w 2 cyklu

    Zazdroszczę Aniołka :) nie mow hop. :p ja czasami nie mam kiedy na kibel usiąść bo widownię mam.awanturuja się cały czas ze sobą.ale żyć nie potrafią bez siebie

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow to masz ciekawie hihi :-P podziwiam Cię,ze zdecydowałaś sie na trzecie :-) ja do dwóch lat mojej córki nawet nie myslalam o rodzeństwie dla niej ,Liwka jest grzeczna,ale wczesniej to była straszna maruda do mnie przywiązana ,cały czas na rękach nic nie mogłam zrobić z nikim nie chciała zostać i cały czas płacz z byle powodu ,za to teraz zmieniła sie całkowicie jest kochana i samodzielna :-) staramy sie od stycznia 2015 r z przerwa 4 miesięczna na badania,myslalam,ze z drugim pójdzie szybciej niż z pierwsza ciąża ... :-/

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja corcia tez juz jest samodzielna :) ale potrafi się pomieścić. Mówi ze ubrac się nie potrafi ale najmadrzejsza na świecie.ale synek to taka ciapa, fruwa z pokoju do pokoju,krzyczy,biega i non stop mama i mama :) czasami cyrk na kółkach ale jest wesoło :) są cudowni i kochani. Gdybym mogła to bym ich zjadła ;) jestem jedynakiem i zawsze z tego powodu cierpiałam.maz ma 4 rodzeństwa i sobie chwali :) zawsze marzylismy o 3 :) zobaczymy.
    Będzie dobrze.glowka do góry :) trzymam mocno za Cb kciuki

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To naprawdę macie wesoło :-) tez tak chce córci czasami sie strasznie nudzi brakuje jej bratniej duszy do zabawy :-( wiem ,ze kiedyś sie uda tylko juz teraz różnica wieku bedzie większa niz chciałam ... No ale co zrobić ,ważne zeby kiedykolwiek była jeszcze fasolka juz olewam ta różnice lat ...

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz jak widzi Wasze szanse? Pytałaś się? Jak Twoje cykle?

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie lekarz uważa ,ze wszystko super "dziala" cykle mam jak w zegarku ,przez pare ostatnich cykli miałam monitoring brałam rownież clo na podkręcenie owu i Duphaston ,ale nic nie pomogło ,teraz juz nie biorę gin kazał naturalnie próbować ,w ubiegłym miesiącu wyszła mi prolaktyna trochę podwyższona ,brałam tabletki i teraz juz jest w normie .Wszystkie pozostałe hormony ,badania na bakterie super ,owulacja co miesiąc wtstepuje ,pecherzyki pejają ,faza lutealna tez ok wiec nie wiem czemu nie może zaskoczyć a to juz 12 cykl ,pierwsze 4 cykle jak zaczęliśmy starania to walczyłam z bakteriami i ciągłymi stanami zapalnymi,ale na szczęście juz jest dobrze :-) aby mój nie badał nasienia ale mój gin narazie nie kazał .Za pierwszym razem jak sie staraliśmy o pierwsza ciąże to w 11 cyklu sie udało ,miesiąc wczesniej dostałam antybiotyk na bakterie i w nastepnym miesiącu juz były fasolki :-) może tez trochę odpuściłam bo to grudzień był i wrzuciłam na luzz ...:-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałabym mieć córeczke, bo dziewczynki chyba są nieco grzeczniejsze przynajmniej jako dzieci, bo w wieku dojrzewania więcej problemów sprawiają niż chłopcy :) z moich obserwacji tak wynika i z czasów jakie nastały :P
    Byliśmy w sobote u kolezanki co ma 15 msc córkę. Grzeczna, i potrafi usiedzieć w miejscu przez jakiś czas, moje dziecko to chyba ma owsiki w dupce, bo ono tak nie potrafi :)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    Ja też chciałabym mieć córeczke, bo dziewczynki chyba są nieco grzeczniejsze przynajmniej jako dzieci, bo w wieku dojrzewania więcej problemów sprawiają niż chłopcy :) z moich obserwacji tak wynika i z czasów jakie nastały :P
    Byliśmy w sobote u kolezanki co ma 15 msc córkę. Grzeczna, i potrafi usiedzieć w miejscu przez jakiś czas, moje dziecko to chyba ma owsiki w dupce, bo ono tak nie potrafi :)
    hehe .zalezy od dziecka :D chociaz nie powiem. moja corcia jest grzeczniejsza troszke :P
    mnie w sumie jest obojetnie.ale marzy mi sie 2 księżniczka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 18:30

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    No wlasnie lekarz uważa ,ze wszystko super "dziala" cykle mam jak w zegarku ,przez pare ostatnich cykli miałam monitoring brałam rownież clo na podkręcenie owu i Duphaston ,ale nic nie pomogło ,teraz juz nie biorę gin kazał naturalnie próbować ,w ubiegłym miesiącu wyszła mi prolaktyna trochę podwyższona ,brałam tabletki i teraz juz jest w normie .Wszystkie pozostałe hormony ,badania na bakterie super ,owulacja co miesiąc wtstepuje ,pecherzyki pejają ,faza lutealna tez ok wiec nie wiem czemu nie może zaskoczyć a to juz 12 cykl ,pierwsze 4 cykle jak zaczęliśmy starania to walczyłam z bakteriami i ciągłymi stanami zapalnymi,ale na szczęście juz jest dobrze :-) aby mój nie badał nasienia ale mój gin narazie nie kazał .Za pierwszym razem jak sie staraliśmy o pierwsza ciąże to w 11 cyklu sie udało ,miesiąc wczesniej dostałam antybiotyk na bakterie i w nastepnym miesiącu juz były fasolki :-) może tez trochę odpuściłam bo to grudzień był i wrzuciłam na luzz ...:-)

    to głowka do góry i cierpliwości .jesli lekarz jest pozytywnie nastawiony to napewno nie jest tak źle :) musi sie udac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 18:28

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) można dołączyć?
    Obecnie mam 10co miesięczna księżniczke i zaczynam myśleć nad rodzeństwem dla niej. Zapisałam się więc na cytologie i ogólne badanie bo jeszcze w ciazy jakiś stan zapalny był więc 7 mają wizyta u gin. Trzeba ogarnąć swój "dół" przed staraniami :D

    Alexiaa, channah, Bluberry lubią tę wiadomość

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Cranberry :-) długi staraliście sie o Waszą ksieżniczkę ? fajnie,ze wątek sie znów rozkręca :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Chanah to fajnie masz dwa lata różnicy pomiędzy dziecmi ;-) długo sie staraliście o ta dwójeczkę ?

    Bluberry ja Tobie tez współczuje straty ciąży :-( jeśli można spytać to na jakim etapie straciłaś dzieci ?
    drugie na pewno bedzie miało inny charakterek zawsze tak jest ;-) wiem po moich koleżankach co juz maja dwójkę :-)


    U mnie było poronienie zatrzymane. W 6tc plamiłam, wchłonął się pierwszy płód. Drugi obumarł około 10tc a dowiedziałam się o tym dopiero w 15tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez wszyscy mówią że drugie dziecko różni się od pierwszego i z drugim jest już zdecydowanie łatwiej, jeszcze na własnej skórze nie odczułam więc zobaczymy :D No nie wszystkie dziewczynki takie spokojne są, ja mam 2,5 letnią bratanicę wulkan energii jak się zejdzie z moim ancysiem to ja po tygodniu nie wiem jaki dzień tygodnia w kalendarzu jest :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwiej jest napewno :) juz wiesz co i jak przy maluszki robić.jakich błędów nie popełniać.przy okazji dzieci jak są starsze to i razem się troszkę pojawia.pamoetam jak córa biegła do mnie jak tylko mały się obudził lub płakał.do dzisiaj zresztą tak jest.nardzo chce mi pomagać przy nim.przynosi rzeczy gdy pampersy trzeba zmienić :) fajnie jest. Ale bez awantur się nie obędzie.tym bardziej ze mały dopiero teraz zaczyna mówić tak, że można się z nim dogadać.wczesniej rozwiązywal swoje problemy głównie krzykiem,albo gdy ta mu coś zabierala to ja bił albo szturchal. Niestety moje dzieci to straszne uparciuchy i za wszelką cenę próbują postawić na swoje. :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello dziewczyny :)

    Moja kanałówka zamknięta i obeszło sie bez znieczuleń :) Starania w toku... właśnie zahaczam o owulację :) Maaaaaarzy mi sie druga córeczka :) Uwielbiam być mamą dziewczynki hehehe. Choć jak byłby chłopczyk to też super, będzie parka :)

    Alexiaa, channah lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah u mnie podobnie jak młoda przyjeżdża chętnie mi pomaga, podaje co potrzeba, zabawi kiedy mały grymasi. Jak się bawią to się ładnie bawią ale jak coś jedno czy drugie najdzie to awantura, oboje zadziory okropne, M. prowokatorka zabiera zabawki, a potem obrywa bo mój syn szarpie, szczypie.

    Yasmin no to super! Ale bez znieczulenia kanałowe?? Odważna ja bym zeszła :) Owocnej owulki &&&

    channah lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry współczuje ,tez swoje przeszłaś :-( ja nie wyobrażam sobie stracić dwójki maluchów odrazu ,chyba bym nie przeżyła tego ;-( ale moja koleżanka miała taki sam przypadek jak Ty,ze najpierw straciła jedno z dzieci a pózniej w 14tc kolejne :-(
    Jak sie trzymasz po stracie ?u mnie minęły prawie 4 lata a do teraz to do mnie nie dociera... mam nadzieje,ze moja córcia nie bedzie sama i bedzie mieć jeszcze rodzeństwo ,które miałaby tu na ziemi gdyby nie kogoś przeoczenie :-(


    Dziewczyny mi tez sie wydaje,ze z drugim bedzie łatwiej :-) przynajmniej wszyscy tak mówią. Ja z córcia przez pierwsze 4 miesiące dużo przeszłam z powodu wcześniactwa miała ciagle bezdechy ,przy każdym piciu mleka siniala i przestawała oddychać :-( monitor oddechu towarzyszył nam do prawie 2 lat Liwii,dlatego teraz marzy mi sie noworodek urodzony w terminie ,spokojnie śpiący w kołysce obok o którego nie bede musiała drżeć każdej nocy,chce doświadczyć tego szczęśliwego macierzyństwa :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze się widziałam jako mama dziewczynki i chłopca (dziewczynka starsza, chłopiec młodszy) albo dwóch córek. W praktyce jest narazie odwrotnie :-) mamy synka i on będzie starszym bratem.

    Wiem, że wiele kobiet chce mieć często 2 córki (sama kiedyś chciałam:P), z myślą że będą się dogadywać, będą najlepszymi przyjaciółkami, będą sobie ubrania pożyczać, bedą mogły na siebie zawsze liczyć :) ja mam o rok starszą siostrę, i u nas było kompletnie inaczej, wiadomo kocham ją, ale zawsze byłyśmy swoimi przeciwnościami, całkowicie inne poglądy życiowe, religijne, inne zainteresowania. Siostra jest 10 cm niższa więc nawet pożyczanie sukienek odpadało :-) na imprezach mama zawsze mi mówiła, abym to ja jej pilnowała. Za czasów licealnych flirtowała z moim chłopakiem pisząc z nim na gg, a przekonałam się o tym jak zalogowałam się na jej użytkownika (hasłem było imie mojego chłopaka, mało bystre :) ) i przeczytałam ich rozmowy. Mi na tym chłopaku akurat średnio zalezało, ale i tak było mi przykro, że siostra mogła mi coś takiego zrobić. A z chłopakiem oczywiście odrazu zerwałam :-)
    Także szczerze mówiąc czasem sobie myślałam,że szkoda że nie mam starszego brata :)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam parke.cora starsza,syn mlodszy :) i troszke mam nadzieje ze kolejna bedzie corcia :) hehe
    niestety ja sie nie podziele moimi spostrzezeniami z praktyki ,bo nie mam ani siostry ani brata. ale tak jak mowilam..moj maz ma 4 rodzenstwa.dogadują sie super. jak byli mlodsi to wiadomo,byly sprzeczki :D ale i tak milo wspomina.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah super, że decydujecie się na trzecie dzieciątko.
    My narazie myślimy o drugim, ale może kiedyś dla odmłodzenia pomyślimy o trzecim :)

‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ