X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka GRATULACJE !!!! jak pięknie :) chyba każda z nas powinnam od czasu do czasu zrobić sobie urlop :) najwidoczniej dziewczyny to się opłaca ;)

    qbxwkvq.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny jeszcze raz:)

    Kasandra, polecam opcje urlopowa, nie raz pokazala swoja skutecznosc:)

    Teraz musze sobie znalezc kolejny cel, zeby ciagle nie myslec czy bedzie zdrowe, bo od tego to w ogole mozna na glowe dostac;) na szczescie przede mna remont domu takze na brak zajec nie bede narzekac:)

    Wiem, ze rada zeby wyluzowac czesto drazni... ale serio w naszej glowie tkwi ogromna sila.... robcie cos co sprawi wam radosc i spowoduje ze bedziecie szczesliwe a kolejne szczescie nadejdzie:)

    Kasandra, Anastazjaaa, sarra lubią tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawać śpiochy :)

    Ja się witam z kawą w ręku i szokiem co do wyznaczonej owulacji :)

    Miłego dnia :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja:) Młodego oddelegowałam do przedszkola a sama muszę trochę zaległości ponadrabiać z papierologii.
    Miłego dnia!

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dymaiczna czyli jadnak zgrałaś się z mężem :D super :)

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakoś w to nie dowierzam i wolę się nie nastawiać ale nie ukrywam że ta iskierka nadziei jest :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna trzymam kciuki :) mocno zaciśnięte :) może na tyle wyluzowałaś, bo uznałaś cykl za stracony i proszę :) a to wszystko pokazuje, że nasze ciało jest nieprzewidywalne :)

    ja też owu mam wcześniej niż zwykle, a nie wiem czy jeszcze nie wcześniej było, ale myślę, że u mnie to przedwczesny wzrost tempki :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Dzieki Dziewczyny jeszcze raz:)

    Kasandra, polecam opcje urlopowa, nie raz pokazala swoja skutecznosc:)

    Teraz musze sobie znalezc kolejny cel, zeby ciagle nie myslec czy bedzie zdrowe, bo od tego to w ogole mozna na glowe dostac;) na szczescie przede mna remont domu takze na brak zajec nie bede narzekac:)

    Wiem, ze rada zeby wyluzowac czesto drazni... ale serio w naszej glowie tkwi ogromna sila.... robcie cos co sprawi wam radosc i spowoduje ze bedziecie szczesliwe a kolejne szczescie nadejdzie:)


    i ja właśnie też tak myśle i jak nie wyjdzie teraz to nie wiem czy jie oleje obserwacji na następny cykl :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam, że mój dzisiejszy dzień jest jak cały mój cykl, nito fajny nito okropny.... chwlie euforii, po to żeby za chwilkę dostać w łeb, żeby za wesoło nie była...


    ehhh masakra może jutro będzie lepsze

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski, zaniedbuję was ostatnio, przepraszam ale mamy nawał w pracy i muszę zostawać dłużej... do tego w domu zaczęliśmy budowę łazienki i 5 faceta kręci mi się po mieszkaniu.... jednym słowem syf i stres wpadnę do was jak się wszystko uspokoi

    Trzymam za wszystkie kciuki ;)

    wielkie buziole ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tutaj dzisiaj cisza....

    jak makiem zasiał :) wszyscy posłuchali olitki i wyluzowali :)

    qbxwkvq.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki :)

    Mało pisze ostatnio :(. Jakaś jestem hm... rozleniwiona i nie zorganizowana :/ U mnie dzisiaj śnieg :O ja już chce lato , przygnebia mnie ta pieprzona pogoda !!!


    Laseczki mam nadzieje ze zafasolkujemy wspólnie w tych cyklach :* już jestem zmeczona wyczekiwaniem a wyluzować nie umie :(...

    Tule Was mocniutko i zacisniete mam za Was kciukaski :D:D:D :*:*

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dosyć tej fatalnej pogody, dzisiaj bym tylko spała, a nie maq czasu na drzemki. Jutro lecę do gina.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamka całkowita...co tu pisać...eehh



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve powodzenia :) ujrzysz swoją fasolkę i pewnie posłuchasz serduszka :) jak ja uwielbiałam wizyty :)

    sarra oj jak ja Ciebie rozumiem :) ja już też chcę lato :)

    ja już też powoli opadam z sił, próbowałam co dwa dni, codziennie, w kratkę i w szlaczki i nic :(

    wiedziałam, że zajmie to chwilę, ale to już 7 cykl... już zapomniałam jak to jest czekać, bo z synkiem było migiem pierwszy cykl i już, ale na Córcię czekałam 9 miesięcy starań...

    co za szarość.... ja chcę słońce...

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z synkiem pierwszy cykl i zloty strzal, teraz udalo sie w 8 cyklu. Wlasciwie wtedy kiedy stracilam na chwilr nadzieje i odpuscilam. Mam nadzieje na dobre wiesci jutro. Za Was trzymam mocno kciuki i bezustannie kicham swiezymi wiruskami!! :-)

    sarra lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że większość staraczek o rodzeństwo za namową olitki odpuszcza :) Hehe dobrze !!

    Ja dzisiaj byłam zrobić litanie badań immunologicznych ( przeciwciała jądrowe IMG całkowite itp... ) Kosztowało mnie to 200zł za tydzień wyniki mam nadzieję że będą ok .

    Od dzisiaj nie mierzę temperatury do końca fl. zobaczymy co będzie choć nadzieje są mizerne w moim przypadku :)

    Miłego dnia :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna co to za badania immunologiczne? Ze względu na staranka?

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co zbiegło mi się to styczniowe poronienie z mocnym wypadaniem włosów wręcz miejscowym wyłysieniem. Mój lekarz gin powiedział że może to byc na tle zaburzeń immunologicznych zatem zlecił szereg badań:
    I przeciwciała antyfospolipidowe IgM i IgG
    czynnik reumatoidalny
    Przeciwciała pANCA
    Przeciwciała antyjądrowe
    IgE całkowite
    Toxoplazmoza IgG IgM

    no to tyle zrobiłam za tydzien wyniki mam nadzieje ze wszystko będzie ok :)

    aga.just lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ