X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie witaminy polecacie i po co nie ktore biora acard ?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońca moje! Kobietki kochane! Pomocy! Małpa nadchodzi i mam nastroje że pozal się b....ale nie o tym.


    Mam 31 wiosennek. Męża od 9 lat. Córkę 8 lat i 6 lat. Tylko jest ale. Od 3 - CH lat włączył mi się instynkt macierzyński i tu problem. 3 lata temu mąż nie chciał mieć więcej dzieci ale od 10 - ku cyklu stwierdził że chce i kochamy się bez zabezpieczenia... Od trzech cykli jeżdżę na monitoring . Ovu jest. Biorę inofolic dwa razy dziennie i teraz od 5 dni magnez. Czuję że mam już dość. Najgorsze jest to że mąż mnie nie wspiera i chyba mu nie zależy. Na wszystko odpowiada nie wiem albo obojętnie. Nie wiem ! Chce odpocząć już od tej temperatury ale pani ginekolog kazała nadal mierzyć. Chyba depresja. Może jakieś dobre rady! Kopniak w d.... Obojętnie co kochane. Poradzicie mi coś. Buziaki i ściskam was mocno

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie tu u was! Ja gdy widzę na ulicy rodziców z gromadka dzieci to aż serce się raduje. Kocham takie widoki i uczucie rodzinnego ciepła .

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elwira bo chłopy to debile w większości:) ale tak szczerze to 1-2cykle sobie odpuśc co głową odpocznie, nie ma co się męczyć na chama. To co dziewczyny biorą to wiesiolek od @ do owulacji na sluz płody. Oraz codziennie lampka czerwonego wina i migdały dla lepszego endometrium :D dalej nie wiem nie znam się , ale chyba też spokój może pomóc. My wiemy że u nas fajnie bo my takie wariatki jesteśmy:D

    Basik ja nie wiem kiedy bierze się acard ale to chyba od krążenia wydaje mi się:)

    Rybaa może poprostu za bardzo napastowalas go heh i czuł się wykorzystany :D wiesz może wtedy starczyło i ten 1 żołnierz czeka

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elwira, u mnie przy braniu przeroznych suplementow - wspomagaczy, sluz slabej jakosci, bole glowy caly cykl i straszny bol owulacyjny. Teraz wszystko rzucilam w cholere, wlacznie z mierzeniem temp. Dzis sluz piekny, od lat takiego nie mialam i co wazne, ze czuje sie dobrze. Nic mnie nie boli i jestem spokojna.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • mamusia86 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos o mnie mam 31-lat i czwórkę pociech 2,6,8,10 lat marzy mi sie jeszcze 1-dno nie do pary.

    karolinams, aria40 lubią tę wiadomość

    mamusia86
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    Nie było mnie wczoraj bo czasu nie miałam :P Mąż miał dzień wolny ale do 12 spał bo w sobotę się spił :p Nocowaliśmy u teściów a po południu pojechaliśmy do brata M bo mu synek się urodził :) A wieczorem jeszcze do nas znajomi wpadli.

    Zaraz was nadrobię bo sporo naskrobałyście :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) chyba faktycznie w tym miesiącu odpuszczę temperaturę tylko zbytnio nie chce bo mi szkoda. Hi hi hi ale kobieta pokręcona jest czasami. A może czerwiec będzie lepszy?! Ja od kiedy zostalam po raz pierwszy mama to marzyłam o 4- Ce slodziakow! Ale niestety​ nie wszyscy mają takie pragnienia. Odczekam 3 dni i wtedy pomyśle co dalej. Buziaki i powodzenia dziewczyny

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamusia86 super gratuluję pociech :) i trzymam kciuki za kolejną :)

    Elwira.eli rozumiem cie, jednego razu mówię, że rzucam mierzenie temp, a za chwile stwierdzam, że muszę wiedzieć co się dzieje ze mną i mierzę dalej :)

    Mam dosyć już czekania na @ , już bym chciała żeby się zjawiła w końcu, wredota jedna.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Dziewczyny jakie witaminy polecacie i po co nie ktore biora acard ?

    Hejka- brałam acard przed ciążą z córką i całą ciążę. Niby oszukuje śluzówkę bo jest lepiej ukrwiona.

    Okres mi się spóźnia ale test robię w środę bo nie chce się rozczarować. Będzie co będzie. Oczywiście głupia ja zbadałam się :P i ja mam jakoś dziwnie :P ona wiecznie cały cykl jest lekko otwarta ( może z faktu że 3 ciąże w tym jedno poronienie )
    No zobaczymy czy cykl kwietniowy będzie cyklem szczęśliwym. :D

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnamama i jak robiłaś dzisiaj test ?

    Mambyc3 hehe a olać te komentarze :D Na mnie to w ogóle będą patrzeć jak na kosmitkę...jakaś małolata aż 3 dzieci :D

    Paulinna to oby szybko Ci zmywarkę naprawili bo wiem co to za ból :P

    Majzu tulę !

    Kto testuje w maju to wpisze na listę

    Rybaa nie ma co się nastawiać negatywnie, skoro przedwczoraj było <3 to jest szansa. A ta koleżanka to dziwna jakaś...rozumiem że ktoś może nie chcieć trójki dzieci ale żeby mówić ze przy trojce będzie się złym rodzicem to śmieszne :P

    Mamusia86 witaj i rozgość się u nas :)

    karolinams jak najedzona i wybawiona to znaczy ze super się udała zabawa :)

    Basik no i super że już lepiej :)

    Elwira.eli witaj :) pewnie że u nas wesoło :D


    A ja jednak idę w środę na te usg. Z Werką na sczepienie na razie nie idę bo Wiktor kaszle i jak byliśmy u teściów to tam córka swagerki zachorowała i nie wiem cy u nas nic się nie rozwinie. Do tego okazało się że jednak teściowa jedzie na chemię w piątek więc w środę może zostać z młodą. No własnie jeszcze wam tego nie pisałam, ale teściowa ma raka trzustki. Rok temu wykryli. Schudła strasznie z 80 kg na 45 i bierze chemie. O tyle dobrze że wyniki ma dobre i jeśli guz prze chemię się zmniejszy to będą operować. Masakra jest bo to taka dobra kobieta jest. Ja jako synowa nie mogę o niej złego słowa powiedzieć i sama bym chciała być kiedyś taką teściową :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary o raju współczuję i trzymam kciuki za zdrowie teściowej. U mnie zmarł kolega z pracy glejak mózgu nie było szans u niego ,a też taki dobry chłop. Życzę wygranej walki dla Teściowej.
    Zdrówka dla dzieci życzę i zaraz będzie środa i podglądanie.


    Muminka to jak nic trzymamy kciuki :D

    Podwójnamama co tam u Ciebie? odzywaj się.

    Hilary, muminka83 lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się na luzie bo mamy dzieci. Jestem w tej dobrej sytuacji że mamy synka i córeczkę a mąż ma jeszcze dorosłą córkę z poprzedniego związku.
    Jednak gdyby się udało chcielibyśmy bo duża rodzina to szczęśliwa rodzina. Obliczywszy spokojnie wychowamy i kolejne dziecko więc skoro jestem jeszcze piękna i młoda :P to czemu nie.

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie

    Hilary to czekamy na srode

    Wlasnie nie wiem po co ten acard na dziale poronienia dziewczyny o tym gadaly

    A u nas pewnie ze fajnie
    Co do podejscia facetow moj teraz tez sie dziwnie zachowuje wydaje mi sie ze robi to tylko dla mnie.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik acard oszukuje organizm w kwestii ukrwienia śluzówki, pomaga gdy jest problem ze słabym endometrium i zagnieżdżeniem, podobno zalecany jest często po poronieniu, bierze się po owulacji, aż do odwołania. Ja brałam przy CLO za pierwszym razem, bo bałam się że CLO osłabi endometrium, ale to była moja decyzja a nie zalecenie lekarza.... :-)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahm tak sie zastanawialam wlasnie

    Muminka trzymamy kciukasy

    Podwojna mama i jak tam testy?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 8 maja 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu :(
    Rybaaaa u mnie też tylko w sumie 1 serduchowanie i nie wiem czy nie za późno ..

    Basik83 też się nad tym acardem zastanawiałam na co i po co

    Elwira.eli mój też ma podejscie bardziej będzie to będzie, nie będzie to nie będzie... choć sam namawiał na 3

    Hilary zdrowia dla teściowej ...
    ja będę testować pewnie .. do 17. powinnam poczekać z nim ale pewnie nie wytrwam tyle więc może w niedzielę hmm ...

    muminka83 to trzmamy kciuki za dwie krechy :)


    lecę rozmrażać lodówkę ... bo nie dam nawet rady szuflady otworzyć :/ ... mam nadzieję, że za wiele mięsa tam nie mmamy w zapasie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 16:04

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 maja 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari a ktory masz dc

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Pari a ktory masz dc
    19... 3dpo jesli organizm nie zaskoczy ;)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dzisiejszej wizycie tak sobie
    endometrium 12 mm
    prawy jajnik pusto brak pecherzyków
    lewy jajnik brak pecherzyka doominującego wszystkie tej samej wielkosci.
    Mam zbadac progesteron i prolaktyne.

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ