X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 1 marca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry sobotnio co słychać, my zaczynamy karnawał, tydzien przebieranek, parad na mieście i mnustwo zabawy każdego dnia ;)

    dorocia2324, mama hani, Eve lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 1 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)

    Temp się ze mną bawi. Poza tym leniwa sobota. Jakoś nic mi się nie chce. A w sumie to miałabym co robić... Ech

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 1 marca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też roboty ,mam w brut ale już zapału to za grosz :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 1 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-) Ja już ogarnęłam w mieszkanku :-). Czekam na mojego jak z pracy wróci i na spacer z młodym idziemy. Taka piękna pogoda, że trzeba korzystać. Mnie brzuch boli i prawdę mówiąc pospała bym jeszcze.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 1 marca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Dzień dobry sobotnio co słychać, my zaczynamy karnawał, tydzien przebieranek, parad na mieście i mnustwo zabawy każdego dnia ;)

    No to suuuuper też bym tak chciała. A u mnie nawet nikt w domu się nie chce przebierać :-(

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 1 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja w piękny sobotni dzionek:) Kończę gotować obiad i lecę z młodym na spacerek :) miłej soboty życzę :)

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 1 marca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja już wszytko zrobiłam co miałam zaplanowane na dziś upiekłam nawet ciasteczka z córą a zaraz idziemy na spacer z naszym psem. Mąż w pracy więc mamy cały dzień dla siebie. Wczoraj byłam pierwszy raz biegać. Myślałam że nie dam rady ale fajnie się biegało a dziś nawet zakwasów nie mam. Tak że motywacja duża. Dziś idę znowu. Pies zadowolony bo się zmęczy pozdrawiam do wieczora



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj pogoda też piękna, więc rowerowy spacer zaliczony, później cotygodniowe zajęcia na basenie i ogarnięcie domu, teraz już czas na relax bo małolat padł, a mąz wrócił z pracy.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 2 marca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam do Was pytanie ponieważ urządziłam sobie pewną samowolkę i wczoraj włączyłam luteinę dopochwowo bo została mi z ostatniego cyklu i w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłam bo zastanawiam się jak nie jestem w ciąży to czy dostanę normalnie okres czy najpierw muszę odstawić luteinę... dodam że w ostatnim cyklu dostałam miesiączki pomimo brania luteiny ale to było poronienie więc już sama nie wiem :(pomóżcie .

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 2 marca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello, u nas karnawał pełna para, szał normalnie na ulicach pełno przebierańców, rzadko kto w normalnych ciuchach, wszyscy w kostiumach dzieci, młodzież dorośli.... Wszyscy. Fajnie to wygląda.

    Owca121 a jaka u was niedziela? Bo u nas po brzydkiej sobocie nastała piękna słoneczna niedziela ;)

    Mamahani i jak dziś tez biegacie? Jakiego masz psa? Ja mam maltanczyka, i nie ma mowy o bieganiu z nim, straszny leniuch i kanapowiec

    Eve a te zajęcia to jakaś nauka pływania? Ja zapisałam młodego na kartę plywacka, tu prawie wszystkie dzieci robią dyplom pływacki wiec koj nie może być gorszy ;) tylko straszne kolejki musimy czekać rok czasu, zaczynamy w listopadzie ;/

    Dynamifzka niestety nie mogę ci pomóc zupełnie nie znam się na lekach tego typu

    mama hani lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 2 marca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem, że luteina działa dosyć dziwnie... jak się jest w ciąży to ona ma podtrzymać ciąże w razie zagrożenia, a leżała ze mną w szpitalu dziewczyna, która brała luteinę na wywołanie miesiączki właśnie i zresztą moja koleżanka z pcos też brała luteinę na wywołanie okresu, więc nie wiem czy jesg ona w stanie powstrzymać miesiączkę jeśli ma ona nadejść, ale nie jestem lekarzem, więc nie chcę stawiać pewnych diagnoz

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 2 marca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra a jak samopoczucie na początku cyklu, u mnie @ się kończy i nie mogę się doczekać dni płodnych ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna @ pojawi się po odstwieniu lutki, rzadko podczas brania się dostaje, ale są i takie przypadki. Jeśli jest możliwość, że jesteś w ciąży, a jak wiemy jest :) to bierz dalej, aż będziesz pewna na czym stoisz. Wtedy odstawi i czekamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2014, 13:05

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 2 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że aga.just dobrze mówi :)

    anastazjaaa ja jestem już pogodzona z nowym cyklem, że tak powiem, ale na dni płodne to przynajmniej do 16dc muszę poczekać ;) także tak z 12 dni jeszcze do owulki u mnie :(

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 2 marca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smutaj się szybko minie i mocno trzymam kciuki aby tym razem cykl zakończył się serduszkiem

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 2 marca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za pomoc zatem biorę ale może tą dawkę nieco zmniejszę ale stopniowo idę we wtorek zrobić badania immunologiczne to zrobię betę przy okazji i będę wiedzieć co robić

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 2 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,chodzimy na zajęcia pływania dlka maluchów od kiedy Młody skończył 5 miesięcy. Fajnie jest, polecam wszystkim:) Teraz już można powiedzieć, że jest to stopniowa nauka pływania, ale również zabawy.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 marca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Ja odpadam z zawodów. Odstawiam dupka i czekam na @.
    Badamy męża w czwartek.

    Dynamiczna u Ciebie coraz ładniej :)

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 3 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    twu twu nie zapeszam :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 3 marca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve super sprawa z tym plywaniem maluszków, mój młody zacznie dopiero teraz, będzie miał prawie siedem lat

    Aga.Just trzymam kciuki za pozytywne wyniki badań męża.

    Dynamiczka pocichtku ale bardzo mocno trzymam kciuki

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ