X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 25 lutego 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas kciukam mocno:)
    U mnie jakieś góry i doły, uważam, że to cykl bezowulacyjny. Ale pełen spokój:) Chyba powinnam zrobić tą prolaktynę, przypomnijcie proszę jeszcze raz w którym dniu cyklu?Bo jakoś na początku chyba.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Dziewczyny za wsparcie :) jeden kometarz pod moim wykresem troszkę mnie zmartwił i dziewczyna troszkę dziwny ten komentarz zostawiła z całym szacunkiem, bo każdy może pisać co chce, ale teraz to już nie wiem sama :(

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 25 lutego 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra nie przejmuj się jakimś komentarzem. Według mnie świetny czas serduszkowania. A co do poglądu płci tej osoby to się trochę pomyliła ale na ten temat nie będę się rozpisywała. Także czekaj w spokoju kochana, jesteśmy z Tobą :-)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podczytuję was dziewczynki:)
    KAs ja nie wiem czy ta dziewczyna się pomyliła czy nie ale niedawno też się zastanawiałam dlaczego nie ma u mnie <3 po owulacji..... ja zazwyczaj zakładam że jak owu była to już mam robotę odwaloną;) a może właśnie trzeba jeszcze po niej??? mnie takie myśli naszły jak tak dziewczyna pisała Ci w komentarzu:)
    u mnie ewidentwnie też coś nie idzie, w tym cyklu mi się najdłużej utrzymywała temperatura wysoko a jednak spada;)

    aaaa i dołanczam się do ścisłego grona kibicowania:D bo tu gorąco się zrobiło:) rano na pewno zaglądnę :)

    i nie martw się bo nie masz czym:)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co ja wyczytałam w różnych artykułach bo dość dużo tego przeczytałam to dzień po owulacji jest ostatnia szansa na zapłodnienie. Ale pamiętajmy, że plemniki żyją od kilku godz do kilku dni. A poza tym wiecie dobrze, że wiele czynników wpływa na poczęcie dzidziusia i fizycznych i psychicznych. Jeszcze na koniec dorzucę, że nie jesteśmy maszynami i kochamy się kiedy mamy ochotę.

    mama hani lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia racja:) na koniec tez tak o tym przemyślałam :)
    w koncu plemniki żyją te minimum 12 godzin:)

    ale nie zmienia to faktu że nie zastanawiałam się jak to jest z tym sexem po owulacji:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :) cieszę, że Was mam :) a ja też czytałam, że jeden dzień po ma jeszcze sens, a potem to już nawet nie ma jak, bo przecież szyjka się zamyka, a dokładnie plemniki są zdolne do zapłodnienia właśnie parę dni nawet pod warunkiem dobrego dla nich śluzu :) no kurcze jakby nie popatrzeć na moje objawy to owulkę miałam max w nocy z 17/18, bo potem to już nie sądzę i szyjka zła i śluz nie dobry :/ ehhhh czekam na jutro i obym miała co Wam tutaj wkleić :D bo wtedy jak ja Was zawirusuję to w marcu będzie naprawdę owocnie ;)

    sarra lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tak mi się przypomniało że na następny dzień po owulacji zazwyczaj mój śluz jest już mocno kremowy i szyjka zamknięta....temu ne kontynuuję stosunków.....coś w tym musi być.

    trzymajcie się do jutra:) jutro znowu dzień pełen wrażeń:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie i tak właśnie u mnie było 18dc, tylko rano miałam resztki śluzu płodnego, i to dużo gorszej jakości niż śluz z dnia 17, więc dlatego wszystko mi się pasowało wtedy do owulacji, że najpóźniej miałam ją wtedu w nocy bo 18dc już szyjka była inna mniej płodna, więc jest ok, a ja oczywiście jutro po teście się melduję :)

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 25 lutego 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No według mnie w odpowiednim czasie serduszkowaliście. I mam ogromną nadzieję, że się udało. Kochana, a nawet jeżeli nie to walczymy dalej razem. Z takim wsparciem na pewno się w końcu uda :-) Trzymam mocno kciuki.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 lutego 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam dziś endokrynologa o prl po obiciążeniu - również ten edno potwierdził, że hiperplr czynnościowej się już nie leczy.
    Za to ja mam guza na tarczycy. W kwietniu biopsja. Jeśli o charakterze nowotworowym to tarczyca/płat do usunięcia... :( aj jak nie urok to sr....ka

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just trzymaj się Kochana :( wszystko będzie dobrze zobaczysz musi przecież być :) trzymaj się :) ja na pewno trzymam kciuki :) mocno mocno :)

    aga.just lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Pytałam dziś endokrynologa o prl po obiciążeniu - również ten edno potwierdził, że hiperplr czynnościowej się już nie leczy.
    Za to ja mam guza na tarczycy. W kwietniu biopsja. Jeśli o charakterze nowotworowym to tarczyca/płat do usunięcia... :( aj jak nie urok to sr....ka
    Przepraszam że się wtrącę, ale przez pomyłkę tu weszłam i chyba to nie przypadek...
    Ja miałam biopsję tarczycy i operację więc służę radą. I nie bój się rak tarczycy to rzadkość.
    A mogę zapytać przy okazji czy ta hiperprl czynnościowa to ta po obciążeniu? i jeżeli przed obciążeniem w normie to się nie leczy?

    aga.just lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga będzie dobrze. Kochana jesteśmy z Tobą i wspieramy mocnooo!!

    aga.just lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Jakaś taka niemoc mnie dopadła.

    Vann odezwę się na priv :) dzięki

  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve: Prolaktynę należy badać wraz z Estradiolem, w celu sprawdzenia czy zakłóca I fazę cyklu, lub/i wraz z Progesteronem w celu sprawdzenia czy zakłóca II fazę cyklu.
    W celu uzyskania jak najbardziej rzetelnych wyników Prolaktynę należy oznaczać na czczo lub przynajmniej 3 godziny po posiłku i po kilkuminutowym odpoczynku.
    Estradiol należy badać w 3 dc, dwie doby przed owulacją oraz 6-8 dni po owulacji. Natomiast Progesteron należy badać 7 dni po owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 22:40

    Eve lubi tę wiadomość

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i mam minusika i spadek temperatury.... masakra... nie ukrywam, że jestem tym przerażona, ale takie jest życie.... trzeba czekać do jutra, bo znów jutro jest decydujące :(

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra pamiętaj, że jesteśmy z Tobą. Nie możesz się załamywać. Jak nie teraz to może następnym razem.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie drugi dzień 36,8, więc owulka musiała być. Tylko ten śluz w tym cyklu taki kiepski. Płodnego nie zauważyłam. Więc wielkiej nadziei sobie nie robie bo jakoś czuje, że to nie ten cykl. Jutro wizyta u gina :-)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ