X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina Mijaziu wy macie piękne wykresy. Życzę z całego serducha by rosły w was kolejne serduszka...

    Pari na migreny to żadna tabletka niestety nie pomoże tylko przeczekać trzeba

    Majamia ojjj kręgosłup jedno z najgorszych
    Współczuję.

    Hilary bo zmywarka wasza to kobieta i się obraża czasem heh :)

    Pari nie my musimy jechac do strarogardu Gdańskiego bo tam najbliżej robią w czasie snu. Bo w Bydgoszczy robią tylko w czuwaniu. Najgorsze dla mnie będzie czekanie na wynik ale dam radę.

    A dziewczyny nie poddawajcie się jedynie co czasem można odpuścić takie starania że wszytskim by trochę głową odpoczela. A nie ze zaraz po ovu siedzieć jak na szpilkach czy aby się udało;)

    Ja dziś znów z córką siedziałam w przychodni do pobrania krwi ponad godzinę tragedia co tam się dzieje chyba muszę zmienić laboratorium. Tylko że mam tam wyniki po 14 zawsze... A u nas pogoda dziś do dupy poprostu mam dość tych chmur jeszcze ja jestem podatna na pogody całe dnie bym spała i łeb boli zawsze ratował się tabletka, ale teraz przecież nie będę ciągle brać. Jutro ma być 18 stopni i słonko:)

    karolinams, Hilary lubią tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    torta kiedyś robiłam podobnego z elsa ... coś jak ten tu: https://i.ytimg.com/vi/2oVvEs7wMyQ/maxresdefault.jpg

    teraz jest wedle życzenia koń z rozwianą grzywą i chce tą grzywę z masą pomalowac
    wow zdolniacho :) super

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    torta kiedyś robiłam podobnego z elsa ... coś jak ten tu: https://i.ytimg.com/vi/2oVvEs7wMyQ/maxresdefault.jpg

    teraz jest wedle życzenia koń z rozwianą grzywą i chce tą grzywę z masą pomalowac
    Piękny woow

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 5 maja 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,a ja tak z zupełnie innej beczki,bo mnie Hilary natchnęła.
    Jaką zmywarkę polecacie?Jakiej marki?
    Od dwóch lat ją kupuję i kupić nie mogę i stwierdziłam,że koniec,trzeba sobie w końcu życie ułatwić i postanowiłam w tym miesiącu kupić

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 5 maja 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten nie mój żeby nie było haha .. idealny nie wyszedł bo miałam problem z masą ale solenizantce się bardzo podobał a to najważniejsze :)

    Mamabyc3 a chyba, że tak.. w czasie snu to zapewne w nielicznych robią i stąd takie terminy., czekanie na wyniki zawsze najgorsze

    idę zaparzyć świeżej kawki :) i obiad odgrzać, bo z wczoraj nam zostało - uff
    i wnet do pracy

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 5 maja 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch wrote:
    Dziewczyny,a ja tak z zupełnie innej beczki,bo mnie Hilary natchnęła.
    Jaką zmywarkę polecacie?Jakiej marki?
    Od dwóch lat ją kupuję i kupić nie mogę i stwierdziłam,że koniec,trzeba sobie w końcu życie ułatwić i postanowiłam w tym miesiącu kupić


    my mamy simensa .. od już ..hmm z 5 lat chyba ... i nie narzekam ... ale mamy ubogą wersję ;) ..teraz pewnie za tą kasę z większą liczbą programów by kupił .. ale lepsza taka niż żadna hihihi ... bo teraz to sobie nie wyobrażam życia bez zmywarki


    karolinams czemu uważasz abym nie brała wiesiołka ? niby na śluz dobrze robi ... do owulki dotychczas brałam, potem już nie -

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 5 maja 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    karolinams czemu uważasz abym nie brała wiesiołka ? niby na śluz dobrze robi ... do owulki dotychczas brałam, potem już nie -
    Ja czytałam że trzeba przed owulacją skończyć przyjmować ..
    Grochpaproch wrote:
    Dziewczyny,a ja tak z zupełnie innej beczki,bo mnie Hilary natchnęła.
    Jaką zmywarkę polecacie?Jakiej marki?
    Od dwóch lat ją kupuję i kupić nie mogę i stwierdziłam,że koniec,trzeba sobie w końcu życie ułatwić i postanowiłam w tym miesiącu kupić
    ja mam 10 lat Boscha...

    Mamabyc3 wrote:
    Karolina Mijaziu wy macie piękne wykresy. Życzę z całego serducha by rosły w was kolejne serduszka...

    Ja dziś znów z córką siedziałam w przychodni do pobrania krwi ponad godzinę tragedia co tam się dzieje chyba muszę zmienić laboratorium. Tylko że mam tam wyniki po 14 zawsze...
    Dziękuję za kciukasy, a co do przychodni ja też zmieniłam ostatnio laboratorium by nie stać w kolejnkach wielkich.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 5 maja 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams to mamy sprzeczne info ..bo ja czytałam, że do owu można a po niej przestać bo jakieś mikroskurcze czy coś powoduje

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 5 maja 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa widzisz :) ja gdzieś na necie czytałam więc moze być fałszywą informacją, to sorki za wprowadzanie w błąd

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 5 maja 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch wrote:
    Dziewczyny,a ja tak z zupełnie innej beczki,bo mnie Hilary natchnęła.
    Jaką zmywarkę polecacie?Jakiej marki?
    Od dwóch lat ją kupuję i kupić nie mogę i stwierdziłam,że koniec,trzeba sobie w końcu życie ułatwić i postanowiłam w tym miesiącu kupić
    Ja mam beko DFN 28330B co prawda ma tylko 9miesievy ale jestem mega zadowolona. Ogólnie zwróciłam uwagę że mam wszytsko beko heh tak zadowolona z pralki byłam że później tylko beko kupowałam he:) najlepiej na necie wybrać kilka modeli i szukać opini ja tak zawsze robię.

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, to trzymamy kciuki!!!

    Mamabyc też kciuki zaciśnięte, będziemy czekać na wieści co z córką.

    My mamy zmywarkę amica. Tylko malutka, 45 cm, ale większa nam się nie zmieściłaby, więc narazie musi wystarczyć. Sama w sobie ok, w sumie jedna z niewielu co nam odpowiadała, bo mamy z 3 szufladą na sztućce, bo skoro taka mała to jakby jeszcze koszyk z sztućcami dołożyć to masakra. To zależy czego oczekujesz od zmywarki. Ja koniecznie chciałam z tą 3 szufladą i z elektronicznym wyświetlaczem i czasem do końca mycia. I tu już grono modeli do wyboru baaardzo się zawęziło.
    I przyciski od góry, bo przy małych dzieciach... ewentualnie z blokadą.

    A migreny... grrr. nawet nie wspominajcie. Choć ostatnio szybko reagowałam więc źle nie było. Ale ciąża... Jak pomyślę, że znowu ma mnie to czekać to ciary przechodzą.. i to z 2 dzieci.. W obu ciążach do 12 tc miałam takie migreny straszne... dzień w dzień. Mi często mąż funduje. W telefonie ma ustawione błyski jak ktoś dzwoni i często obraca telefon tą stroną właśnie ze światełkiem. Mnie porazi w oczy i od tego się zaczyna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 13:34

    karolinams lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa, tez mam zmywarke Amica :) z trzema szufladami na 45cm :D bardzo sobie ja chwale. W sumie i piekarnik i plyta indukcyjna tez Amica. Piekarnik dlatego, bo ma blokade przed otwieraniem drzwi i blokade panelu - a przy dzieciach na tym mi zalezalo.

    Bylo piekne slonce! Na naszym termometrze 21 stopni! Poszlismy na spacer, a po drodze sie zachmurzylo i zlalo deszczem. Achm... :/

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas brzydko, zimno , pada... gdzie ta wiosna...

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie ta 3 szuflada na sztućce jest chyba najlepsza w tych nowych zmywarkach. Wogole mam wrażenie że one wtedy są lepiej umyte niż w tym koszyku bo zawsze ktoś tam narzekał że ma niedomyte.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 5 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Karola, to trzymamy kciuki!!!.
    nie dziekuje, dam znać jak tylko się dowiem ... ale zaczyna mnie tak brzuch boleć, że chyba niepotrzebnie jechałam.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 5 maja 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bosha 60 cm ale dopiero od grudnia więc mało mogę powiedzieć póki co jest ok. Karola kciuki zaciśnięte !!!!!!

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 5 maja 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu dziękuję z ciebie też trzymam :)
    Czuje że jutro wypije na weselichu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 14:23

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari opłatek się roztopi na tej masie więc przykleja go przed podaniem

    Ja swojej zmywarki nie polecam z wiadomych względów xd ale ogólnie to jest dobra bo ma już sporo lat (nie wiem ile bo ona tu była jak się wprowadziłam ale wujek mówił że już trochę ma) i oprócz tych dziwnych przerw w działaniu to sprawuje się bardzo dobrze :) a jest firmy beko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 15:32

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta ujemna :(

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny jak mi się nic dzisiaj nie chce...ale się rozogodziło to idziemy z Werką do sklepu bo owoców mi się zachciało.
    Miałam w planach kuchnie sprzątnąć ale wkurza mnie że mam tak mało sił, po spacerze wtoczę się na górę i pewnie będę miała dość na dzisiaj...

    Jedyne co mi się chce to planowanie przyjęcia :) Pól dnia szukałam balonów na allegro :P

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ