Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Eve Autorytet

Wysłany: 18 marca 2014, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!

👨25.08.2010
    👦07.11.2014
  • Kasandra Autorytet

Wysłany: 18 marca 2014, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka GRATULACJE !!!! jak pięknie :) chyba każda z nas powinnam od czasu do czasu zrobić sobie urlop :) najwidoczniej dziewczyny to się opłaca ;)

qbxwkvq.png
  • olitka Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2014, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny jeszcze raz:)

Kasandra, polecam opcje urlopowa, nie raz pokazala swoja skutecznosc:)

Teraz musze sobie znalezc kolejny cel, zeby ciagle nie myslec czy bedzie zdrowe, bo od tego to w ogole mozna na glowe dostac;) na szczescie przede mna remont domu takze na brak zajec nie bede narzekac:)

Wiem, ze rada zeby wyluzowac czesto drazni... ale serio w naszej glowie tkwi ogromna sila.... robcie cos co sprawi wam radosc i spowoduje ze bedziecie szczesliwe a kolejne szczescie nadejdzie:)

Kasandra, Anastazjaaa, sarra lubią tę wiadomość

f2w39n7304tem5zg.png

dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • dynamiczna Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawać śpiochy :)

Ja się witam z kawą w ręku i szokiem co do wyznaczonej owulacji :)

Miłego dnia :)

https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

• Eve Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja:) Młodego oddelegowałam do przedszkola a sama muszę trochę zaległości ponadrabiać z papierologii.
    Miłego dnia!

👨25.08.2010
    👦07.11.2014
  • aga.just Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dymaiczna czyli jadnak zgrałaś się z mężem :D super :)

• dynamiczna Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakoś w to nie dowierzam i wolę się nie nastawiać ale nie ukrywam że ta iskierka nadziei jest :)

relge6yd7jws6b5o.png

• Kasandra Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna trzymam kciuki :) mocno zaciśnięte :) może na tyle wyluzowałaś, bo uznałaś cykl za stracony i proszę :) a to wszystko pokazuje, że nasze ciało jest nieprzewidywalne :)

ja też owu mam wcześniej niż zwykle, a nie wiem czy jeszcze nie wcześniej było, ale myślę, że u mnie to przedwczesny wzrost tempki :)

qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Dzieki Dziewczyny jeszcze raz:)

Kasandra, polecam opcje urlopowa, nie raz pokazala swoja skutecznosc:)

Teraz musze sobie znalezc kolejny cel, zeby ciagle nie myslec czy bedzie zdrowe, bo od tego to w ogole mozna na glowe dostac;) na szczescie przede mna remont domu takze na brak zajec nie bede narzekac:)

Wiem, ze rada zeby wyluzowac czesto drazni... ale serio w naszej glowie tkwi ogromna sila.... robcie cos co sprawi wam radosc i spowoduje ze bedziecie szczesliwe a kolejne szczescie nadejdzie:)

i ja właśnie też tak myśle i jak nie wyjdzie teraz to nie wiem czy jie oleje obserwacji na następny cykl :)

qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam, że mój dzisiejszy dzień jest jak cały mój cykl, nito fajny nito okropny.... chwlie euforii, po to żeby za chwilkę dostać w łeb, żeby za wesoło nie była...

ehhh masakra może jutro będzie lepsze

qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski, zaniedbuję was ostatnio, przepraszam ale mamy nawał w pracy i muszę zostawać dłużej... do tego w domu zaczęliśmy budowę łazienki i 5 faceta kręci mi się po mieszkaniu.... jednym słowem syf i stres wpadnę do was jak się wszystko uspokoi

Trzymam za wszystkie kciuki ;)

wielkie buziole ;)

mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tutaj dzisiaj cisza....

jak makiem zasiał :) wszyscy posłuchali olitki i wyluzowali :)

qbxwkvq.png
  • sarra Koleżanka

Wysłany: 19 marca 2014, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki :)

Mało pisze ostatnio :(. Jakaś jestem hm... rozleniwiona i nie zorganizowana :/ U mnie dzisiaj śnieg :O ja już chce lato , przygnebia mnie ta pieprzona pogoda !!!

Laseczki mam nadzieje ze zafasolkujemy wspólnie w tych cyklach :* już jestem zmeczona wyczekiwaniem a wyluzować nie umie :(...

Tule Was mocniutko i zacisniete mam za Was kciukaski :D:D:D :*:*

8p3o43r8s0ilyu09.png
  • Eve Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dosyć tej fatalnej pogody, dzisiaj bym tylko spała, a nie maq czasu na drzemki. Jutro lecę do gina.

👨25.08.2010
    👦07.11.2014
  • mama hani Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamka całkowita...co tu pisać...eehh

relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve powodzenia :) ujrzysz swoją fasolkę i pewnie posłuchasz serduszka :) jak ja uwielbiałam wizyty :)

sarra oj jak ja Ciebie rozumiem :) ja już też chcę lato :)

ja już też powoli opadam z sił, próbowałam co dwa dni, codziennie, w kratkę i w szlaczki i nic :(

wiedziałam, że zajmie to chwilę, ale to już 7 cykl... już zapomniałam jak to jest czekać, bo z synkiem było migiem pierwszy cykl i już, ale na Córcię czekałam 9 miesięcy starań...

co za szarość.... ja chcę słońce...

qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z synkiem pierwszy cykl i zloty strzal, teraz udalo sie w 8 cyklu. Wlasciwie wtedy kiedy stracilam na chwilr nadzieje i odpuscilam. Mam nadzieje na dobre wiesci jutro. Za Was trzymam mocno kciuki i bezustannie kicham swiezymi wiruskami!! :-)

sarra lubi tę wiadomość

👨25.08.2010
    👦07.11.2014
  • dynamiczna Autorytet

Wysłany: 20 marca 2014, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że większość staraczek o rodzeństwo za namową olitki odpuszcza :) Hehe dobrze !!

Ja dzisiaj byłam zrobić litanie badań immunologicznych ( przeciwciała jądrowe IMG całkowite itp... ) Kosztowało mnie to 200zł za tydzień wyniki mam nadzieję że będą ok .

Od dzisiaj nie mierzę temperatury do końca fl. zobaczymy co będzie choć nadzieje są mizerne w moim przypadku :)

Miłego dnia :)

relge6yd7jws6b5o.png

• aga.just Autorytet

Wysłany: 20 marca 2014, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna co to za badania immunologiczne? Ze względu na staranka?

• dynamiczna Autorytet

Wysłany: 20 marca 2014, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co zbiegło mi się to styczniowe poronienie z mocnym wypadaniem włosów wręcz miejscowym wyłysieniem. Mój lekarz gin powiedział że może to byc na tle zaburzeń immunologicznych zatem zlecił szereg badań:
    I przeciwciała antyfospolipidowe IgM i IgG
    czynnik reumatoidalny
    Przeciwciała pANCA
    Przeciwciała antyjądrowe
    IgE całkowite
    Toxoplazmoza IgG IgM

no to tyle zrobiłam za tydzien wyniki mam nadzieje ze wszystko będzie ok :)

aga.just lubi tę wiadomość

relge6yd7jws6b5o.png

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego