X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 3285 1902

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Mam ochotę w ogóle wrzucić na luz w wakajki. Byleby mieć potwierdzone, że torbiel, która była na prawym jajniku zniknęła (jeden lekarz mimo dwóch wizyt w ogóle tego nie widział) i mieć pewność, że nie grozi mi przedwczesna menopauza. Więc czekam na wizytę, a potem totalny luz. Nie chce mi się budzić na pomiary ani pamiętać o tym. Ale przyda się jedną obserwacja cyklu, aby mieć pewność, że owu jest.
    Niestety, ta lekarka, która nie widziała torbieli, na odchodne mi powiedziała, że na naturalną owu mogę się nie w ogóle nie doczekać. Tak o, bez badań, diagnostyki, ani nic. 😂 Więc mnie niestety źle nakręciła. Nawet nie słuchała, że w ciążę zaszłam dość szybko, naturalnie, bez stymulacji. Dla niej 3 cykle starań bezowocne to znak, że należy wdrożyć stymulacje. A od 16 dnia cyklu przepisała mi dupka. Wiadomo, że w ciemno. A owu była ostatnio, 21 dc. ;P
    Ech, lekarz konował. Co więcej mogę powiedzieć, na pewno, że kobiety nie polecam 😂. Ale mam nadzieję, że następny lekarz już będzie super. ❤️


    To co na pewno zmieniamy, idziemy w catering dietetyczny, dla mnie dieta przeciwzapalna ze względu na Hashimoto i zespół antyfosfolipidowy, a mąż weźmie sobie coś da siebie dobrego, bodajże wege + ryby. O ile zadbam o jeden/dwa dobrej jakości posiłki, to ze względu na pracę zmianową, ciężko jest zadbać o jakość posiłków, która by mnie zadowalała. 😁


    OMG co za konował 😱 dobrze, że już do niej nie chodzisz... Katering to bardzo dobry pomysł, jaka firmę wybraliście?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1736 1698

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Eeee no lekarka z powołania 🤦🏼‍♀️ ja jego, że tacy lekarze jeszcze są… no słów brak. I luzuj, odpuść. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie 🥰
    A catering to jest dobry pomysł. My z mężem tez mieliśmy z niskim indeksem ze względu na IO. Ale teraz tez głęboko myśle czy nie powrócić i wziąć dietę przeciwzapalną. A macie już wybraną firmę, skąd będziecie zamawiać?
    Tak, postawiliśmy na Kuchnię Vikinga. Zobaczymy, jak się będzie sprawdzać. :D ale jestem pozytywnie nastawiona. Zrobię ANTY tpo przed cateringiem i będę badać dwa miesiące później. Jestem ciekawa czy spadną.


    Echo, jestem jestem. Nigdzie nie uciekłam, ale czasami praca, wyjazdy mnie wciągają. Już zaliczyłam swój upadek po stracie, w tym cyklu, jak mnie lekarka postraszyła, a potem szwagierka wysyłała mi zdjęcia swojej córki, bo urodziła na koniec maja. Ciężko było się podnieść, ale się nie poddaje. Trochę zadbałam o psychikę 😁. No i podzieliłam się z mężem co mi w głowie siedzi.

    Echo, Butterfly23 lubią tę wiadomość

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1736 1698

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    OMG co za konował 😱 dobrze, że już do niej nie chodzisz... Katering to bardzo dobry pomysł, jaka firmę wybraliście?
    No wiem, już mi po wizycie w kwietniu nie pasowało, ale stwierdziłam, że dam jeszcze jedną szansę w maju i powiem tyle - szkoda kasy na babę. No i chciała mnie naciągnąć na wizyty. Bo wydać wyrok z cyklami bezowulacyjnymi, i że nie ma nic szansy naturalnie to pozostawiam lekarzom, i klinikom, a nie jej. Dzięki wiedzy z forum wiedziałam parę rzeczy, że owu może być później, a cykle po poronieniu mogą być rozregulowane, a braknie duphastonu w ciemno tylko zaszkodzi. Dla kobiety liczy się to, żeby cykl miał 28 dni i nie mniej i nie więcej. Owu później jest w ogóle wg niej niemożliwa. Skąd lekarze biorą te bzdury :D.

    Pisałam wyżej, ale Kuchnie Vikinga wybraliśmy. Mają dobre ceny i dobra jakość. I mają tę dietę, której szukam. ;D bodychief jest super, ale ceny zwalają z nóg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2023, 12:58

  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1506 2019

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

    Chętnie do was dołączę jeśli mnie przyjmujecie :) niektóre z was kojarzę właśnie z wątku czekając na poronienie, dostałam tam bardzo dużo wsparcia 😘

    Ja aktualnie mam 2 cs po poronieniu samoistnym, w ciążę zaszłam w 9 cs, wiec trochę zeszło (wiem że w perspektywie wielu to nie długo ale dla mnie ten czas strasznie się ciągnął 😭) i w związku z tym nie spodziewam się że teraz wyjdzie szybciej...
    Moja gin nie zlecała mi żadnych badań po stracie, podstawowe wyniki badań mam w normie, ale sama z siebie stwierdziłam że przebadam się na trombofilie i wyszły mi tylko mutacje hetero MTHFR i PAI. Wg mojej gin nie powinno to mieć wpływu ale zasugerowała żebym sprawdziła jeszcze zespół antyfosfolipidowy. Czy któraś z was robiła te badania z pakietu w diagnostyce? Czy są jakieś wymagania przed badaniem? Widziałam że cenowo wychodzi całkiem ok w porównaniu z alabem gdzie wszystkie te badania trzeba opłacić osobno.

    Lia. Piękne meble. Oby szybko były wykorzystane :) ja się przyznam tu pierwszy raz komukolwiek że po wysikaniu dwóch kresek zamówiłam pierwsze ubranka.. i teraz jak myślę o tym czasie i o nich leżących w szafce to trochę boli, byłabym teraz w połowie ciąży a jestem w punkcie zero 🥲

    Butterfly moja ciąża też była młodsza niż wynikało z owu, najpierw o tydzień potem o dwa... Na początku nie chciałam wierzyć że mnie spotka poronienie, później bardzo to przeżywałam a jak wróciła nadzieja że może coś z tego będzie to ❤️ przestało bić...

    Bezimienna powiem Ci że też mam ostatnio myśli żeby na wakacje odpuścić. Choć ja tylko obserwuje śluz i robię testy, myślę czy testów nie rzucić w kat do września. Ale u mnie nastawienie zmienia się każdego dnia więc ostatecznie nie wiem co będę robić 😅 za to zamówiłam 16 testów ciążowych (wina allegro Smart!) i czekam 😅

    Echo, S.Roszpunka, Butterfly23, Pinkflower, Lia. lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3285 1902

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Hej hej,

    Chętnie do was dołączę jeśli mnie przyjmujecie :) niektóre z was kojarzę właśnie z wątku czekając na poronienie, dostałam tam bardzo dużo wsparcia 😘

    Ja aktualnie mam 2 cs po poronieniu samoistnym, w ciążę zaszłam w 9 cs, wiec trochę zeszło (wiem że w perspektywie wielu to nie długo ale dla mnie ten czas strasznie się ciągnął 😭) i w związku z tym nie spodziewam się że teraz wyjdzie szybciej...
    Moja gin nie zlecała mi żadnych badań po stracie, podstawowe wyniki badań mam w normie, ale sama z siebie stwierdziłam że przebadam się na trombofilie i wyszły mi tylko mutacje hetero MTHFR i PAI. Wg mojej gin nie powinno to mieć wpływu ale zasugerowała żebym sprawdziła jeszcze zespół antyfosfolipidowy. Czy któraś z was robiła te badania z pakietu w diagnostyce? Czy są jakieś wymagania przed badaniem? Widziałam że cenowo wychodzi całkiem ok w porównaniu z alabem gdzie wszystkie te badania trzeba opłacić osobno.

    Lia. Piękne meble. Oby szybko były wykorzystane :) ja się przyznam tu pierwszy raz komukolwiek że po wysikaniu dwóch kresek zamówiłam pierwsze ubranka.. i teraz jak myślę o tym czasie i o nich leżących w szafce to trochę boli, byłabym teraz w połowie ciąży a jestem w punkcie zero 🥲

    Butterfly moja ciąża też była młodsza niż wynikało z owu, najpierw o tydzień potem o dwa... Na początku nie chciałam wierzyć że mnie spotka poronienie, później bardzo to przeżywałam a jak wróciła nadzieja że może coś z tego będzie to ❤️ przestało bić...

    Bezimienna powiem Ci że też mam ostatnio myśli żeby na wakacje odpuścić. Choć ja tylko obserwuje śluz i robię testy, myślę czy testów nie rzucić w kat do września. Ale u mnie nastawienie zmienia się każdego dnia więc ostatecznie nie wiem co będę robić 😅 za to zamówiłam 16 testów ciążowych (wina allegro Smart!) i czekam 😅

    Hej! Ja robiłam ten pakiet: https://diag.pl/sklep/pakiety/zespol-antyfosfolipidowy-aps-klasyczne-markery-serologiczne/

    Wydaje mi się, że nie ma żadnych szczególnych wymagań przed badaniem 🤔 trzeba być na czczo i najlepiej wykonać je rano, do godziny 10:00

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1506 2019

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Hej! Ja robiłam ten pakiet: https://diag.pl/sklep/pakiety/zespol-antyfosfolipidowy-aps-klasyczne-markery-serologiczne/

    Wydaje mi się, że nie ma żadnych szczególnych wymagań przed badaniem 🤔 trzeba być na czczo i najlepiej wykonać je rano, do godziny 10:00
    Tak tak, właśnie na ten patrzyłam. Tylko na stronie nic nie napisali, poza tym że konieczny kontakt z punktem pobran więc myślałam że może mają jakieś skomplikowane restrykcje 😆 też widzę że nie w każdym punkcie można je zrobić ale akurat najbliżej mnie pokazuje że się da. A pamiętasz moze ile czekałaś na wyniki?

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1978 1005

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Super, że nie musiałaś długo czekać na okres. Byłam ciekawa, kiedy u Ciebie się pojawi. Przechodzisz go jakoś inaczej? Ja do tej pory mam jakieś niewielkie brązowe plamienia i jak na ten moment, nie widzę, żeby szybko się skończyły.
    Okres jak zawsze, u mnie zawsze @ jest skąpa i tak mam tez tym razem, oczywiście standardowo u mnie kilka dni przed plamienia i pewnie tak samo się skończy, a nastawilam się na ciężka przeprawę.
    Ja tez od początku miałam jakieś złe przeczucia chociaż wszyscy mnie uspakajali ze ja mam zawsze złe przeczucia i nigdy się nie sprawdzają a jednak. Każdej soboty mam myśl ze teraz bym zaczynała kolejny tydzień ciąży i ze praktycznie już by była połowa.
    U mnie najpierw ciąża młodsza o dwa tygodnie czekałam na rozwój sytuacji a później czekałam na poronienie samoistne długo i tylko marzyłam żeby się samo zaczęło strasznie nie chciałam zabiegu chciałam się odrazu starać, ale wyszło jak wyszło o tyle dobrze ze miałam super warunki w szpitalu, sala tylko dla mnie z prywatna łazienka wiec komfort mega w tej sytuacji

    👩‍🦳🧔‍♂️ 36l.
    👦🏻 16 l.
    03.2023 ⏸️
    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7282 7415

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Izzy! Fajnie, że do nas dołączyłaś 🥰
    Wiesz co, z tym MTHFR i PAI, niby nie ma wpływu, ale jednak na coś się je bada. Zespół antyfosfolipidowy to dobry pomysł, ja bym jeszcze dodała homocysteinę jeśli nie badałaś.
    Jamini, takie myśli są najgorsze.
    Ja mimo, że to była moja pierwsza ciąża po 6 latach starań, szybko się otrząsnęłam. Nakarmiłam się taką nadzieją, że teraz się uda bez problemu. No nie udaje się, ale się nie poddaje. Codziennie myślę o moim dziecku, ale jako o aniołku, który jest w niebie, nie jak o dziecku w brzuszku, które teraz by miało tyle i tyle. Bo takie myśli są mega dołujące. Może byś porozmawiała z psychologiem?

    izzy91 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7282 7415

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Też bym chciała wrzucić na luz w tamtym cyklu było mi totalnie wszytko jedno, poświęciłam się dzieciom, moim obowiązkom w domu, trenowałam sobie raz, dwa razy na tydzień i miałam wyrąbane nawet regularnie nie mierzyłam temperatury tylko jak mi się chciało. A teraz wjechała stymulacją i jest masakra myślę tylko o tym, czy temperatura dobra, czy seks był mam zakręcenie totalne, biorę sobie specjalnie dodatkowe treningi żeby chociaż na chwilę skupić się na czymś innym

    Bo stymulacja. I już jest zupełnie inne patrzenie na to. Ale postaraj się trochę wyciszyć. I nie przesadź z wysiłkiem fizycznym, bo nadmierny i zbyt intensywny też nie służy owulacji

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Echo Autorytet
    Postów: 3285 1902

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Tak tak, właśnie na ten patrzyłam. Tylko na stronie nic nie napisali, poza tym że konieczny kontakt z punktem pobran więc myślałam że może mają jakieś skomplikowane restrykcje 😆 też widzę że nie w każdym punkcie można je zrobić ale akurat najbliżej mnie pokazuje że się da. A pamiętasz moze ile czekałaś na wyniki?

    Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba ok 1tyg. :)

    izzy91 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • alauda Autorytet
    Postów: 2442 1787

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi wrote:
    Okres jak zawsze, u mnie zawsze @ jest skąpa i tak mam tez tym razem, oczywiście standardowo u mnie kilka dni przed plamienia i pewnie tak samo się skończy, a nastawilam się na ciężka przeprawę.
    Ja tez od początku miałam jakieś złe przeczucia chociaż wszyscy mnie uspakajali ze ja mam zawsze złe przeczucia i nigdy się nie sprawdzają a jednak. Każdej soboty mam myśl ze teraz bym zaczynała kolejny tydzień ciąży i ze praktycznie już by była połowa.
    U mnie najpierw ciąża młodsza o dwa tygodnie czekałam na rozwój sytuacji a później czekałam na poronienie samoistne długo i tylko marzyłam żeby się samo zaczęło strasznie nie chciałam zabiegu chciałam się odrazu starać, ale wyszło jak wyszło o tyle dobrze ze miałam super warunki w szpitalu, sala tylko dla mnie z prywatna łazienka wiec komfort mega w tej sytuacji

    Najważniejsze, że @ już przyszła i możecie działać. No chyba, że lekarz zaleca jeszcze poczekać.

    Ja w dalszym ciągu nie mam wyników histopato. Niby już są w systemie, ale wersja papierowa jeszcze jest w drodze.

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1978 1005

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Najważniejsze, że @ już przyszła i możecie działać. No chyba, że lekarz zaleca jeszcze poczekać.

    Ja w dalszym ciągu nie mam wyników histopato. Niby już są w systemie, ale wersja papierowa jeszcze jest w drodze.
    Dopiero będę się umawiała na taka porządna wizytę, ja mam wyniki histo i jak przy badaniu przed zabiegiem wszystko mi się zatrzymało w szyjce, tak zaraz po badaniu najwidoczniej wszystko ze mnie wyleciało, bo dostałam mocnego krwawienia i sporo (myślałam ze skrzepów )ze mnie leciało, a to było maks pol godziny od badania do zabiegu🥺 na wyniku mam ze brak jaja płodowego i zarodka czyli po prostu mnie doczyscili

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2023, 14:22

    👩‍🦳🧔‍♂️ 36l.
    👦🏻 16 l.
    03.2023 ⏸️
    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3285 1902

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Tak, postawiliśmy na Kuchnię Vikinga. Zobaczymy, jak się będzie sprawdzać. :D ale jestem pozytywnie nastawiona. Zrobię ANTY tpo przed cateringiem i będę badać dwa miesiące później. Jestem ciekawa czy spadną.


    Echo, jestem jestem. Nigdzie nie uciekłam, ale czasami praca, wyjazdy mnie wciągają. Już zaliczyłam swój upadek po stracie, w tym cyklu, jak mnie lekarka postraszyła, a potem szwagierka wysyłała mi zdjęcia swojej córki, bo urodziła na koniec maja. Ciężko było się podnieść, ale się nie poddaje. Trochę zadbałam o psychikę 😁. No i podzieliłam się z mężem co mi w głowie siedzi.

    Dobrze, że zadbałas o psychikę, to bardzo ważne. Co chwilę cios, więc i coraz trudniej się podnieść, rozumiem to doskonale. Ja ostatnio żyje w nieustannym strachu i stresie. Żeby to jakoś przetrwać ograniczyłam kontakt z niektórymi ludźmi. Dobrze, że mam Was, bo w przeciwnym razie mogłabym się położyć i już nie wstać. Masz wsparcie ze strony męża?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7282 7415

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś nie za dobrze czuje. Pogoda+ aromek robi swoje. Mdli mnie i jestem taka nie do życia. I mówię do męża ze to dopiero 5 dzień ciąży, to co będzie później 😂
    I on przyszedł do mnie, przyniósł wodę, westchnął i mówi: i tak przez 9 miesięcy 🤣🤣🤣🤣

    JaMiNi, Pinkflower, Lia., S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3282 3566

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja się dziś nie za dobrze czuje. Pogoda+ aromek robi swoje. Mdli mnie i jestem taka nie do życia. I mówię do męża ze to dopiero 5 dzień ciąży, to co będzie później 😂
    I on przyszedł do mnie, przyniósł wodę, westchnął i mówi: i tak przez 9 miesięcy 🤣🤣🤣🤣
    Ja przy tym clo też czuke się te trochę dziwnie, trochę boli mnie podbrzusze, glowa też jakoś dziwnie, nie jest źle ale normalnie też nie jest, gin moja twierdzi że to normalne objawy przy stymulacji, USG mi teraz nie zrobi bo jest na urlopie do połowy lipca, na szczęście jeszcze tylko dwi tabletki

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1978 1005

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja się dziś nie za dobrze czuje. Pogoda+ aromek robi swoje. Mdli mnie i jestem taka nie do życia. I mówię do męża ze to dopiero 5 dzień ciąży, to co będzie później 😂
    I on przyszedł do mnie, przyniósł wodę, westchnął i mówi: i tak przez 9 miesięcy 🤣🤣🤣🤣
    Tez brałam aromek ale czułam się przy nim dobrze, w tym samym cyklu zaszłam w ciąże a owulacje miałam szybciej bo 11 dc, taka byłam sprytna ze po pozytywnym teście wywalilam aromek bo uznałam ze mi niepotrzebny 🤷‍♀️

    👩‍🦳🧔‍♂️ 36l.
    👦🏻 16 l.
    03.2023 ⏸️
    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7282 7415

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działałaś pod wpływem chwili. Gin na pewno wypisze Ci receptę, o ile będziesz potrzebować.
    Jednorożec ja też jeszcze dwie tabletki. Ale tak dawno ich nie brałam, że musiałam sobie zapisać, żeby nie zapominać.
    Idę jutro na badania z krwi dla diabetologa. Insulina, glukoza, lipidogram. I chciałam zrobić homocysteinę zobaczyć czy coś sie zmniejszyła bo jestem szczerze zdziwiona jej wartością. Ale stwierdziłam, że jeszcze poczekam, bo dopiero od dwóch tygodni przyjmuje cholinę i od trzech dni piję sok z kiszonego buraka.
    Czego to sie nie robi… A i tak sie urodzi podobne do tatusia 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2023, 17:10

    Lia. lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1375 616

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja się dziś nie za dobrze czuje. Pogoda+ aromek robi swoje. Mdli mnie i jestem taka nie do życia. I mówię do męża ze to dopiero 5 dzień ciąży, to co będzie później 😂
    I on przyszedł do mnie, przyniósł wodę, westchnął i mówi: i tak przez 9 miesięcy 🤣🤣🤣🤣

    Butterfly, kocham Wasze podejście ❤ of kors życzę żeby się spełniło 🥰

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2003 1882

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Działałaś pod wpływem chwili. Gin na pewno wypisze Ci receptę, o ile będziesz potrzebować.
    Jednorożec ja też jeszcze dwie tabletki. Ale tak dawno ich nie brałam, że musiałam sobie zapisać, żeby nie zapominać.
    Idę jutro na badania z krwi dla diabetologa. Insulina, glukoza, lipidogram. I chciałam zrobić homocysteinę zobaczyć czy coś sie zmniejszyła bo jestem szczerze zdziwiona jej wartością. Ale stwierdziłam, że jeszcze poczekam, bo dopiero od dwóch tygodni przyjmuje cholinę i od trzech dni piję sok z kiszonego buraka.
    Czego to sie nie robi… A i tak sie urodzi podobne do tatusia 😂
    Z tym podobne do tatusia to czytałam badania, ze to taki mechanizm, żeby ojciec nie odrzucał dziecka. W sensie matka jest związana ciąża i hormonami, a ojciec w sumie niczym 😅 i tak się wykształciło wśród juz plemion i pierwszych ludzi, ze te dzieciaki są na początku podobne do ojca, żeby je ojciec nie chciał na stosie spalić, tylko je pokochać

    Butterfly23, Echo, Lia., S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3282 3566

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Z tym podobne do tatusia to czytałam badania, ze to taki mechanizm, żeby ojciec nie odrzucał dziecka. W sensie matka jest związana ciąża i hormonami, a ojciec w sumie niczym 😅 i tak się wykształciło wśród juz plemion i pierwszych ludzi, ze te dzieciaki są na początku podobne do ojca, żeby je ojciec nie chciał na stosie spalić, tylko je pokochać
    To moim to została obaj to skóra zdjęta ze starego moich genów ni krzty, ale żaden sąd w tym kraju mu nie uwierzy jakby się wypierał

    Lia. lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ