Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 marca 2014, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna mocno trzymam kciuki

• kurka Przyjaciółka

Wysłany: 5 marca 2014, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna jeszcze tylko 40 min:-) Trzymam mocno kciuki :-)

Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • owca121 Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna to życzę zdrówka dla smyka :)

• dynamiczna Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to idę dziewczynki ..... zaraz wracam mam nadzieję że z dobrymi wieściami :)

https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

• dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna czekamy...

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wszystkim nam się uda tylko najgorsze to czekanie na fosolki i porażki. Trzeba być dobrej myśli :-)

Anastazjaaa, mama hani lubią tę wiadomość

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
  • owca121 Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna czekamy z niecierpliwością :)

• dynamiczna Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kochane moje bardzo mi przykro ale nie mam dobrych wiadomości. Wynik z surowicy <1.00 a jak wszystkie wiem to oznacza że ciąży brak :(

Wam wszystkim życzę powodzenia i oby było jak najwięcej serduszek w marcu :)

Ja próbuje znowu w kwietniu bo w marcu żołnierzyki wyjeżdżają i nie będzie komu pracować :)

https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

• Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarinka79 wrote:
    To i ja dolaczam sie do was,mam corke 13 lat i syna 5 lat
    Witaj serdecznie ;)

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczka strasznie mi przykro... Trzymam kciuki za kwietniowy cykl

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • owca121 Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna bardzo mi przykro i trzymam kciuki za następny cykl :)

• Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jastjast wrote:
    Ja tez witam, mama 7 letniego Piotrusia,
    w styczniu odstawiłam tabletki i myślałam ,że tak ot zajdę w ciąże i już, a tu po odstawieniu okres i w lutym też rozczarowanie miesiączka....
    Teraz troszkę częściej się kochamy ale u mnie jest problem ponieważ mąż choruje na łuszczycowe zapalenie stawów i nie ma już takiej chęci i siły jak dawniej,choć oboje pragniemy dzidziusia, zobaczymy...

Witaj i ty kochana ;)

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 marca 2014, 11:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za kwietniowy cykl:)

• Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    owca121 wrote:
    Witam nowe mamusie :)
    U nas dziś w domu szpital młody za gorączkował w nocy i słyszę tylko co chwilę "mamuś przełącz mi tą bajkę bo jest dla małych dzieci " hehe ale mam już "dorosłego syna "
    Mój to przeważnie meczy mojego męża, pobaw się ze mną, on na to pobaw się z mamą bo ja po pracy troszkę zmęczony, a syn, mama ma babskie zabawy ja chcę się pobawić w chłopskie.... Eh jak mąż w pracy to synek nie wybrzydza na moje zabawy, ale co prawda to prawda, w wojnę czy boks nie mam zamiaru się z nim bawić

Przydał by się brat ;)
    Czemu tak późno na to wpadlam?

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Kochane wszystkim nam się uda tylko najgorsze to czekanie na fosolki i porażki. Trzeba być dobrej myśli :-)
    Tak dobre nastawienie to podstawa, a ja chyba przestanę mierzyć temperaturę, i tak nie umie jej interpretować a chyba jakoś mocno mnie to nakręca... Sama nie wiem

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • agule841123 Znajoma

Wysłany: 5 marca 2014, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przykro mi ale pamietaj nie ma tego złego. Trzymam kciuki za kwietniowy cykl. Z takim wsparciem napewno się uda :-) Ja dziś taz mam gorszy dzień dopadlo mnie chorubsko i czuję się fatalnie mam dola :-\

• dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna tak mi przykro. Ale głowa do góry i w kwietniu ma być zielona kropeczka!

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
  • dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja po tempce będziesz wiedziała kiedy i czy owulka była. Ja też od razu nie wiedziałam jak ją interpretować a teraz jest już łatwiej :-)

U mnie taka śliczna pogoda, że zaraz idziemy na spacer z synkiem, trzeba korzystać :-). I przy takiej pogodzie człowiek myśli pozytywniej :-)

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
  • owca121 Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Mój to przeważnie meczy mojego męża, pobaw się ze mną, on na to pobaw się z mamą bo ja po pracy troszkę zmęczony, a syn, mama ma babskie zabawy ja chcę się pobawić w chłopskie.... Eh jak mąż w pracy to synek nie wybrzydza na moje zabawy, ale co prawda to prawda, w wojnę czy boks nie mam zamiaru się z nim bawić

Przydał by się brat ;)
    Czemu tak późno na to wpadlam?
    Czasem i posiadanie brata nie pomaga... byłam wczoraj u kuzynki która ma dwoje chłopców w wieku 5 i 4 lata i ten starszy cały czas do nas podbiegał i pytał "mamusiu kto się z nami pobawi" a było ich razem 3 bo byłam z moim synkiem a mimo to chłopaki nie bardzo chcieli się bawić bez naszej asysty :D

• aga.just Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o nie! Dynamiczna kurcze byłam pewna zielonego u Ciebie, serio :(
    Cholera, no jak tu wierzyć tym wykresom, no? :(

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego