Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 24 lipca 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Echo, Elza, kciuki za wizyty 🤞🏻
    Hope, Jednorożec, jak z Waszymi testami? Dajcie znać!
    My mamy dziś rocznicę ❤️ Mąż obudził mnie buziakiem. Pamiętał. Łezki mi się od rana cisną do oczu 🙈

    Ooo! Gratulacje 🥳🎉🎊🎈❤️ która to już rocznica ❤️❤️❤️?

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 24 lipca 2023, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję, jesteś bardzo kochana ❤️ jest mi tak ciężko, bo nie potrafię odgonić myśli,że to się nigdy nie wydarzy😞💔

    Jadę do endo, Zobaczymy co "specjalista" z Luxmedu wymyśli. Miłego dnia kochane ❤️❤️ trzymam kciuki za testy!

    Rozumiem Cię.. Najbardziej boli, gdy człowiek nie ma wsparcia wśród tych najbliższych, którzy w teorii powinni być największą podporą.. Ale nie mamy wpływu na innych, możemy jedynie zmienić swoje nastawienie.
    Wydarzy się, zobaczysz. Wszystkim nam się uda!! To tylko kwestia czasu. Jak się czujesz po iui?

    Echo lubi tę wiadomość

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 24 lipca 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Ooo! Gratulacje 🥳🎉🎊🎈❤️ która to już rocznica ❤️❤️❤️?

    Dziękuję ❤️ Dokładnie 2 lata temu podjęłam najlepszą decyzję w swoim życiu.
    Słodko-gorzki ten dzień. Boli, że nie możemy go świętować we trójkę. Tak wiele się wydarzyło przez ten czas...

    Echo lubi tę wiadomość

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 24 lipca 2023, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia samych najlepszości dla Was, oby spełniło się Wasze największe marzenie jak najszybciej ❤️
    Echo dawaj znaka po wizycie. A co do teściowej… to jest ciężka sytuacja. Bo dla nas teściowa może być wstrętnym babskiem, od którego chcemy się odciąć. Ale dalej to jest mama naszego męża…
    Elza kciuki za wizytę 🤞🏻

    Lia. lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry laseczki 😁 mam nadzieję że poniedziałek wam mija w miarę okej 😉 ja dzisiaj dostałam jakiegoś kopa do pracy, aż się do mnie szef odezwał co ja tak spamuje mailami od rana 🤣

    Echo - kurcze strasznie nie fajna sytuacja... Przykro mi że musisz się przez nią tak czuć. Ale chyba faktycznie skoro ona sama nie widzi że to jak się zachowuje jest niesprawiedliwe i krzywdzace, to nie warto walczyć o taką relację 😞
    Mocno trzymam kciuki za wizytę!
    Elza za twoją też 😀

    Lia ❤️ wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Wierze że to już wasza ostatnia we dwójkę 😘

    Hope widziałam że na miesięcznym wpisana na testowanie dzis! Czekamy! 🤞
    Jednorożec jak u ciebie sytuacja?

    Lia., Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9261 8049

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Oby za rok już była w powiększonym gronie :)
    Echo - bardzo mi przykro, ze Twoja teściowa miała czelność coś takiego powiedzieć Ci prosto w twarz. To, ze nie macie dzieci, nie jest powodem, ze maja uważać was za mniej ważnych. Jesteście równie ważni! Dobrze, ze się od nich odcinacie. Moja teściowa tez nas nie odwiedza, bo uwaga, mieszkamy na 4tym pietrze bez windy 😅 ale w sumie już do tego sie przyzwyczaiłam i im rzadziej ja widzę, tym lepiej.
    Dzięki za kciuki. Żołądek mnie boli ze stresu, ułożyłam sobie w głowie cała ponad dwuletnia historie, jestem ciekawa co powie.

    Lia., Echo lubią tę wiadomość

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, melduje się w towarzystwie 🦍, zaczynam drugi cykl z clo

    Butterfly23, S.Roszpunka, Echo lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Dzień dobry laseczki 😁 mam nadzieję że poniedziałek wam mija w miarę okej 😉 ja dzisiaj dostałam jakiegoś kopa do pracy, aż się do mnie szef odezwał co ja tak spamuje mailami od rana 🤣
    🤣🤣🤣

    izzy91 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzień dobry, melduje się w towarzystwie 🦍, zaczynam drugi cykl z clo
    Trzymam kciuki za następny cykl! Dobrze że juz ta małpa przyszła jak i tak miała być..
    Jak nastrój?

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet dobrze jak na pierwszy dzień okresu, z jednej strony czuję zawód a z drugiej ulgę że w końcu przyszła jak miała przyjść

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG! Dziewczyny, w Luxmedzie jest endo, która chyba naprawdę dostała dyplom na jakiejś uczelni! I do tego bardzo empatyczna. Dostinex odstawiam,a za ok miesiąc kontrola. Dostałam też skierowania na rzeczy, o które nie prosiłam, np. na wit. D, insulinę i glukozę na czczo 😮 szok 😮

    Butterfly23, Lia. lubią tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Dziękuję ❤️ Dokładnie 2 lata temu podjęłam najlepszą decyzję w swoim życiu.
    Słodko-gorzki ten dzień. Boli, że nie możemy go świętować we trójkę. Tak wiele się wydarzyło przez ten czas...

    Lia słoneczko, wszystkiego najlepszego ❤️❤️❤️
    Dzisiaj nie siedz na forum, idźcie świętować 🥂🥰❤️ życzę Wam wspaniałego dnia ❤️❤️❤️

    Lia. lubi tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 24 lipca 2023, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Dzień dobry laseczki 😁 mam nadzieję że poniedziałek wam mija w miarę okej 😉 ja dzisiaj dostałam jakiegoś kopa do pracy, aż się do mnie szef odezwał co ja tak spamuje mailami od rana 🤣

    Izzy Ty pracusiu 😂 ale to dobrze, że masz tyle w sobie energii ❤️ Maluszek daje Ci kopa do działania 💪

    izzy91 lubi tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 24 lipca 2023, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Jak się czujesz po iui?

    Psychicznie tragicznie, a fizycznie dobrze. Wciąż boli mnie podbrzusze i jajnik. Jutro mam kontrolę w Katowicach to sprawdzimy czy wszystko jest ok, ale stawiam,że po prostu jestem wrażliwa 😉 iui mialo być bezbolesne,a mnie bolało 🤦🏼‍♀️😂 tak to już ze mną jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2023, 12:04

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 24 lipca 2023, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Dzięki za kciuki. Żołądek mnie boli ze stresu, ułożyłam sobie w głowie cała ponad dwuletnia historie, jestem ciekawa co powie.

    Trzymamy mocno kciuki 🤞🤞! Dawaj znać co i jak 🤞🤞😘❤️

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 24 lipca 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia wszystkiego najlepszego dla was ♥️
    Jednorożec czyli nowa szansa 🤞
    Mi tez nie wchodzi aperol 🫣
    Zaczęliśmy remont, cała łazienka, wiec weekend pod znakiem sprzątania, chowania, zaklejania już mam dość a to dopiero pierwszy dzien remontu 🤔 zrobiłam tez dzisiaj badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego.
    Czy któraś z was ma zalecony acard 150 przeć cały czas? Czy to się odstawia na czas miesiączki? Czy jakiś supli nie wolno zażywać przy tym ?

    Echo, Lia. lubią tę wiadomość

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 24 lipca 2023, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzień dobry, melduje się w towarzystwie 🦍, zaczynam drugi cykl z clo
    Lubię bo w końcu przyszła! Dziś Twój pierwszy dzień ciąży 🥳

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 24 lipca 2023, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    OMG! Dziewczyny, w Luxmedzie jest endo, która chyba naprawdę dostała dyplom na jakiejś uczelni! I do tego bardzo empatyczna. Dostinex odstawiam,a za ok miesiąc kontrola. Dostałam też skierowania na rzeczy, o które nie prosiłam, np. na wit. D, insulinę i glukozę na czczo 😮 szok 😮
    No extra! Poziom wit D przy io jest bardzo ważny. Ale się cieszę, że trafiłaś na kogoś kompetentnego 😍

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 24 lipca 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi wrote:
    Lia wszystkiego najlepszego dla was ♥️
    Jednorożec czyli nowa szansa 🤞
    Mi tez nie wchodzi aperol 🫣
    Zaczęliśmy remont, cała łazienka, wiec weekend pod znakiem sprzątania, chowania, zaklejania już mam dość a to dopiero pierwszy dzien remontu 🤔 zrobiłam tez dzisiaj badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego.
    Czy któraś z was ma zalecony acard 150 przeć cały czas? Czy to się odstawia na czas miesiączki? Czy jakiś supli nie wolno zażywać przy tym ?
    Ja biorę 150. Nie odstawiam na czas miesiączki, bo nie mam przez to większych krwawień. Acard powinno się brać na noc.

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 24 lipca 2023, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi wrote:
    Lia wszystkiego najlepszego dla was ♥️
    Jednorożec czyli nowa szansa 🤞
    Mi tez nie wchodzi aperol 🫣
    Zaczęliśmy remont, cała łazienka, wiec weekend pod znakiem sprzątania, chowania, zaklejania już mam dość a to dopiero pierwszy dzien remontu 🤔 zrobiłam tez dzisiaj badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego.
    Czy któraś z was ma zalecony acard 150 przeć cały czas? Czy to się odstawia na czas miesiączki? Czy jakiś supli nie wolno zażywać przy tym ?

    Ja biorę 75 i zrobiłam przerwę na @, ale może następnym razem nie będę jej robić 🤔

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ