X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    aga.just bardzo mi przykro, ale tak jak pisałaś z nową energią w nowy cykl :) tak jak kiedyś ktoś napisał cyce do przodu i serduszkujemy ;) trzymam kciuki, żeby @ szybko przyszła skoro ma przyjść, niech się już kończy i niech zieleni się kwiecień :)

    ja! Ja! pd cyców była ja :D
    Jest ok. Przykro, ale nie tak jak ostatnio. Boję się o wyniki męża.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś trzymam kciuki, żeby wyniki były ok.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też, ja też trzymam za to kciuki

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra liczę ze będziesz częściej jak pracy będzie mniej ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, że będę wpadać cześciej :)

    aguś trzymam kciuki za wyniki i wierzę, że będzie wszystko ok, a Fasolusia to tylko kwestia czasu :) mój m miesiąc już nie pali, więc mam nadzieję, że teraz będzie lepiej :) pokarmu w jednej piersi już nie ma a w drugiej już koniec końca ;) a u Ciebie jak ?

    anastazjaa a Twój wykresik jak od linijki się zrobił ;)

    qbxwkvq.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra - ja zrobiłąm z drugiego siusiania ale było to ok. 8 rano wiec sama nie wiem :/ Zobacze jak temp. jutro bedzie :/... Ja o 12 jestem w pracy i nie bardzo mam mozliwosc :(. Ale moze jakos spróbuje pokryjomu.... Zawsze robie ok 17 bo tak jestem w domu. Cięzko wyczuć jak ma być

    Dziękuje dziewczyny za odpowiedz :*

    Dynamiczna - tule mocno :* przykro mi :*

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just musi być wszystko ok :) a Fasolinka to tylko kwestia czasu :) ja liczę na to, że to, że mój m rzucił palenie miesiąc temu da efekty ;)

    anastazjaaa widzę, że u Ciebie to samo ;) mój m zawsze mówi, że teraz jest moim buhajem rozrodczym, a jak się już uda to nie bedzie bzykanka tak często ;) ale ja kiedyś słyszałam, że kobiety mają swoje dzikie lata około 20-25 lat, a faceci około 30 ;) i tak się uzupełniamy ;)

    dajemy czadu dziwewczyny i zielenimy tą wiosnę ;)

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jie wiem co z ta moja temperatura, jakaś taka dziwna, i wydaje mi się ze za niską.... Ale może to dla tego że śpię w zimnym pokoju, bo śpię przy otwartym oknie - nie potrafię inaczej

    Dlatego też nie stresuje się temperatura, bo nie wiem o co w niej chodzi ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój m mówi, że niedługo mu odpadnie :-) he he :-)

    dorocia2324, owca121, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas z pokarmem lepiej, tzn. jest go mniej, ale przy <3 mąż nadal coś tam wyczuje. Po naciśnięciu już nie mam, dopiero po stymulacji podczas <3

    Serio cykam się o te badania.

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a kiedy wyniki badań? Nie stresuj się tak. Musi być dobrze. Ja jeszcze kilka dni czekania pewnie chyba, że @ przyjdzie jakoś.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 5 marca 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka wrote:
    Mój m mówi, że niedługo mu odpadnie :-) he he :-)
    Hehe dobre mój mi dziś powiedział że jedzie niedługo na urlop sam i na pewno nie zbliży się do mnie przez następne dwa tygodnie :) Trochę go wyśmiałam bo na urlop to jade ja ze smykiem a on zostaje w pracy :P

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dzień dobry ja od rana z dobrymi wiadomosciami, moja koleżanka wczoraj w nocy urodziła,

    Dziś w południe wypisują ja do domu, ah Holandia....

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki w poniedziałek dopiero.

    U mnie 1dc. Lecimy dalej.

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja też czekam do poniedziałku z niecierpliwością bo jak wstrętna @ nie przyjdzie to chyba zatestuje. Wtedy to będzie już 42dc. W zależności od wyniku albo zrobię betę albo wezmę lutke na wywołanie @. No nic w ciągu kilku dni się okaże. Ale powoli już się stresuje.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • agule841123 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co z tą temp wczoraj było 37.5 a dzis spadek na 36.9 dodam ze to 8 dpo i nie wiem co jest grane. @ mam na 11.03 Może któraś z was tez tak ma

  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie !

    dorcia - ja ostatnio tez miałam długie cykle nawet 45dni :/ i dostalam od ginka CLO na wyregulowanie, ostatnie dwa cykle wróciły do mojej normy ( 34,32 dc) zobaczymy jak w tym cyklu będzie ! Powodzenia Kochana !

    agule - ja średnio mogę cos podpowiedzieć bo to mój Pierwszy cykl z mierzeniem tem :/. Ostatni cykl mierzylam do wprawienia sie ( od ok. 9 dni przed@) i taki spadek mialam przed @ ale nie wiem jak to dokladnie jest nie chce glupot Ci pisać :(

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agule to może być spadek związany z implantacją tak się czasem zdarza właśnie mniej więcej w tym czasie :) także trzymam kciuki :) ale nie gwarantuję, że to jest równoznaczne z ciążą, ale daje nadzieję :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • agule841123 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochane za odp bo juz wychodzilam z siebie Kasandra bardzo bym chciała zeby to było to o czym ty mówisz ale się nie nastawiam bardziej boję się że to @ tak jak mówi sarra tylko chyba trochę wczas oby nie :-\

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no miałabyś bardzo krótką fazę lutealną, więc poczekaj do jutra, bo myślę, że tempka może wzrosnąć :) jutro zaglądne do Ciebie i zobaczymy :) a jakie masz cykle? regularne? nie masz udostępnionego wykresu i nie wiem jak u Ciebie cykl się prezentuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 12:22

    qbxwkvq.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ