X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja teraz rozpoczynam oczekiwanie na owulację :) tak za 10 dni może będzie :) serduszkowania jak będą tak będą :) a co ma być to i tak będzie :)

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie co ma być to bedzie ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh.. no powiem Wam ze tez sie zastanawiam kiedys czy nie lepiej poprostu wrzucuc na luz i nie mysleć kiedy płodne, nie zwracać uwagi na śluz, szyjke. tem. i wrzucic całkiem na luz. Serduchować kiesy sie ma poprostu chęc... Nawet mialam w tym cyklu tak zrobić aleeeeeeeeeeee jejkuuuu no nie potrafie do jasnej chol... :( ! mimo starań przychodzą te myśli :/.

    Kura - to fajnie ze bedziemy razem testowac :) zawsze bedzie mi raźniej ;D ! oj kochana pragne ujrzeć na naszych wykresach wspaniale zielone kropeczki :D:D:D . A jak pierwszy cykl prowadze obserwacje :O

    Magda - witaj ! Powodzenia :D

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • agule841123 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałabym tak z dnia na dzień przestać o tym wszystkim myśleć ale się nie da. Jakoś damy radę w grupie siła ;-)

    sarra lubi tę wiadomość

  • agule841123 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha jeszcze jedno kiedy pojawiają się zielone kropki na wykresie bo ja dopiero pierwszy cykl z ovu robię i sama jestem zielona :-\

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jak test ciazowy zaznaczycsz pozytywny ale też nie wiem dokładnie bo od niedawna tu jestem

    aga.just lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze tempkę sama dla siebie ale nie interpretuje jej bo się nie znam, pozatym będę próbowała celować w ovulke ale tak z własnych wyliczeń i ovu po za tym żadnego sprawdzania szyjki i takich tam, nawet nie wiedzialabym jak to zinterpretować

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielone kropki są przy zaznaczeniu p[ozytywnego testu ciazowego - wtedy ovu pięknie to wyróżnia na wykresie :). Sprawdzie wykresy ciążowe ;) piekny widok :D

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • agule841123 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała juz mieć te zielone kropki no ale..

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczekamy się wszystkie, aż się zazieleni na całym forum ;)

    sarra lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja do jutra w niepewności, dzisiaj rano zrobiłam test pepino paskowy no i negatyw jak nic ani cienia cienia nie ma :( Nie czekając długo zebrałam się i poleciałam na betę i zbadałam jeszcze progesteron dla pewności. Wynik jutro o 11 zatem trzymajcie kciuki za mnie dziewczęta.Mam duże nadzieje że tym razem wszystko będzie dobrze i że fasolka już tam u mnie się zadomowiła.Oby nie okazały się złudne ...

    Kasandra lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze na bete poszłaś, trzymam kciuki i niecierpliwie czekam do jutra aby odczytać dobre wiesci

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna trzymam mocno kciuki za wyniki :) czekam z niecierpliwością :)

    ja właśnie ten cykl jakoś tak olewam przynajmniej narazie ;) jakoś tak wrzuciłam na luz nie mam ochoty nic sprawdzać, grzebać itd... tempka z ciekawości :) i testy owu, bo mam w domu, ale jak zapomnę to też mi to wisi jakoś ;)

    serduszkować będziemy, bo bez tego Cudu nie będzie ;) co ma być to będzie :)

    qbxwkvq.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna, trzymam kciuki za betę :-) Oby się udało :-)

    sarra, ja drugi cykl obserwuję, tzn trzeci, ale tylko dwa mierzę temp, pierwszy to bardziej śluz obserwowałam, ale jak widać z małym skutkiem...mam nadzieję, że 20-go zrobimy test i wyjdą piękne dwie tłuste kreski :-) I wszystkim tego życzę, żebyśmy miały piękne prezenty na grudzień pod choinkę :-).

    sarra lubi tę wiadomość

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna - bardzo zaciskam :) musza być dobre wieści Twój wykres jest cudowny :):)

    Kasandra - ja wlasnie mialam tak wrzuceone na luz na poczatku cyklu, a teraz im blizej owulki to jakos sie nakrecam - eh sama jestem na siebei zla :(

    Kurka - ja rózniez mam ogromną nadzijej, przecież wkońcu musi sie udać ;)


    Ide syneczka kąpac ;)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mówię, że u mnie to nie będzie tak wyglądać ;)

    sarra lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycze Ci kochana zebyś miala ten luz i dystans przez cały cyk i wielka radośc na konieć :D:D:D:D

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę że najbardziej emocjonujący jest koniec bo jakbyśmy nie wrzucały na luz to na koniec i tak jest nadzieja i mnóstwo stresu czy się dało czy nie . :)

    sarra lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie...

    ja nawet myślałam, żeby mierzyć temp do owu, a potem już tylko czekać, no ale to też stres, także i tak źle i tak niedobrze....:-(

    sarra lubi tę wiadomość

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e ja tam już 3 cykl zbieram się, żeby nie mierzyć temp w II fazie i nic. Ciekawość i słaba silna wola wygrywa.

    Ale spoko spoko :P zaopatrzyłam się już w zioła na nowy cykl i mogę startować. Jakoś dziwnie spokojnie przyjęłam porażkę w tym cyklu. Wiadomo, że boli, że jest rozczarowanie, ale nawet mi łezka nie popłynęła.

    sarra lubi tę wiadomość

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ