X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 4 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna trzymam kciuki :)

    Jak tu nie myśleć nie liczyć dni płodnych, tak jak w moim przypadku jak dostaję tabletki aby jajeczko urosło potem zastrzyk i słyszę od lekarza że owu będzie w ciągu 36 godz działamy to mimo wszystko człowiek myśli zaraz uda się czy nie... ciężko się wyłączyć niestety ...

    sarra lubi tę wiadomość

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 4 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny widzę że nastroje nie bardzo :( nie martwicie się będzie dobrze musi być każdemu w końcu się uda a wiadomo jak jest że ten co chce to nie ma a ten co już nie to ma że ohoho...ale my też w końcu będziemy miału nasze wymarzone dzieciątka



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 4 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie za 6 dni powinna przyjść @ ale jakoś żadnych objawów brak a zawsze są!no chyba że zaliczając kłótnie z mężem hihi
    walka z kg nadal trwa codziennie ćwiczę co drugi dzień chodzę biegać pies zadowolony ja również



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 4 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie dorocia?

    dorocia2324 lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem :-). Dziewczyny na pewno uda nam się wszystkim w końcu :-). I przyznaję także, że trudno się wyłączyć i nie myśleć. Ja też już mam myśli : a może się udało, a jak nie? Masakra!

    Aguś kurczę, a może to tylko plamienia... niech wstrętna @ ucieka od Ciebie!

    We wrześniu odstawiłam antydepresanty i od razu 6 kg przytyłam :-( Ograniczam jedzenie, ćwiczę ile mogę i tylko 1kg mniej :-( Niestety nie mam psa i nie mam gdzie biegać. A dziś musiałam skończyć ćwiczenia bo tak strasznie mnie brzuch zaczął boleć, że masakra. Myślałam, że nie wytrzymam. Nie wiem czy to @ nadchodzi, czy fasolka się zbuntowała :-)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aguś trzymaj się i pamiętaj, że póki nie ma @ jest nadzieja :) tak czy siak jestem z Ciebie dumna bardzo :)

    dorocia trzymam kciuki, żeby to fasolka :)

    a nie myśleć jest mega ciężko :) ale i ja w tym cyklu się postaram nie myśleć :)

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dolaczam sie do was,mam corke 13 lat i syna 5 lat

    aga.just, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 5 marca 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj katarinka u nas :) rozumiem że o trzecią dzidzie się starasz to zupełnie jak ja :)

    Do tej jedenastej to czas będzie się dla mnie ślimaczył...

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak o trzecia dzidzie

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 marca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna to czekamy z nierpliwością na wynik. Trzymam kciuki.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka witam Cię :-). A który to cykl starań?

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez witam, mama 7 letniego Piotrusia,
    w styczniu odstawiłam tabletki i myślałam ,że tak ot zajdę w ciąże i już, a tu po odstawieniu okres i w lutym też rozczarowanie miesiączka....
    Teraz troszkę częściej się kochamy ale u mnie jest problem ponieważ mąż choruje na łuszczycowe zapalenie stawów i nie ma już takiej chęci i siły jak dawniej,choć oboje pragniemy dzidziusia, zobaczymy...

    aga.just lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram sie od grudnia 2013 i udalo sie za pierwszym razem ale 11.02.2014 poronilam i zaczynam starac sie od nowa

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze kochana na pewno Wam się uda :) Porażki przez pierwsze miesiące są raczej nieuniknione tabsy jeszcze działają, a i lepiej jak trochę się odczeka po odstawieniu tabletek z zajściem w ciąże dzidzia będzie zdrowsza :) Trzymam kciuki żeby się następnym razem udało :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarinka masz zupełnie tak jak ja mam też udało się za pierwszym razem ale skończyło się nieciekawie teraz wierzę że będzie lepiej ( o ile ktoś tam już w ogóle mieszka :))

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna po poronieniu mialas lyzeczkowanie?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie <3

    Dynamiczna tfu tfu czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że złożę gratulację <3 I o wiruski to już się dopominam :P

  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie :)
    U nas dziś w domu szpital młody za gorączkował w nocy i słyszę tylko co chwilę "mamuś przełącz mi tą bajkę bo jest dla małych dzieci " hehe ale mam już "dorosłego syna "

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarinka79 wrote:
    dynamiczna po poronieniu mialas lyzeczkowanie?


    Nie, poronienie było samoistne i wszystko samo pięknie się oczyściło ,dlatego też te starania tak od razu tym bardziej że ten cykl mam po prostu książkowy jeżeli chodzi o podział na dwie fazy owulacje itp stwierdziłam że nie mogę go zmarnować.:)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owca mój też siedzi w domu nie poszedł do szkoły bo bardzo kaszle, za to drugi się buntował że też nie idzie do przedszkola skoro pierwszy nie musi iść do szkoły... teraz zaszył się w swoim pokoju i gra na komputerze chyba muszę tam wkroczyć i limit określić . hehe

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ