X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2006 1883

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Oo to też trzymam 🤞❤
    Może będziesz się orientować bo mam rozkmine. Moja ginka przyjmuje tylko w poniedziałki i środy. Idę w środę to bedzie 14 dc, przypuszczalnie owulacja może być 18 dc tak jak miesiąc temu czyli niedziela. Więc ona przed mnie jiz nie będzie w stanie zbadać czy pęcherzyk rośnie. Powiedz mi proszę czy ona bedzie a stanie mi wyliczyć kiedy zrobić zastrzyk z ovitrelle? Zastanawiam się czy mi go teraz też da czy może powie żeby bez ale miesiąc temu była bardzo za tym żebym wzięła zastrzyk. Więc tak zrobiłam
    Moja gin jak zmierzy pęcherzyk dominujący to potem liczy, wydaje mi się, ze dodaje 0.1 mm na dzień, wyznacza mi dzień zastrzyku wtedy, jak pęcherzyk będzie miał jakieś 2.2/2.3 cm, pisze kiedy współżyć i ustala wizytę, żeby spr czy na pewno pękło.

    Pinkflower, Echo lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 590 899

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi wrote:
    A bierzesz coś na poprawę endo? Podobno czerwone wino, migdały orzechy. Robiłaś jakieś badania? Ja narazie tylko na testdna na trombofilie i czekam na wyniki

    % nie ruszam wcale, więc 🍷odpada. Ale orzechy i zdrowa dieta jak najbardziej. Nie robiłam badań, lekarz z tych co mówią że tak sie zdarza. Daje sobie czas do 35 urodzin, aby nie panikować już teraz, AMH mam ok.

    Właśnie wzięłam sie za gotowanie syropu z mięty na lato, będzie super:)


    S.Roszpunka, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    👗35l. AMH 2.2
    👖36l.

    Pierwsza ciąża
    27.04.2023 💔 8tc

    A teraz:
    1.08.2023 ⏸️ Beta 76
    3.08 Beta 308
    21.08 mamy ❤️ w 6t3d
    20.09 3.96 cm w 10t6d
    27.09 5.3 cm prenatalne - zdrowy brzdąc:)
    18.10/15.11 wszystko ok!
    6.12 459g naszego ☀️
    27.12 to 💓
    17.01 już 1300g 🌞
    7.02/28.02 wszystko ok!

    19.03 Klara jest już z nami! 36i4, 53 cm, 2750g :)
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3282 3566

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Mnie czasami zadziwiają teksty mojego męża. Część z Was jaki mam z nim problem. Wczoraj leżymy wieczorem w łóżku i włączył mu się tryb "prawdziwego romantyka" 🙈 "Kochanie, może by tak dopchać te wczorajsze dzieci?" 😂😂😂😂😂😂
    Jeeeezu, skąd ja to znam?
    Jak sobie przypomnę początki naszej znajomości, wtedy to on był prawdziwym romantykiem, olejki, świeczki, wspólne kąpiele a teraz? Szczyt romantyzmu to jest tekst w stylu wskakuj mała na palika, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

    S.Roszpunka, Wron Kraa, Lia. lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1276 1076

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jeeeezu, skąd ja to znam?
    Jak sobie przypomnę początki naszej znajomości, wtedy to on był prawdziwym romantykiem, olejki, świeczki, wspólne kąpiele a teraz? Szczyt romantyzmu to jest tekst w stylu wskakuj mała na palika, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać


    Ja akurat nigdy nie byłam romantyczna 😂 ale mąż tak 😂 myślę czy go nie zepsułam 🙈😂

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1386 617

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, Elza dziękuję za uspokojenie ❤
    Dziewczyny witam nowe i tak szalejecie że nie nadążam w pracy czytać haha. 😊
    Nowy wątek bardzo mi się podoba. 🥰

    Butterfly23, Elza1234, S.Roszpunka, Jednorożec89, Lia., Echo lubią tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny, które dołączyły, miło że jesteście ❤️ Mam nadzieję, że zostaniemy tu do czasu, aż każda z nas doczeka się Maluszka 😊
    Również jestem pod wrażeniem ile tu się dzieje, odpiszę na pewno wieczorem jak będę miała troszkę czasu.
    A w międzyczasie.. może pomyślicie że wariatka ze mnie, ale miałam możliwość kupić za malutką kwotę mebelki do pokoiku dziecięcego. Wahałam się, ale mąż powiedział żebyśmy brali, bo przecież i tak zaraz nam się przydadzą (🥹❤️), a później będziemy musieli kupić drożej.
    No więc stałam się szczęśliwą posiadaczką szafy i komody z przewijakiem XDD
    tt.jpg

    Claire, Pinkflower, Jednorożec89, alauda, S.Roszpunka, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1386 617

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Witam wszystkie dziewczyny, które dołączyły, miło że jesteście ❤️ Mam nadzieję, że zostaniemy tu do czasu, aż każda z nas doczeka się Maluszka 😊
    Również jestem pod wrażeniem ile tu się dzieje, odpiszę na pewno wieczorem jak będę miała troszkę czasu.
    A w międzyczasie.. może pomyślicie że wariatka ze mnie, ale miałam możliwość kupić za malutką kwotę mebelki do pokoiku dziecięcego. Wahałam się, ale mąż powiedział żebyśmy brali, bo przecież i tak zaraz nam się przydadzą (🥹❤️), a później będziemy musieli kupić drożej.
    No więc stałam się szczęśliwą posiadaczką szafy i komody z przewijakiem XDD
    tt.jpg

    Lia, jakie piękne. Wzruszyłam się szczerze. Tak bardzo Ci życzę żeby jak najszybciej się przydały te mebelki. Super ze mąż wspiera ❤

    Lia. lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1386 617

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Lia, jakie piękne. Wzruszyłam się szczerze. Tak bardzo Ci życzę żeby jak najszybciej się przydały te mebelki. Super ze mąż wspiera ❤
    W ogóle bardzo ładne i dobry stan, dobry zakup 😊
    Przypomniało mi się jak mieliśmy rozkminy jak przemeblujemy sypialnie żeby łóżeczko się zmieściło 😥

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • alauda Autorytet
    Postów: 2442 1787

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    jeśli mogę też chciałabym do Was dołączyć :)

    W marcu zaszłam w ciążę, cykl przed zabiegiem iui, jednak nie udało się. Zarodek nie rozwijał się, nawet nie wiem czy serduszko zaczęło chociaż na chwilę bić.
    Wiem, że bardzo przeżyłyście swoje straty ale ja jakoś chyba od początku miałam złe przeczucia, co do tej ciąży i gdzies podświadomie nie nastawiałam się na pozytywne zakończenie. Nawet na pierwszej wizycie nie byłam zdziwiona, że coś jest nie tak i przyjęłam tą wiadomość bez jakichkolwiek emocji.
    Chyba dopiero teraz do mnie dociera, co się stało i czasami myślę, że jeśli wszystko byłoby w porządku, to juz byłabym po pierwszych badaniach prenatalnych.

    Gdzieś tam mam obawy, że już się nie uda i że wtedy to była ostatnia szansa. Ale mimo tego nie poddajemy się :)

    Od lekarza dostałam już zielone światło, ale martwi mnie bardzo cienkie endo. Mam nadzieję, że szybko się odbuduje, bo jeśli nie, to dłuzsza przerwa w staraniach działa tylko na naszą niekorzyść :(

    S.Roszpunka, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2442 1787

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi wrote:
    Z chęcią się dopisze do wątku 🙋‍♀️, właśnie jestem w trakcie pierwszej @ po łyżeczkowaniu i jeszcze nie wiem kiedy dostaniemy od lekarza zielone światło na starania chociaż jestem na samą myśl przerażona, jestem urodzona pesymistką

    Super, że nie musiałaś długo czekać na okres. Byłam ciekawa, kiedy u Ciebie się pojawi. Przechodzisz go jakoś inaczej? Ja do tej pory mam jakieś niewielkie brązowe plamienia i jak na ten moment, nie widzę, żeby szybko się skończyły.

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1736 1698

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chyba ja dołączę ;). U mnie 4 cykl od straty, ale dopiero w 3 cyklu dostaliśmy zielone światło na działanie.
    W tym cyklu ewidentnie nie idzie mi ani mierzenie temperatury ani zapisywanie objawów, a na badania między 3-5dc poszłam dopiero w 5.
    Ale mam wizytę w czwartek, u lekarza poleconego z fundacji Ernesta, więc mam nadzieję, że w końcu usłyszę konkrety 😂.

    S.Roszpunka, Butterfly23, Pinkflower, Echo, Lia. lubią tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1276 1076

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Hej Dziewczyny,

    jeśli mogę też chciałabym do Was dołączyć :)

    W marcu zaszłam w ciążę, cykl przed zabiegiem iui, jednak nie udało się. Zarodek nie rozwijał się, nawet nie wiem czy serduszko zaczęło chociaż na chwilę bić.
    Wiem, że bardzo przeżyłyście swoje straty ale ja jakoś chyba od początku miałam złe przeczucia, co do tej ciąży i gdzies podświadomie nie nastawiałam się na pozytywne zakończenie. Nawet na pierwszej wizycie nie byłam zdziwiona, że coś jest nie tak i przyjęłam tą wiadomość bez jakichkolwiek emocji.
    Chyba dopiero teraz do mnie dociera, co się stało i czasami myślę, że jeśli wszystko byłoby w porządku, to juz byłabym po pierwszych badaniach prenatalnych.

    Gdzieś tam mam obawy, że już się nie uda i że wtedy to była ostatnia szansa. Ale mimo tego nie poddajemy się :)

    Od lekarza dostałam już zielone światło, ale martwi mnie bardzo cienkie endo. Mam nadzieję, że szybko się odbuduje, bo jeśli nie, to dłuzsza przerwa w staraniach działa tylko na naszą niekorzyść :(

    Cześć! Miło nam Cię przyjąć w nasze skromne progi 🙂
    Oczywiście współczuję straty. Wszystkie tu "jedziemy na jednym wózku", dlatego cyc do przodu i idziemy dalej ❤️


    Lia jakie piękne meble! No to teraz duuuuzo przytulania i miłości 😍❤️

    Co do mebli, to w poronionej ciąży mój mąż kupił łóżeczko dla maleństwa. Byłam zła, że kupił.
    A teraz łóżeczko czeka w piwnicy na tęczowego właściciela, bądź właścicielkę. Ubranka też kupowaliśmy i czekają.
    Póki co, za tydzień wracam do pracy, do moich przedszkolaków i bardzo mnie ten powrót do pracy cieszy.

    Bezimienna witam u nas 😍❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2023, 12:01

    Butterfly23, Echo, Lia. lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3282 3566

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam całą wyprawkę schowaną na strychu bo moich chłopcach, łóżeczka jeszcze młody używa ale mam nadzieję że będzie musiał je zwolnić dla następnego a nie na strych. Ubranka mam chlopcowe, ale jakby się udało to bym chciała żeby się tym razem zaróżowiło

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7283 7418

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Hej Dziewczyny,

    jeśli mogę też chciałabym do Was dołączyć :)

    W marcu zaszłam w ciążę, cykl przed zabiegiem iui, jednak nie udało się. Zarodek nie rozwijał się, nawet nie wiem czy serduszko zaczęło chociaż na chwilę bić.
    Wiem, że bardzo przeżyłyście swoje straty ale ja jakoś chyba od początku miałam złe przeczucia, co do tej ciąży i gdzies podświadomie nie nastawiałam się na pozytywne zakończenie. Nawet na pierwszej wizycie nie byłam zdziwiona, że coś jest nie tak i przyjęłam tą wiadomość bez jakichkolwiek emocji.
    Chyba dopiero teraz do mnie dociera, co się stało i czasami myślę, że jeśli wszystko byłoby w porządku, to juz byłabym po pierwszych badaniach prenatalnych.

    Gdzieś tam mam obawy, że już się nie uda i że wtedy to była ostatnia szansa. Ale mimo tego nie poddajemy się :)

    Od lekarza dostałam już zielone światło, ale martwi mnie bardzo cienkie endo. Mam nadzieję, że szybko się odbuduje, bo jeśli nie, to dłuzsza przerwa w staraniach działa tylko na naszą niekorzyść :(
    Hej kochana witaj 🥰
    Ja też od początku wiedziałam, że nie donoszę ciąży. Odkąd lekarz powiedział, że ciąża jest młodsza o tydzień, a to było fizycznie niemożliwe.
    Wszystkie mamy takie obawy, ale jak widzisz walczymy z tym. Lia piękne mebelki! Wzruszyłam się 🥰
    Nad endo musisz popracować. Czerwone wino, migdały dobrze na nie działają. Trzymamy kciuki 🤞🏻

    Lia. lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7283 7418

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    I chyba ja dołączę ;). U mnie 4 cykl od straty, ale dopiero w 3 cyklu dostaliśmy zielone światło na działanie.
    W tym cyklu ewidentnie nie idzie mi ani mierzenie temperatury ani zapisywanie objawów, a na badania między 3-5dc poszłam dopiero w 5.
    Ale mam wizytę w czwartek, u lekarza poleconego z fundacji Ernesta, więc mam nadzieję, że w końcu usłyszę konkrety 😂.
    I nie miej do siebie pretensji o to. Nie idzie, to nie idzie. To i tak nic by nie zmieniło. Poszłaś w 5 dniu, ale najważniejsze, że się zmieściłaś w czasie. Trzymam kciuki żeby wizyta była owocna 🤞🏻🍀

    Bezimienna lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1736 1698

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    I nie miej do siebie pretensji o to. Nie idzie, to nie idzie. To i tak nic by nie zmieniło. Poszłaś w 5 dniu, ale najważniejsze, że się zmieściłaś w czasie. Trzymam kciuki żeby wizyta była owocna 🤞🏻🍀
    Mam ochotę w ogóle wrzucić na luz w wakajki. Byleby mieć potwierdzone, że torbiel, która była na prawym jajniku zniknęła (jeden lekarz mimo dwóch wizyt w ogóle tego nie widział) i mieć pewność, że nie grozi mi przedwczesna menopauza. Więc czekam na wizytę, a potem totalny luz. Nie chce mi się budzić na pomiary ani pamiętać o tym. Ale przyda się jedną obserwacja cyklu, aby mieć pewność, że owu jest.
    Niestety, ta lekarka, która nie widziała torbieli, na odchodne mi powiedziała, że na naturalną owu mogę się nie w ogóle nie doczekać. Tak o, bez badań, diagnostyki, ani nic. 😂 Więc mnie niestety źle nakręciła. Nawet nie słuchała, że w ciążę zaszłam dość szybko, naturalnie, bez stymulacji. Dla niej 3 cykle starań bezowocne to znak, że należy wdrożyć stymulacje. A od 16 dnia cyklu przepisała mi dupka. Wiadomo, że w ciemno. A owu była ostatnio, 21 dc. ;P
    Ech, lekarz konował. Co więcej mogę powiedzieć, na pewno, że kobiety nie polecam 😂. Ale mam nadzieję, że następny lekarz już będzie super. ❤️


    To co na pewno zmieniamy, idziemy w catering dietetyczny, dla mnie dieta przeciwzapalna ze względu na Hashimoto i zespół antyfosfolipidowy, a mąż weźmie sobie coś da siebie dobrego, bodajże wege + ryby. O ile zadbam o jeden/dwa dobrej jakości posiłki, to ze względu na pracę zmianową, ciężko jest zadbać o jakość posiłków, która by mnie zadowalała. 😁

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3282 3566

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała wrzucić na luz w tamtym cyklu było mi totalnie wszytko jedno, poświęciłam się dzieciom, moim obowiązkom w domu, trenowałam sobie raz, dwa razy na tydzień i miałam wyrąbane nawet regularnie nie mierzyłam temperatury tylko jak mi się chciało. A teraz wjechała stymulacją i jest masakra myślę tylko o tym, czy temperatura dobra, czy seks był mam zakręcenie totalne, biorę sobie specjalnie dodatkowe treningi żeby chociaż na chwilę skupić się na czymś innym

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7283 7418

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee no lekarka z powołania 🤦🏼‍♀️ ja jego, że tacy lekarze jeszcze są… no słów brak. I luzuj, odpuść. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie 🥰
    A catering to jest dobry pomysł. My z mężem tez mieliśmy z niskim indeksem ze względu na IO. Ale teraz tez głęboko myśle czy nie powrócić i wziąć dietę przeciwzapalną. A macie już wybraną firmę, skąd będziecie zamawiać?

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Echo Autorytet
    Postów: 3295 1903

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Witam wszystkie dziewczyny, które dołączyły, miło że jesteście ❤️ Mam nadzieję, że zostaniemy tu do czasu, aż każda z nas doczeka się Maluszka 😊
    Również jestem pod wrażeniem ile tu się dzieje, odpiszę na pewno wieczorem jak będę miała troszkę czasu.
    A w międzyczasie.. może pomyślicie że wariatka ze mnie, ale miałam możliwość kupić za malutką kwotę mebelki do pokoiku dziecięcego. Wahałam się, ale mąż powiedział żebyśmy brali, bo przecież i tak zaraz nam się przydadzą (🥹❤️), a później będziemy musieli kupić drożej.
    No więc stałam się szczęśliwą posiadaczką szafy i komody z przewijakiem XDD
    tt.jpg

    Jakie one piękne 😍❤️❤️❤️ bardzo dobra decyzja!

    Lia. lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Echo Autorytet
    Postów: 3295 1903

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    I chyba ja dołączę ;). U mnie 4 cykl od straty, ale dopiero w 3 cyklu dostaliśmy zielone światło na działanie.
    W tym cyklu ewidentnie nie idzie mi ani mierzenie temperatury ani zapisywanie objawów, a na badania między 3-5dc poszłam dopiero w 5.
    Ale mam wizytę w czwartek, u lekarza poleconego z fundacji Ernesta, więc mam nadzieję, że w końcu usłyszę konkrety 😂.

    Bezimienna, jak dobrze że jesteś 😍❤️ trzymam kciuki 🤞

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ