Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agule841123 wrote:
    Oj przykro mi ale pamietaj nie ma tego złego. Trzymam kciuki za kwietniowy cykl. Z takim wsparciem napewno się uda :-) Ja dziś taz mam gorszy dzień dopadlo mnie chorubsko i czuję się fatalnie mam dola :-\
    Głową do góry,

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Anastazja po tempce będziesz wiedziała kiedy i czy owulka była. Ja też od razu nie wiedziałam jak ją interpretować a teraz jest już łatwiej :-)

U mnie taka śliczna pogoda, że zaraz idziemy na spacer z synkiem, trzeba korzystać :-). I przy takiej pogodzie człowiek myśli pozytywniej :-)
    Może faktycznie masz rację, zobaczę jeszcze trochę jak będzie wychodziło ;)

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    owca121 wrote:
    Czasem i posiadanie brata nie pomaga... byłam wczoraj u kuzynki która ma dwoje chłopców w wieku 5 i 4 lata i ten starszy cały czas do nas podbiegał i pytał "mamusiu kto się z nami pobawi" a było ich razem 3 bo byłam z moim synkiem a mimo to chłopaki nie bardzo chcieli się bawić bez naszej asysty :D
    No i cały mój plan poległ w gruzach, ;)

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    o nie! Dynamiczna kurcze byłam pewna zielonego u Ciebie, serio :(
    Cholera, no jak tu wierzyć tym wykresom, no? :(
    Ja też byłam przekonana ze tam dzidzia siedzi :/

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • jastjast Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze za pierwszym razem zaszłam w ciąże , nawet nie wiedząc o tym,a teraz? Wykresiki, temperaturki, dni płodne, niepłodne...toatalne zamieszanie.
    Wczoraj złapałam się na tym,że kochałam się z mężem tylko dlatego ,że miałam środek cyklu i śluz płodny...aż w głębi duszy przykro mi z tego powodu i jakoś tak dziwnie, smuto...
    Może to dlatego,że mąż na czas starań odstawił wszystkie leki( a choruje na łuszczycowe zapalenie stawów) i w sumie każdy miesiąc bez leków jest miesiącem bólu...
    a myślałam ,że po tabletkach to już w 1 wszym miesiącu będą dwie kreseczki, obym tylko nie zwariowała na tym punkcie...

• kurka Przyjaciółka

Wysłany: 5 marca 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna, bardzo mi przykro..też myślałam, że teraz się udało...ale nie martw się, w kwietniu się uda ! Musi! :-)
    Niestety nie da się nie myśleć...jak się tak bardzo chce :-)Sama wiem po sobie...
    jastjast, trudna sytuacja z tymi lekami..oby się wam szybko udało :-)

Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • jastjast Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka, dzięki bardzo , co ma być to będzie...Trzymam za wszystkich kciuki

• kurka Przyjaciółka

Wysłany: 5 marca 2014, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    justjust ja też w pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań :-)

• aga.just Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na @ - beta 0,1

• dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze same złe wieści. Strasznie mi się to nie podoba! Gdzie te nasze fasolki się podziewają?

Justjust ja też mam nadzieję, że szybko wam się uda.

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś tak mi przykro, że się nie udało.

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
  • sarra Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki ja tak na szybko z zapytaniem :/ ... Zrobiłąm test ovu rano z drugiego siusiania ;) (wiem ze z porannego lepiej nie robić ale mnie pokorciło) wyszedł pozytyw a teraz robiłam i negatyw - myslicie ze drugi wiarygodniejszy ? Bo właśnie się wacham czy zmienić na wykresie ale chyba tak, co nie ?!

8p3o43r8s0ilyu09.png
  • dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra ja nie pomogę bo się nie znam.

sarra lubi tę wiadomość

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
  • owca121 Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jastjast ja też się na tym łapię że kocham się z mężem ostatnie dni tylko dlatego że "musimy " trochę mi go szkoda bo jest bardzo teraz zapracowany i widzę że ochotę ma średnią. Ale jeszcze tylko dziś mamy przymus więc postanowiłam zrobić mu masaż relaksacyjny aby się chłopak trochę odstresował :P
    sarra ja też nie pomogę

sarra lubi tę wiadomość

• jastjast Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2014, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    owca, ja też te masaże już mam za sobą:):) biedni wbrew pozorom Ci nasi chłopcy, no ale jak mus to mus !:):)

• Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarra wrote:
    Kobitki ja tak na szybko z zapytaniem :/ ... Zrobiłąm test ovu rano z drugiego siusiania ;) (wiem ze z porannego lepiej nie robić ale mnie pokorciło) wyszedł pozytyw a teraz robiłam i negatyw - myslicie ze drugi wiarygodniejszy ? Bo właśnie się wacham czy zmienić na wykresie ale chyba tak, co nie ?!
    Sarra z rana to testy ciążowe, testy owulacyjne to robi się najlepiej po południu, od 13 do 16

sarra lubi tę wiadomość

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja nie mam z tym problemu bo mój to taki napaleniec mógłby codziennie po dwa razy.... Dla mnie to już nie te lata, już tyle nie potrzebuje

Mój mąż zawsze mówił ze w czasie gdy staraliśmy się o tiago to prawie najwspajialszy czas w jego życiu, bo miał bzykanka do woli ;)

dorocia2324, mama hani, Kasandra lubią tę wiadomość

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie nowe Kobietki :)

aga.just bardzo mi przykro, ale tak jak pisałaś z nową energią w nowy cykl :) tak jak kiedyś ktoś napisał cyce do przodu i serduszkujemy ;) trzymam kciuki, żeby @ szybko przyszła skoro ma przyjść, niech się już kończy i niech zieleni się kwiecień :)

dziewczynki przepraszam, że tak rzadko tutaj wpadam, ale strasznie dużo pracy mam :(

ale trzymam kciukasy za wszystkie :)

sarra najlepiej test robić po godzinie 12 i około 2 godzin wcześniej ja staram się nie pić tyle mogę doradzić, ja robię zawsze 1 test dziennie koło 12 właśnie, a ja w ostatnim cyklu miał tak, że jednego dnia miałam mega negatywny test, a następnego dnia mega pozytywny, więc myślę, że skoro zrobiłaś pierwszy test prawidłowo to musiał wyjść w porządku

sarra lubi tę wiadomość

qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2014, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    No to ja nie mam z tym problemu bo mój to taki napaleniec mógłby codziennie po dwa razy.... Dla mnie to już nie te lata, już tyle nie potrzebuje

Mój mąż zawsze mówił ze w czasie gdy staraliśmy się o tiago to prawie najwspajialszy czas w jego życiu, bo miał bzykanka do woli ;)

Jakbym słyszała mojego kochana :-). Też mi mówi, że wtedy to mogliśmy ciągle, a teraz narzeka, że mi się nie chce. :-P. Ci faceci :-)

Kasandra lubi tę wiadomość

wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
  • kurka Przyjaciółka

Wysłany: 5 marca 2014, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, przykro mi :-( oby teraz szybko @ przyszła i zaczął się nowy cykl...

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego