X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agule841123 wrote:
    Oj przykro mi ale pamietaj nie ma tego złego. Trzymam kciuki za kwietniowy cykl. Z takim wsparciem napewno się uda :-) Ja dziś taz mam gorszy dzień dopadlo mnie chorubsko i czuję się fatalnie mam dola :-\
    Głową do góry,

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Anastazja po tempce będziesz wiedziała kiedy i czy owulka była. Ja też od razu nie wiedziałam jak ją interpretować a teraz jest już łatwiej :-)

    U mnie taka śliczna pogoda, że zaraz idziemy na spacer z synkiem, trzeba korzystać :-). I przy takiej pogodzie człowiek myśli pozytywniej :-)
    Może faktycznie masz rację, zobaczę jeszcze trochę jak będzie wychodziło ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owca121 wrote:
    Czasem i posiadanie brata nie pomaga... byłam wczoraj u kuzynki która ma dwoje chłopców w wieku 5 i 4 lata i ten starszy cały czas do nas podbiegał i pytał "mamusiu kto się z nami pobawi" a było ich razem 3 bo byłam z moim synkiem a mimo to chłopaki nie bardzo chcieli się bawić bez naszej asysty :D
    No i cały mój plan poległ w gruzach, ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    o nie! Dynamiczna kurcze byłam pewna zielonego u Ciebie, serio :(
    Cholera, no jak tu wierzyć tym wykresom, no? :(
    Ja też byłam przekonana ze tam dzidzia siedzi :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze za pierwszym razem zaszłam w ciąże , nawet nie wiedząc o tym,a teraz? Wykresiki, temperaturki, dni płodne, niepłodne...toatalne zamieszanie.
    Wczoraj złapałam się na tym,że kochałam się z mężem tylko dlatego ,że miałam środek cyklu i śluz płodny...aż w głębi duszy przykro mi z tego powodu i jakoś tak dziwnie, smuto...
    Może to dlatego,że mąż na czas starań odstawił wszystkie leki( a choruje na łuszczycowe zapalenie stawów) i w sumie każdy miesiąc bez leków jest miesiącem bólu...
    a myślałam ,że po tabletkach to już w 1 wszym miesiącu będą dwie kreseczki, obym tylko nie zwariowała na tym punkcie...

  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna, bardzo mi przykro..też myślałam, że teraz się udało...ale nie martw się, w kwietniu się uda ! Musi! :-)
    Niestety nie da się nie myśleć...jak się tak bardzo chce :-)Sama wiem po sobie...
    jastjast, trudna sytuacja z tymi lekami..oby się wam szybko udało :-)

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka, dzięki bardzo , co ma być to będzie...Trzymam za wszystkich kciuki

  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justjust ja też w pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań :-)

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na @ - beta 0,1

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze same złe wieści. Strasznie mi się to nie podoba! Gdzie te nasze fasolki się podziewają?

    Justjust ja też mam nadzieję, że szybko wam się uda.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś tak mi przykro, że się nie udało.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki ja tak na szybko z zapytaniem :/ ... Zrobiłąm test ovu rano z drugiego siusiania ;) (wiem ze z porannego lepiej nie robić ale mnie pokorciło) wyszedł pozytyw a teraz robiłam i negatyw - myslicie ze drugi wiarygodniejszy ? Bo właśnie się wacham czy zmienić na wykresie ale chyba tak, co nie ?!

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra ja nie pomogę bo się nie znam.

    sarra lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jastjast ja też się na tym łapię że kocham się z mężem ostatnie dni tylko dlatego że "musimy " trochę mi go szkoda bo jest bardzo teraz zapracowany i widzę że ochotę ma średnią. Ale jeszcze tylko dziś mamy przymus więc postanowiłam zrobić mu masaż relaksacyjny aby się chłopak trochę odstresował :P
    sarra ja też nie pomogę

    sarra lubi tę wiadomość

  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owca, ja też te masaże już mam za sobą:):) biedni wbrew pozorom Ci nasi chłopcy, no ale jak mus to mus !:):)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarra wrote:
    Kobitki ja tak na szybko z zapytaniem :/ ... Zrobiłąm test ovu rano z drugiego siusiania ;) (wiem ze z porannego lepiej nie robić ale mnie pokorciło) wyszedł pozytyw a teraz robiłam i negatyw - myslicie ze drugi wiarygodniejszy ? Bo właśnie się wacham czy zmienić na wykresie ale chyba tak, co nie ?!
    Sarra z rana to testy ciążowe, testy owulacyjne to robi się najlepiej po południu, od 13 do 16

    sarra lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja nie mam z tym problemu bo mój to taki napaleniec mógłby codziennie po dwa razy.... Dla mnie to już nie te lata, już tyle nie potrzebuje

    Mój mąż zawsze mówił ze w czasie gdy staraliśmy się o tiago to prawie najwspajialszy czas w jego życiu, bo miał bzykanka do woli ;)

    dorocia2324, mama hani, Kasandra lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie nowe Kobietki :)

    aga.just bardzo mi przykro, ale tak jak pisałaś z nową energią w nowy cykl :) tak jak kiedyś ktoś napisał cyce do przodu i serduszkujemy ;) trzymam kciuki, żeby @ szybko przyszła skoro ma przyjść, niech się już kończy i niech zieleni się kwiecień :)

    dziewczynki przepraszam, że tak rzadko tutaj wpadam, ale strasznie dużo pracy mam :(

    ale trzymam kciukasy za wszystkie :)

    sarra najlepiej test robić po godzinie 12 i około 2 godzin wcześniej ja staram się nie pić tyle mogę doradzić, ja robię zawsze 1 test dziennie koło 12 właśnie, a ja w ostatnim cyklu miał tak, że jednego dnia miałam mega negatywny test, a następnego dnia mega pozytywny, więc myślę, że skoro zrobiłaś pierwszy test prawidłowo to musiał wyjść w porządku

    sarra lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    No to ja nie mam z tym problemu bo mój to taki napaleniec mógłby codziennie po dwa razy.... Dla mnie to już nie te lata, już tyle nie potrzebuje

    Mój mąż zawsze mówił ze w czasie gdy staraliśmy się o tiago to prawie najwspajialszy czas w jego życiu, bo miał bzykanka do woli ;)

    Jakbym słyszała mojego kochana :-). Też mi mówi, że wtedy to mogliśmy ciągle, a teraz narzeka, że mi się nie chce. :-P. Ci faceci :-)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, przykro mi :-( oby teraz szybko @ przyszła i zaczął się nowy cykl...

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ