X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra kochana czy w obu ciążach miałaś jednakowe objawy? Ciekawa jestem jak to jest.
    Eve jak tam wizytka u ginka??

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza dzisiaj. Ciąże potwierdził po zwykłym badaniu ginekologicznym, na jego "palec" jest to początek 6 tygodnia, wg. OM 6 tydzień i 5 dzień, generalnie powtarza się historia z pierwszej ciąży, gdzie przez to, że cykl jest dłuższy to ciąża jest młodsza. Ciąża wewnątrzmaciczna. USG nie robiliśmy, mam kolejną wizytę z USG za 2 tygodnie.

    aga.just, Kasandra, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Byłam u lekarza dzisiaj. Ciąże potwierdził po zwykłym badaniu ginekologicznym, na jego "palec" jest to początek 6 tygodnia, wg. OM 6 tydzień i 5 dzień, generalnie powtarza się historia z pierwszej ciąży, gdzie przez to, że cykl jest dłuższy to ciąża jest młodsza. Ciąża wewnątrzmaciczna. USG nie robiliśmy, mam kolejną wizytę z USG za 2 tygodnie.
    Kochana gratuluję jeszcze raz. I zazdroszczę!!! <3

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję!! Ode mnie macie codziennie morze wirusków.
    Nie ukrywam, że chętnie zobaczyłabym już tą moją Pszczołę, ale wytrzymam 2 tygodnie oby wszystko było dobrze tylko.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 20 marca 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Byłam u lekarza dzisiaj. Ciąże potwierdził po zwykłym badaniu ginekologicznym, na jego "palec" jest to początek 6 tygodnia, wg. OM 6 tydzień i 5 dzień, generalnie powtarza się historia z pierwszej ciąży, gdzie przez to, że cykl jest dłuższy to ciąża jest młodsza. Ciąża wewnątrzmaciczna. USG nie robiliśmy, mam kolejną wizytę z USG za 2 tygodnie.

    jak cudownie Kochana :)

    gratuluję bardzo :)

    Eve lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 20 marca 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe w obydwu ciążach nie miałam objawów ;) prędzej myślałam, że okresu dostanw niż, że jestem w ciąży ;) z Córcią to w dzień spodziewanej @ nawet podpaskę już brałam do ręki, ale zrobiłam test i tutaj niespodzinka ;) z Synem to wogóle masakra, bo jeszcze karmiłam Córcię, więc cykle na maksa nie regularne, raz 24 raz 42 dni, więc zrobiłam test w 30 dniu i negatyw, ale powiedziałam, że jak za tydzień nie będzie @ to znów zrobię i już za 7 dni był pozytyw :)

    żadnych mdłości i tak dalej :) z Synem tylko pod koniec ciąży zgaga straszna, ale dało się żyć :)

    za to moja przyjaciółka wszystkie 3 ciąże wymiotowała prawie cały czas masakra biedna :( wszystko co nie poczuła to źle...

    jak to dobrze, że ja ciąże znoszę dobrze :)

    lithe123, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 20 marca 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak u Was było Dziewczyny ? :)

    qbxwkvq.png
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 21 marca 2014, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu przyszła @....

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 21 marca 2014, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży zero objawów miałam, dopiero w trzecim trymestrze mega zgaga nocami. A teraz czasami pobolewają mnie piersi, były takie 4 dni, co bylo mi cały czas niedobrze, jeden wymiot i na razie koniec objawów, czuję się świetnie.

    Kasandra lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 marca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Ja w pierwszej ciąży zero objawów miałam, dopiero w trzecim trymestrze mega zgaga nocami. A teraz czasami pobolewają mnie piersi, były takie 4 dni, co bylo mi cały czas niedobrze, jeden wymiot i na razie koniec objawów, czuję się świetnie.


    oby tak dalej :)

    Eve lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    a jak u Was było Dziewczyny ? :)
    Kas, to masz małą różnicę wieku między dzieciaczkami? Super :)
    Ja właśnie czułam się fatalnie mniej więcej do 10 tygodnia. Mdłości i takie typowe rzeczy przyszły dopiero ok 7tygodnia. Na początku maiałam strasznie nietypowe objawy - totalną bezsenność, kołatanie serca, arytmię. Myślałam, że jestem niewiadomo na co chora :) Dopiero kumaty kardiolog kazałm mi zrobic test :)

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechwaliłam, po sniadaniu myślałam, że zejdę tak mi było niedobrze, ale już znopwu jest świetnie, także i tak jestem szczęściara jeśli chodzi o samopoczucie.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja Wam powiem, że wątek widzę zamiera ;)

    różnicę mam 2 lata i 3 miesiące dokładnie :)

    eve to wszystko miejmy nadzieję ustąpi :) a ja poprosiłam męża żeby kupił testy pepino w tesco :) czułość 10ml :) zobaczymy w niedzielę czy już coś będzie widać, choć myślę, że nie :(

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ostatnio mam takie urwanie głowy, że zaniedbuje forum. Wczoraj miałam imprezke pożegnalną przyjaciół bo wyjeżdżają do Dani. I tak sobie piłyśmy winko, że dziś cały dzień umieram. Masakra.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak tam u Was?u nas dziś była piękna pogoda w sam raz na wagary :)



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postanowiłam się nie spinać co ma być to będzie!!!mąż uważa że jak może trochę wyluzujemy a na pewno ja to może szybciej nam to pójdzie a tak tylko liczę myślę itp.



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj wiosna w pełni na jutro zaplanowałam trochę wiosennych porządków, pranie mycie okien itp. :)



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór chciałbym się do Was dołączyć jeżeli pozwolicie mam już 4 dzieciaków ale marzy mi się jeszcze jedno towarzysz zabaw dla najmłodszego synka który ma 18 m-cy

    aga.just lubi tę wiadomość

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 21 marca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy mama78 :) super gromadka :) mnie też się marzy gromadka, ale narazie staramy się o 3 dzidziusia :)

    mama78 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 22 marca 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczeta;)

    My z mezem rowniez staramy sie o drugiego maluszka. Poki co jestesmy rodzicami Alexandra- 2,5 roku;)

    Staramy sie juz sama nie wiem ile... chyba jakos od wrzesnia/sierpnia... Ale z OF pierwszy cykl.
    Obecnie czekam na @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie ;pp

    Pozdrawiam!

    aga.just lubi tę wiadomość

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ