X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama - prywatny na USG w zeszly wtorek stwierdzil 7tc.
    Z NFZ przy badaniu, teraz w czwartek okreslil 7tc. Zobaczymy co na USG wyjdzie temu z NFZ.

    Z drugiego pietra w kamienicy z Mlodszym w środku wozek znosze. I pozniej wnosze...

    U nas tez alergicy. Wole zwierzat nie wprowadzac, na wszelki wypadek.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 6 maja 2017, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia, to się natachasz kobieto...
    Ja ze starszą pierwsze tygodnie z 3 piętra znosiłam wózek. Tzn. nie cały, bo odpinalam gondolę i kładłam tam małą i znosiłam stelaż i wracałam po gondolę. Całegobym się bała, bo ciężki i jeszcze by mi zjechał z małą w środku...

    PodwojnaMama, ja księgowa, więc w tym zakresie się kształcę, rachunkowości ciąg dalszy :-)

    Moja mama ma alergię na sierść a i tak biedna z tymi gryzoniami w domu wytrzymywała :-) czego nie robi się dla dzieci. Ja może kiedyś jakoeś małe zwierzątko dzieciom kupię, ale niech trochę podrosną najpierw.

    Dziś dałam mężowi odpocząć, heh. Czas spać. Dobranoc :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 maja 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tto nieźle sie nadzwigacie...
    U nas dzis słoneczko od rana zapowiada się ladny dzien

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 maja 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa, z gondola wozek to mam ciezki. Ale spacerowke mam fajna. Rownie dobrze Mlodszego moge wrzucic na plecy w nosidlo i znosic reszte w rekach, albo wnoszac, to Mlody na czworakach po schodach - ale troche malo uwagi byloby na asekuracje. No tak krok w krok za synem ide, a z wozkiem w rekach ciezko byloby.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 8dpo zrobilam dzisiaj bobo test. Jak tylko zakropilam mocz to maz zabral test zebym sie nie denerwowala i ze on sprawdzi. po czym leci do mnie po 3 min. i mowi zobacz jest kreseczka. I jest. Widac golym okiem, jednak robilam zdjecia i praktycznie nic nie widac widac. Nie robilam nigdy bobo test wiec nie wiem czy wychodza czasami falszywie dodatnie. Mialam zrobic inny test ale wylalam mocz zanim maz mi o kresce powiedzial i dupa blada.

    Wstawiam zdjecie, ale pewnie nic nie zobaczycie, jednak na zywo ladnie ja widac, nie trzeba przygladac sie z lupa ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4083771c5c7.jpg

    evve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tel. Jak patrze na foto to zdjecie widac a na kompie nie.

  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 6 maja 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnamama trzymam kciuki:) powtorz jutro test, a jak masz możliwość to zrob bete. Bedziesz miala pewnosc.
    U mnie spadek, wiec w tym miesiacu sie nie udalo.

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety nie zrobie bo zeby ja zrobic to najpierw wizyta u gina. Oni pobieraja krew na bete i po tygodniu dopiero sa wyniki. Nie ma tak dobrze jak w Polsce. Ale ja spokojnie podchodze. Nie latam z testem jak szalona. Jezeli inny wyjdzie i kolejny to w tedy bedzie pewne a tak to wiadomo. Jeden potwierdzenia nie daje tym bardziej 8dpo

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 6 maja 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama no na kompie nie widzę .. ale na foto to często ciężko uchwycić dobrze..
    chomik słodziak... u nas starsza miała kiedyś chomika .. ale już zakończył swój żywot... ale była faktycznie wyjątkowa i wytrzymała na akcje młodszej.
    teraz u nas i pies i kot.

    karolinams tulę

    evve u nas ze ślubem też szybko poszła załatwianie ..no ale to 10 lat temu ;)

    u mnie dziś wyskok temp. choć testy owu negatywne były..hmm się zobaczy

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 maja 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8dpo cos zamajaczylo i zniklo. A 9dpo juz bardziej widoczna krecha byla :)
    Na zdjęciu cos majaczy. Cos tam widac :) ale jak maz widzi :D to raczej jest :D

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 maja 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnamama ja na tel widzę kreskę! Teraz tylko żeby ciemiała :)

    Ja mieszkam na 4 piętrze...z Werką robiłam tak że stelarz był na dole na klatce a gondole zabierałam do domu bo się bałam żeby nie ukradli. Teraz z maleństwem też będę tak robić tylko będę jeszcze musiała wracać po Weronikę :p

    U nas dzisiaj ma być 20 stopni. Słoneczko od rana świeci. Przyjechałam do teściów bo ma być gril. Mąż w pracy do 19 a wieczorem zostawiamy tutaj dzieci i jedziemy do kolegi na urodziny. A jak u Was sobota ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 16:52

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna mama to teraz trzymamy kciuki

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!!!!
    Jaka piekna pogoda dzisiaj!!!
    Wlasnie wrocilismy z rowerow:))))

    Podwoja mama ja widze delikatna kreske:)))ale najwazniejsze,ze maz widzi!!!!
    Koniecznie powtarzaj codziennie-az w koncu bedzie bardzo wyrazna:)))

    Karolinams...przykro mi z powodu bety...kurcze a twoj wykres wyglada tak ciazowo...
    Moze teraz jest jakies drugie podejscie do owu?moze idz na usg i sie przekonasz co tam sie dzieje?

    Basik jak sie czujesz?krwawienie juz ustalo?robicie sobie przerwe czy od razu podchodzicie do staran?

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 6 maja 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane przepraszam że się nie odzywałam ale nie dość że całą majówkę w pracy spedziłam to jeszcze jak na złość nic tylko problemy po drodze.

    Karolinams mnie również przykro z powodu bety :-(

    Podwojnamama trzymam kciuki :-)

    Ja w poniedzialek mam wizyte zobaczymy co mi ginka powie...

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 6 maja 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi dziś test owu całkiem blada mi ta krecha testowa wyszła ostatnie dwa dni była mocniejsza ... więc chyba juz po owulce albo w trakcie.. jak ostatnio się opóźniała to teraz wcześniej niż w standardzie przyszła (jeśli faktycznie była - ale jajnik czuje cosik trochę to może)
    licho z serduszkowaniem ale może ten jeden raz poranny starczy ;) urok pracy zmianowej :/ a że nie chciałam na siłę bo staram się ten cykl z "luzem" przejść to wyszło jak wyszło

    nam goście urodzinowi nie dopiszą choć sama rodzina ..chociaż jedna babcia będzie .. dzieci pociesza się właśnie upragnionym prezentem od nas ... szkoda :(

    i w końcu koniec widać przesyłania zdjęć ..bo w empiku promocja to chciałam wywołać .. i tak mi się przesyłają od północy (parodia ... fakt, że 600 zdjęć no ale kurde bez przesady)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 14:34

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 maja 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari moze w koncu sie uda paulinato daj koniecznie znac jak po wizycie

    Madzik chyba odrazu jezeli nie bedzie przeciwskazan

    Ciezaroweczki jak dzis samopoczucie ?

    Karolina milej zabawy na weselu

    A ja troszke w miedzyczasie chce zrzucic kg dzis nawet troche cwiczylam

    Mam pelno imbiru w domu i dzis sobie ugotowalam napoj z niego ponoc wplywa na odchudzanie poprawia zdrowie a do tego u facetow dobrze wplywa na plodnosc zobaczymy..

    Oczyszcza z toksyn organizm

    Ponoc cynamon dobrze robi na plodnosc u kobiet hehe co ja sie dzis naczytalam nana temat ziol itd

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kobietki mamy Wiosne co :D albo i lato juz bo u nas 25 stopni i na krotko biegamy :)

    Maz zabral dzieci po calym dniu szalenstw jeszcze na plac zabaw a ja mam juz dosc i upajam sie w domu cisza ;)

    Hilary to pewnie smigaj we Wtorek na USG jak Ci pasuje i nie mialas konkretnej daty ustalonej :)

    Majamia to ciekawa tez jestem czy teraz tc beda Ci sie na USG zgadzac. A z tym targaniem wozka to super ze nie masz problemow ciazowych. Wyobraz sobie ze ja dzwignelam torbe z zakupami i od razu krwotok. Takze ciesze sie ze juz mam starsze dzieci gdyby w 3 znowu byly problemy.

    Rybaaa ja tez tak kiedys synka znosilam ze najpierw wozek znosilam a pozniej wracalam po malego ;) a z ksiegowoscia mega podziwiam, jeju jak ja nie lubilam matmy ;)

    Magada a moze jutro temp. Cie zaskoczy i ladnie odbije :)

    Majamia o to Tobie tez wczesnie testy wychodzily :)

    Hilary i Karola udanych imprezek zycze :)

    P_aulinaaa oj biedna Ty, nie masz kiedy odpoczac :/ zycze by wszystkie problemy poszly precz!

    Pari a jakich testow owulacyjnych uzywasz? Bo ja jak sprawdzalam na tych z ebaya to jakas porazka a apteczne pieknie pokazaly krechy w momencie kiedy byla owulka bo mnie zawsze z bolu lamie w pol.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik a ja wlasnie pije herbate z imbirem na tr bolace migdalki ;) trzymam kciuki za Twoje spadajace kg :)

    Ja tez powoli je gubie. Razem z mezem przeszlismy na odzywianie wege i kg same zaczely spadac :) a my czujemy sie tak lekko po przejsciu na wege ze ciezko to opisac. Moj maz miesozerca na maxa ktory rekoma i nogami sie zarzekal ze on bez miesa zyc nie moze jednak poznal nowe smaki i teraz nie wyobraza sobie jak mogl codziennie jesc mieso, wedliny itp. he he

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 maja 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe musialabym jakos mojego przekonac on to tylko miecho najlepiej to co wy jecie ?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik bardzo wiele smacznych dan :) ja ogolnie mam bzika na punkcie ksiazek o zdrowym odzywianiu, mam ich podan 200 :) mega duzo ksiazek z przepisami. Np. dzisiaj jedlismy taki chlopski garnek warzywny z ziemniakami, papryka, fasolka szparagowa, kukurydza i fasola czerwona, duszone w sosie pomidorowym. Na jutro mamy krokiety z kapusta i grzybami. na chleb robimy rozne pasty warzywne lub pasztety. Ryz, makaron na tysiac sposobo itd. a by przetrwac na tej diecie to trzeba smacznie jesc bo bez tego ani rusz.

    No i dzieciom gotujemy osobno bo dzieci mieso jedza. na moja cukrzyce ta dieta idealna jest bo widze jak mi cukry pieknie spadaja :)

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ