X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 24 lutego 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dorocia trzymam kciuki za Synka, żeby wszystko było ok :) oczy dookoła głowy i będzie ok ;) naprawdę trzymam kciuki :)

    anastazja owocnej pracy ;)

    a ja idę spać naprawdę, bo to też prawda, że senna jestem okropnie :)

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 24 lutego 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra dziękuje bardzo :-) No pilnowania go na każdym kroku ciąg dalszy.

    Anastazja miłej i owocnej pracy :-)

    Dobranoc wszystkim :-)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas dawaj zieloną kropę i mnie zarażaj :D :)

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga ona tak lubi jak w filmach grozy napięcie stopniować i betę zrobi dopiero w piątek a my tu mamy umierać z tej niepewności haha

    aga.just, Kasandra lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona nas nie lubi!!!! :D

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas mnie pan doktor powiedział, że mam się nie denerwować i nie stresować, a tu co.. w napięciu nas trzymasz :P

    Kasandra lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nawet mnie która rzadko tu zaglądam udzieliły się emocjęe. Oj trzyma ta Kasandra w niepewności, trzyma ;)
    A moja córeńka już prawie odstawiona od piersi... jeszcze co kilka dni sobie przypomni i possie w nocy, ale od nowego cyklu kończymy. Sama tak zadecydowała - po prostu przestała się domagać cycusia :( Moja duża panna <3

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe i jak czuje się mama po odstawieniu? Ja b. przeżywałam.
    A u Ciebie też tempka ładna a testy - . Może beta?

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamie smuuuutno ;( Nie mogę uwierzyć, że moje dziecię już takie dorosłe. Ale w sumie to dobrze, że sama zadecydowała - ja to bym chyba nigdy nie podjęła decyzji.
    Te testy ciążowe... hmm miałam kilka jeszcze z czasów pierwszej ciązy, z datą ważności do końca lutego. Musze je zuzyć - został jeszcze 1. Ale nie nastawiam się na nic w tym cyklu, bo w okolicach owulki miałam paskudne zapalenie pęcherza, leki... A od wczoraj znowu coś mnie bierze. Mam już plany na następny cykl, kupiłam ziółka i wit. B6. nie karmię już młodej mogę bardziej intensywnie się wspomagać.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anastazja, sama zaczęłam brać, ale małe ilości, bo nie mam pewnści z czego ta krótka FL.

    Ja karmiłam rok i 10 m-cy. Ciężko mi było się zdecydować na odstawienie :-)

    Kasandra trzymam kciuki za zielną kropkę:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 10:03

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziwczyny za wszystko, poczekam jeszcze do jutra i zrobię ten test, a jak nie wyjdzie to w czwartek pójdę na betę :) bo jutro i dzisiaj nie dam rady, bo sama jestem z dziećmi w domu, Synek na wózku jeszcze jeździ, bo nie da rady tak daleko iść, a tam same schody wszędzie, więc w czwartek mój m jest w domu to wyskoczę :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga przrpraszam, ale jeszcze chwilkę wytrzymaj ;) mam nadzieję, że wystarczy do jutra ;)

    aga.just lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jedno zaczynam się bać dziewczynki :( mimo, że nie mam problemów z hormonami, mimo, że cykle miałam regularne, i mimo, że zawsze tempkanmi spadała przed miesiączką, a teraz wszystko mówi, że mogło się udać to boję się.... beta w czwartek aga obowiązkowo :)

    qbxwkvq.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kas nie panikuj będzie dobrze najpierw się upewnij czy tam pod serduchem nikt nie mieszka a potem dopiero się martw czy to problemy z hormonami czy tym podobne ... !!!

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ja bym bez Was zrobiła..... ehhh.... w czwartek beta obiecuję :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a ja mam jeszcse jedno pytanie :) czy bomergon mógł coś zmienić? ale zastrzegam, że biorę tylko pół tabletki na noc, czy on może zmienić tempkę albo coś podobnego?

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was!! U mnie dziś skok tempki :) :) Ovu mi wyznaczyło owulkę na 26 dc. Ja jednak uważam, że chyba nie było wtedy. W każdym razie zapaliła mi się iskierka nadziei. W czwartek do gina, może się coś dowiem :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra to czekamy na pozytywne wyniki testu, a potem betki :) I nie denerwować mi się!!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas my tu sobie żartujemy :) jak naciskam za bardzo to sorry :)
    Bromek na temp nie działa na pewno. Raczej mógł pomóc w zagnieżdżeniu jak coś z prl było nie tak :)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga spokojnie ja wogóle nie odebrałam tego jako nacisk ;) spoko spoko ja mam ogromne poczucie humoru ;)

    ja poprostu pomyliłam dni wolne mojego M ;) od nie dawna ma grafik 12/12 i wogóle czasem tracę poczucie czasu ;) także beta w czwartek, ale mam nadzieję, że jutro wyjdzie ;)

    qbxwkvq.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ