X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójnamama dzięki
    A ja właśnie się obawiam czy nic się nie stanie jak teraz na 4 piętro wnoszę Werkę i czasem zakupy :/ No ale nie czuje się jakoś mega źle a w domu przecież też nie będę siedzieć cały dzień :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam wlasnie 2 kolejne rozne testy i tez sa kreski i wiecie strach mnie oblecial ze tak szybko zaczelam testowac i nie wiem czy nie poczekam na rozwoj sytuacji bez testowania przez kilka dni.Tylko jak to zrobic? I musze Wam powiedziec ze ten ebayowski tez pokazal kreske, wiec nie sa takie zle :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary jak nigdy nie mialas problemow w ciazy to raczej nie powinno sie nic stac,tym bardziej ze nagorszy trymestr masz za soba. Jak problemy w ciazy sie dzieja to juz od samego poczatku.

    Hilary lubi tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, niedawno mamaginekolog pisala ile nosić w ciazy. I bylo, ze majac juz dziecko, to spokojnie mozesz nosic. Jestes przyzwyczajona do tego ciezaru. No i pod warunkiem, ze nie jest zagrozona ciaza.

    Ja cala druga ciaze nosilam syna. A wtedy u rodzicow na 4pietrze mieszkalam. Bylo 3 razy dluzej, ale dalo rade.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 17:17

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnamama no i super, ze inne testy wychodza pozytywne :) sie udalo! Gratulacje :D

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wierze dziewczyny ze moglo sie udac bo wczesniej pisalam Wam ze mnie sutki bola a teraz ani brzuch ani sutki.

    majamia teraz prosze o kciuki bo ostatnim razem do 8tc kreski nie ciemnialy i skonczylo sie zle, wiec teraz jak wstawie Wam porzadnego testa to zaczne sie cieszyc.

    W ogole to czyzby zaskoczylo przez to ze bralam antybiotyk he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 17:27

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie wiesz kiedy zaskoczy :) aczkolwiek antybiotyk nie niweluje mozliwosci zajscia. Jestes tego dowodem :D
    Bedzie dobrze! Musi byc i nie ma co na zapas sie martwic :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama bedzie dobrze, trzymam kciuki :-*
    Ja też nosiłam córkę w drugiej ciąży, no ale ostatecznie skończyło się porodem w 36 tc. Jakiś wpływ to na pewno miało, ale jaki!?
    Ja wciąż czekam na owu. Dziś się nasprzątałam, młoda zrobiła pobudkę o 5 rano, powoli padam, a tu by trzabyło jeszcze męża wykorzystać :-P

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1 cyklu robiłam testy owu. Zużyłam kilkanaście i żaden nie pokazał owulki, a na pewno była. I to testy apteczne. Dlatego już ich nie robię i zdaję się na obserwację.

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, mnie tez owulacyjne nie wychodzily pozytywne. Dopiero teraz w ciazy sa pozytywy. Mozliwe, ze moj organizm nie dziala na nie... dlatego temp mierzylam, zeby wylapywac owulacje, bo zero objawow, sluz srednio... a szyjki to ja w ogole nie czaje :P

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny obiecuje ze jak jutro lub pojutrze testy beda ciemniejsze to odgonie wszystkie zle mysli ;) mam nadzieje ze zarazilam sie od Was mocnymi wiruskami i 3 ciaza bedzie spokojna i nudna :) a poki co to jestem w mega szoku i tak jakby sie to dzialo obok mnie ;)

    Rybaaa a Ty mierzysz temp.? Moze jak wezmiesz kapiel lub prysznic to sil< witalne wroca i meza wykorzystasz ;D

    Majamia kurcze tak sie zastanowilam ze gdybym od zawsze nie miala boli owulacyjnych to ani sluzu to naprawde tylko mierzenie temp. zostaje bo tak trzeba by bylo co miesiac na monitoring latac i sprawdzac czy faktycznie byla.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 maja 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna oby sie udalo ❤mam nadzieje ze mi sie ud nie dlugo.

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 6 maja 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane,
    Ale naprodukowałyście ;)
    Nie pisałam ,bo na majówkowym wyjezdzie czasu brakło ,a po powrocie do pracy i dzisiaj też musiałam iść :(
    Płodne miały być w majówkę a nie było :( - owulka mi się opóznia albo wcale nie będzie.
    może będzie pózniej bo nie czułam jej ,a zawsze czuje .No ale na wyjezdzie byłam pożądnie znieczulona to może i nie czułam ;) -taki żarcik :)

    Ale,ale co ja czytam podwójnamama super !!!! -trzymam kciukasy żeby krecha ciemniała.

    Basik kochana bardzo mi przykro,ale super że się pozbierałaś i walczymy dalej.

    Dziewczynki z negatywami tulę ,szkoda, ale nie poddajemy się :) dzidzia będzie!

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 6 maja 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama i takiej ciąży Ci życzę :-)
    Temp. mierzę... jak nie zapomnę :-o tzn. jak zapomnę po przebudzeniu to zawsze jak mi się przypomni. Ale owu to i tak wykryje, bo mam bardzo wyraźny skok. A od 3 dni spadek więc chyba się szykuje lada dzień. Właśnie biorę kąpiel, M mnie wygonił :-P
    A plamień o 2 dni nie ma...

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 7 maja 2017, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety

    Podwójnamama no coś tak jest więc byłem by ciemniala:)


    U nas dziś cała noc leje pół nocy nie spalam a tu moja mlodsza o 5:30 "mama wstań ". Jeszcze cos mnie bierze kocham co 5min wczoraj tak mnie złapali że myślam że się posikam heh :) miałam bratanice od piątku wczoraj wieczorem pojechała. Jakie one są kochane aż w szoku byłam że mogłam iść na plac zabaw bez wózka z tą 3 ale ludzie się patrzyli o matko co mnie czeka a może też dlatego że miałam wzdęcia takie brzuch jak w 6 miesiącu a tu 5latka,4latka i 2latka haha mieli co plotkowac:D muszę mniej zacząć jeść bo ja 30kg znów przytyje, ciągle myślę o jedzeniu no masakra jakas niech chociaż ciepło się zrobi to dupe rusze i równowagę zachowałam. Aż boję się wejść na wagę ale pewnie już z 2 kg będzie jak nie 3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)

    Ana Ty myslisz ze owulki nie bylo bo nie czulas, a na koncu cyklu zycze Ci by sie okazala mega niespodzianka :)

    Rybaaa i jak zabralas sie za meza? To teraz tylko czekac na efekty ;D

    Mamybyc wyobrazilam sobie Ciebie jak szlas na ten plac zabaw hi hi a z tym jedzeniem to niezle ze taki apetyt masz w 1 trymestrze ;) jedz ale moze zdrowe przekaski to i nie przytyjesz :)

    I zdrowka dla Ciebie :)

    Mnie sie stres udzielil :/ dzisiaj znowu robilam testy i kreski sa ale nic ciemniejsze i tlumacze sobie ze to dopiero 9dpo, zeby spokojnie poczekac, ale z tylu glowy jedno siedzi.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 7 maja 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójnamama spokojnie test może być ciemniejszy za 3 dni nie ma co się stresowac :)

    Ryba właśnie mąż wykorzystany?

    Która z was teraz będzie testować bo nie wiem kiedy kciuki trzymać:D

    Ale tak wczoraj idąc z tą 3 to zauwazylam że najbardziej krzywo patrzą się młodzi. Babcie czy kobiety koło 50 uśmiechały się. A młodzi to dosłownie politowanie w oczach dla mnie jakbym życie marnowala na dzieci... ahhh co ja mowie była sobota godzina 18 to oni na melanż wszyscy się wybierali haha. Ja mam podobno spotkanie klasowe teraz w sobote i zastanawiam się czy iść

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3- ja na stronie staraczkowej zostałam wyzwana od królic ktora robi dzieci dla " pińćset plus" za to ze smiałam sie wyrazic warpliwosci co do moralnosci zrzekania się praw do zarodków i przeznaczaniem ich na eksperymenty medyczne. Do lasek chyba nie dociera , ze .np opiekunka wezmie tyle co suma tych wszystkich 500 + ( a to tylko opiekunka, gdzie reszta wydatkow) o nie opłaca sie " robic" dzieci dla pieniedzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2017, 11:17

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 7 maja 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve bo ludzie to kretyni ale niestety duzo osob mysli takimi kategoriami ze dla kasy.

    Mamabyc a idz troche sie odchamisz na spotkaniu

    Podwojnamama nie stresuj sie jezeli to dopiero9dpo to nie ma sie co martwic.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 7 maja 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Ja nie wierze dziewczyny ze moglo sie udac bo wczesniej pisalam Wam ze mnie sutki bola a teraz ani brzuch ani sutki.

    majamia teraz prosze o kciuki bo ostatnim razem do 8tc kreski nie ciemnialy i skonczylo sie zle, wiec teraz jak wstawie Wam porzadnego testa to zaczne sie cieszyc.

    W ogole to czyzby zaskoczylo przez to ze bralam antybiotyk he he

    Ja bym sie nie zdziwiła,gdyby zaskoczyło przez antybiotyk ;),u mnie tak było. Brałam antybiotyk pierwszy raz od 15 lat :) i się udało, wcześniej przez 3 cykle nic ;)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    <3Wbwmp2.png <3
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ